Програма «єОселя» розширює коло громадян для отримання іпотеки

Україна пропонує новий погляд на програму доступного житла «єОселя». Денис Шмигаль анонсував, що країна має увійти до нового етапу житлового перетворення. Починаючи з військових та закінчуючи медиками та вченими, програма «єОселя» надає нові можливості, пропонуючи іпотечні угоди під скромні 3% річних. Однак, Шмигаль та його команда зрозуміли, що у всіх українців має бути можливість знайти власне житло на вигідних умовах. Відкриваючи вхід у програму всім охочих, уряд запроваджує немаловажні зміни у вихідні параметри проєкту.

Раніше, коли подібних програм не існувало, сім'ї працювали, відкладаючи більшу частину заробітку, щоб якось зробити внесок у власне житло. Це була праця, яка вимагала величезних зусиль, завзяття та терпіння. Альтернативою для деяких молодих людей є ставки та азартні ігри у VIP казино, завдяки яким в одну мить можна подвоїти свої заощадження або зірвати джекпот. Однак, завдяки новим ініціативам, сьогодні набуття власного будинку стало більш доступною та реальною метою для кожного українця.

Нові умови програми

З новими можливостями будь-який громадянин країни, який не володіє власним житлом, зможе скористатися пільговою ставкою у 7% річних у гривні. Перший внесок – від 20%, а термін кредитування – до 20 років. Це революційне перетворення має намір покласти край житловій проблемі, активізувати видачу іпотек та дозволити кожній українській родині, яка потребує житла, придбати свій будинок уже сьогодні. У результаті програма «єОселя» є не просто нововведенням, а символом українського прагнення до прогресу та добробут громадян.

З настанням серпня програма обіцяє кардинальні зміни в житловій політиці України. Розширюючи сферу свого впливу, програма у будь-якому випадку зосереджує свої сили на покращенні життя таких категорій громадян:

  • Ветерани війни та їхні сім'ї;
  • Учасники бойових дій;
  • Особи з інвалідністю, які прямо постраждали від війни;
  • Внутрішньо переміщені особи.

Мало того, до групи пріоритетних громадян потрапляють і ті українці, які не володіють житлом або мають площу менше ніж 52,5 кв.м для одинаків та додатково 21 кв.м кожного наступного члена сім'ї.

Крок до виконання мрії багатьох українців

Заглиблюючись у деталі нововведення, на політичній арені складаються чіткі правила учасників. Громадяни зможуть обрати житло, що будується, тільки в акредитованих банками-учасниками програми забудовників. Такий підхід не тільки стимулює прозорість і відповідальність забудовників, але й забезпечує захист прав позичальників програми, роблячи їх власниками майнових прав на житло, що будується з моменту оформлення кредиту.

Вигідна пропозиція у 3% річних залишається чинною для особливих категорій — військовослужбовців та силовиків, медиків, педагогів та науковців. У цьому ключі програма «єОселя» продовжує важливу місію: покращення життя українців, вносячи свіжі зміни до житлової політики України. Нові умови явно зацікавлять громадян та допоможуть багатьом втілити їхню мрію.

Партнерський матеріал


12.07.2023 4739
22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

333
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2929
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21081
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1984
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1355 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2366

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

710

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2143

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

826

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1412
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

146
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

469
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1002
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

149
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

764
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

741
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

683
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8216
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

837 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

878
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2175 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

825