Програма «єОселя» розширює коло громадян для отримання іпотеки

Україна пропонує новий погляд на програму доступного житла «єОселя». Денис Шмигаль анонсував, що країна має увійти до нового етапу житлового перетворення. Починаючи з військових та закінчуючи медиками та вченими, програма «єОселя» надає нові можливості, пропонуючи іпотечні угоди під скромні 3% річних. Однак, Шмигаль та його команда зрозуміли, що у всіх українців має бути можливість знайти власне житло на вигідних умовах. Відкриваючи вхід у програму всім охочих, уряд запроваджує немаловажні зміни у вихідні параметри проєкту.

Раніше, коли подібних програм не існувало, сім'ї працювали, відкладаючи більшу частину заробітку, щоб якось зробити внесок у власне житло. Це була праця, яка вимагала величезних зусиль, завзяття та терпіння. Альтернативою для деяких молодих людей є ставки та азартні ігри у VIP казино, завдяки яким в одну мить можна подвоїти свої заощадження або зірвати джекпот. Однак, завдяки новим ініціативам, сьогодні набуття власного будинку стало більш доступною та реальною метою для кожного українця.

Нові умови програми

З новими можливостями будь-який громадянин країни, який не володіє власним житлом, зможе скористатися пільговою ставкою у 7% річних у гривні. Перший внесок – від 20%, а термін кредитування – до 20 років. Це революційне перетворення має намір покласти край житловій проблемі, активізувати видачу іпотек та дозволити кожній українській родині, яка потребує житла, придбати свій будинок уже сьогодні. У результаті програма «єОселя» є не просто нововведенням, а символом українського прагнення до прогресу та добробут громадян.

З настанням серпня програма обіцяє кардинальні зміни в житловій політиці України. Розширюючи сферу свого впливу, програма у будь-якому випадку зосереджує свої сили на покращенні життя таких категорій громадян:

  • Ветерани війни та їхні сім'ї;
  • Учасники бойових дій;
  • Особи з інвалідністю, які прямо постраждали від війни;
  • Внутрішньо переміщені особи.

Мало того, до групи пріоритетних громадян потрапляють і ті українці, які не володіють житлом або мають площу менше ніж 52,5 кв.м для одинаків та додатково 21 кв.м кожного наступного члена сім'ї.

Крок до виконання мрії багатьох українців

Заглиблюючись у деталі нововведення, на політичній арені складаються чіткі правила учасників. Громадяни зможуть обрати житло, що будується, тільки в акредитованих банками-учасниками програми забудовників. Такий підхід не тільки стимулює прозорість і відповідальність забудовників, але й забезпечує захист прав позичальників програми, роблячи їх власниками майнових прав на житло, що будується з моменту оформлення кредиту.

Вигідна пропозиція у 3% річних залишається чинною для особливих категорій — військовослужбовців та силовиків, медиків, педагогів та науковців. У цьому ключі програма «єОселя» продовжує важливу місію: покращення життя українців, вносячи свіжі зміни до житлової політики України. Нові умови явно зацікавлять громадян та допоможуть багатьом втілити їхню мрію.

Партнерський матеріал


12.07.2023 4611
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

852
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

1885 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

856
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2783
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

1905
07.03.2025
Олег Головенський

Грем Пероллз (Graham Perolls) — Офіцер Найвидатнішого Ордену Британської Імперії (Officer of the Most Excellent Order of the British Empire) та Кавалер Найвищого Ордена Святого Михайла та Святого Георгія (Companion of the Most Distinguished Order of St. Michael and St. George).  

3123

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

677

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

858

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1275

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

1871
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

577
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

776
17.03.2025

Інфляція на споживчому ринку Івано-Франківщини в лютому 2025 року порівняно із січнем як в області, так і в Україні складала 0,8%, з початку року — 2,0% відповідно.  

1243
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1013
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

760
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1016
15.03.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

7650
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

951
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

3718
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

861
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1447
20.03.2025

Під час опитування респондентам зачитали перелік з 12 емоцій, з яких просили респондентів обрати до трьох відповідей (або ж респондент міг назвати свій варіант).  

1215 1