Реінкарнація можлива!

Реінкарнація - сюжет, що не залишає нікого байдужим, бо як тільки людина починає розмірковувати про сенс життя, перед нею постають питання: звідки ми прийшли, хто ми, куди йдемо?

Поняття реінкарнації особливо поширене в Азії, і не тільки в Індії, але так само в Китаї, Японії, Монголії, Тибеті, Індонезії і т.д. Найвідоміший на Заході приклад реінкарнації - це далай-лама, духовний лідер Тибету. Всім відомо, що згідно з віруваннями, кожен далай-лама є перевтіленням свого попередника. Релігії буддизму і індуїзму дотримуються цього поняття.
В Античності поняття про незалежну суть, із здатністю проживати в багатьох послідовних існування, признавалася грецькими філософами, серед них знамениті Піфагор і Платон. У християнстві також є натяки на реінкарнацію.

Це поняття, мабуть, визнавалося першими християнами, і тільки Константинопольський Собор 535 року відкинув цю ідею, а письмові джерела були знищені. Різні народності Африки визнають, що людина народжується знову в спорідненій групі, до якої належала раніше.

Що таке реінкарнація?

Реінкарнацію можна визначити як повернення душі в нову тілесну оболонку. За деякими віруваннями, людська істота постійно відроджується в людському вигляді, хоча не виключені втілення у тваринному, рослинному і навіть мінеральному світах.

При реінкарнації дух повинен увійти в нове тіло, але відбувається це поступово, і процес завершується народженням. Більше того, схоже, що наші здібності можуть губитися при переході з одного життя в інше, перебувати, так би мовити, в пасивному стані.

Феноменом реінкарнаціі є те, що попередні життя залишають у «дарунок» здібності до творчості, науки, мови і т.д. Наприклад, Моцарт володів божественним музичним даром з трьох років. Він умів розбирати партитури і грати по нотах, ще не вміючи ні писати, ні читати або рахувати. У шість років він вже склав свої перші музичні твори.

Реінканація так само є підставою для різних фобій, необгрунтованих страхів, симпатій і антипатій до людей і певним періодам історії світу. Всі ми одного разу запитуємо себе, чому з першого знайомства ми відчуваємо особливу довіру до одного, немов, давно знайомі, і чому ми відчуваємо неприязнь до іншого?

Якщо погодитися з ідеєю багаторазових перевтілень, можна припустити, що ми можемо робити серйозні помилки і прорахунки, які призводять до втілення в ту чи іншу людину - доля повертається спиною, є якась хвороба чи серйозна неміч . Природно припустити, якщо наша життя повне щасливих подій, що наші попередні вчинки були тільки добрими.

Щоб зрозуміти, що таке реінкарнація, слід звернутися до поняття «карма». Карма - слово з мови санскрит. Її можна визначити як наслідок наших попередніх діянь. Всі наші провини - це і є карма, саме вона впливає на те, що ми маємо сьогодні. Карма наділяє нашу особистість свідомістю, і якщо воно вирішує не розплачуватися за наші помилки в цьому житті, то цей вантаж залишається на особистості.

У низці наших минулих життів ми могли багаторазово бути чоловіком чи жінкою. У християнстві часто згадується безстатевість ангелів. Душа (або дух) такі ж. Ми могли б бути втілені в одного чи іншого в залежності від того, які випробування нам належить пройти, щоб удосконалити себе.

У різних релігіях йдеться про те, що мета нової появи на Землі - це досягнення деякого досконалості, щоб більше «не повертатися» сюди.

Саме з цієї причини, люди, що приймають ідею реінкарнації, повинні остерігатися засуджувати інших, тому що невідомо, чому обрано те чи інше нове втілення, яке може здатися мало привабливим на погляд простої людини. Важко сказати, яка кількість людей вірить у реінкарнацію, але можна сказати, що більше мільярда чоловік сповідує релігії, що визнають перевтілення.

Дослідження реінкарнації

Сьогодні в західних країнах п'ять університетів вивчають цей феномен. Це Прістонський і Вірджинський університети в США, Единбурзький у Шотландії, Амстердамський в Нідерландах і Фрібурзький в Німеччині.

Дослідження базуються на трьох видах джерел інформації: пам'ять про попередню особистості, колишню сім'ю, минуле життя. Найчастіше це маленькі діти (від двох до семи років). Повернення під гіпнозом. Використання медіума, що грає роль сполучної ланки між існуючим суб'єктом і його втіленням у попередньому житті.

Кілька прикладів

Доктор Ян Стевенсон, дослідник з університету Вірджинії, за 35 років об'їздив весь світ для збору інформації, перевірки фактів та опитувань в основному дітей, які згадували свої минулі життя, мали на тілі вроджені знаки або каліцтва, відповідно перенесені, найчастіше смертельні, поранення « в попередніх життях ».

У ході життя спогад про попереднє життя стирається до 7-річного віку. Діти спонтанно говорять про минуле життя, вони хочуть повернутися додому, тужать за матір'ю або дружиною, часто виявляють фобії, нез'ясовні цим життям. Більше того, вони знають речі, про які не могли знати у теперішньому житті. У багатьох випадках те, про що говорили діти, можливо перевірити. Навіть зустрічаються діти, що говорять на іншій мові.

Д-р Стевенсон опублікував кілька робіт на цю тему. В одній книзі він наводить 200 випадків наявності родових знаків. Діти описували в подробицях свої смерті в попередніх життях, коли вони отримували кульове поранення або удар гострим предметом. Родові знаки відповідали отриманим пораненням.

Інший вид дослідження грунтується на гіпнозі, проведеному д-ром Бріаном Вейссом в Колумбійському університеті і медичному училищі в Ялі. Бріан Вейсс, можливо, самий відомий спеціаліст щодо введення з допомогою гіпнозу людини в регресивний стан. В одній зі своїх книг, під назвою «Багато життів, багато Вчителів», він розповів про життя однієї зі своїх пацієнток, 30-річної Кетрін, що впадала у приступи раптового сильного занепокоєння. Коли вона перебувала під гіпнозом, він попросив її повернутися в той час, коли у неї виникли ці симптоми. Кетрін виявилася в 1863 році до н.е. на Середньому Сході і згадала ще про десяток своїх колишніх втілень, коли вона переживала страхи, що паралізують її сьогодні. Вона згадала також людей, яких зустрічала в різних життях.

 


15


06.12.2010 12231 1
Коментарі (1)

Оксана 2011.01.05, 09:38
Дуже цікаво!Я й сама впевнена, що жила в іншому житті. . .
22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

639
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3249
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21348
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2131
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1611 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2490

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

445

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

286

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

883

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2288
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

299
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

578
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1126
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

282
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

899
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

872
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

779
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8363
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

455
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1308 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2305 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1014