Рейтинг екстрім-турів (фото)

 

Банальним пляжним відпочинком вже нікого не здвиуєш. Заїзжені курорти Туреччини, Єгипту і Таїланду остогидли навіть середньостатистичному українському селянину. Тому пропонуємо рейтинг країн для екстремально цікавих подорожей.

 

До списку увійшов також, колись банальний і не цікавий своїми пірамідами, Єгипет, в якому тепер можна побачити і навіть прийняти участь в цікавих подіях, головне не відсиджуватись в готелі.

 

 

 

Ємен — мало хто знає, що зараз відбувається в цій країні, бо живих журналістів там майже не залишилось. Одного з останніх знайшли повішеним в готелі. Офіційна влада в країні контролює лише кілька районів столиці, де знаходяться адміністративні будівлі. На іншій території мрія кожного анархіста — безвладдя та безлад місцевих бандугруповань.

 

 

 

Лівія — після повалення режима Каддафі, повстанці як і очікувалось, взялися воювати між собою. І в цій боротьбі розбіжностей і приводів для ненависті, виявилось більше, ніж ненависті до Каддафі. Щойно сформованні війська скоріше походять на бандугрупованя, граблять території, невдоволенні новою владою. На кордоні з Алжиром (єдиний коридор звідки можна потрапити зараз до Лівії) розгортається нова фаза одвічного конфлікт між берберами і арабами. 28 українців все ще залишаються сидіти у в'язниці нової лівійської влади, бажаючі можуть спробувати визволити їх, або приєднатися до цієї веселої компанії.

 

 

Сирія— справжня громадянська війна на грані міжнародного втручання. Офіційна влада Сирії ледве контролює столицю Дамаск і ще кілька регіонів. Повстанці підтриманні Заходом та ісламістськими угруповуваннямми Сходу завзято намагаються скинути діючого президента. Щодня сотні люде гинуть з обох сторін. Лише неконструктивна позиція Росіїї Та Китаю не дозволяє міжнародним силам втрутитись у конфлікт і ввести свої війська. Офіційно потрапити журналістам в країну неможливо, а просто іноземцям вкрай важко. Готуйтеся до негативного ставлення з боку прихильників Асада, а також з боку повстанців, короче .. з усіх боків!

 

 

 

Сомалі — омріяна романтична піратська Тортуга. Щоправда у нинішніх піратів замість “Летючих голандців” і красивих галеонів, нещасні моторні лодки, але від цього романтики не меншає. Останнім часом сомалійці зійшли з моря на землю — почали менше захоплювати кораблів, а більше воювати з сусідами. З Півночі атакують християнські ефіопи, з півдня і сходу Кенія. Не можна сказати чогось звабливого для гурманів про сомалійську кухню, так як їжі там майже немає. Та сомалійці тримаються, і з гостинністю приймуть усіх туристів. До останнього часу вони самі навіть підвозили туристів з кораблів на свої пляжі.

 

 

 

Єгипет — після революції поліцейський режим змінився на військову диктатуру. В результаті в тюрьмах опинилося більше в'язнів, ніж за останні кілька років. В Каїрі не вщухають протести, центр міста — площа Тахрір повністю під контролем мітингуючих. На популярних курортах Єгипту все частіше заможних туристів беруть в заручники. Для прихильників християнсько-мусульманського протистояння.

 

 

 

Греція - вже кілька років підряд країна тримає статус дуже цікавої для потенційного екстрімала-революціонера подивитись на справжній бунт наживо. Дивно чому ще туристичні фірми не влаштовують екскурсію по центральним площам Афін. Сьогоднішін протести являють собою класику світових протестів у цивілізованих країнах. Така подорож буде до вподоби культурно витонченим революціонерам, які не сприймають дикарських війн Конго чи Нігерії. Спалахи коктейлю Молотова дуже акомпонуватимуть древній архітектурі грецької столиці – це для любителів красивих фото.

 

Для любителів класичних варіантів, є безліч регіонів, в яких екстремальний відпочинок можливий уже стабільно кілька десятків років. Такі як: Ірак, Афганістан, Колумбія, Нігерія, Сьєра-Леоне. Проте є всі підстави вважати, що війни і конфлікти в цих регіонах не закінчаться ніколи, тому можна сильно не поспішати, і відкласти їх на потім.

 

І остання порада, куди варто заїхати – Іран. Поки що там все мирно і красиво, але це не надовго. Скоро там все буде знищено, і країну охопить тотальна війна. Вже ніколи не зможете побачити милий шиїтській душі ідеальний тоталітарний режим ісламу. Цікаво було б зробити репортаж про те, який Іран був до війни і після. Але так здається, що вже мало часу залишається.

 

Дмитро Лінько,

Братство


17.02.2012 Дмитро Лінько 1822 0
Коментарі (0)

30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

999
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2592 1
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2178
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3028
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2629
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

2352 1

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

483

Християнство називають релігією любові, і здається ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

487

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

984

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

2204
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

684
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1950
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

2048
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

222
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

834
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5535
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7397
29.01.2025

У Городенківському Палаці культури вдруге відбулося свято хореографічного мистецтва, присвячене дню народженню народного артиста України Івана Курилюка.  

1410
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

687
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1065 2
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1570 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1427