Програма «єОселя» розширює коло громадян для отримання іпотеки

Україна пропонує новий погляд на програму доступного житла «єОселя». Денис Шмигаль анонсував, що країна має увійти до нового етапу житлового перетворення. Починаючи з військових та закінчуючи медиками та вченими, програма «єОселя» надає нові можливості, пропонуючи іпотечні угоди під скромні 3% річних. Однак, Шмигаль та його команда зрозуміли, що у всіх українців має бути можливість знайти власне житло на вигідних умовах. Відкриваючи вхід у програму всім охочих, уряд запроваджує немаловажні зміни у вихідні параметри проєкту.

Раніше, коли подібних програм не існувало, сім'ї працювали, відкладаючи більшу частину заробітку, щоб якось зробити внесок у власне житло. Це була праця, яка вимагала величезних зусиль, завзяття та терпіння. Альтернативою для деяких молодих людей є ставки та азартні ігри у VIP казино, завдяки яким в одну мить можна подвоїти свої заощадження або зірвати джекпот. Однак, завдяки новим ініціативам, сьогодні набуття власного будинку стало більш доступною та реальною метою для кожного українця.

Нові умови програми

З новими можливостями будь-який громадянин країни, який не володіє власним житлом, зможе скористатися пільговою ставкою у 7% річних у гривні. Перший внесок – від 20%, а термін кредитування – до 20 років. Це революційне перетворення має намір покласти край житловій проблемі, активізувати видачу іпотек та дозволити кожній українській родині, яка потребує житла, придбати свій будинок уже сьогодні. У результаті програма «єОселя» є не просто нововведенням, а символом українського прагнення до прогресу та добробут громадян.

З настанням серпня програма обіцяє кардинальні зміни в житловій політиці України. Розширюючи сферу свого впливу, програма у будь-якому випадку зосереджує свої сили на покращенні життя таких категорій громадян:

  • Ветерани війни та їхні сім'ї;
  • Учасники бойових дій;
  • Особи з інвалідністю, які прямо постраждали від війни;
  • Внутрішньо переміщені особи.

Мало того, до групи пріоритетних громадян потрапляють і ті українці, які не володіють житлом або мають площу менше ніж 52,5 кв.м для одинаків та додатково 21 кв.м кожного наступного члена сім'ї.

Крок до виконання мрії багатьох українців

Заглиблюючись у деталі нововведення, на політичній арені складаються чіткі правила учасників. Громадяни зможуть обрати житло, що будується, тільки в акредитованих банками-учасниками програми забудовників. Такий підхід не тільки стимулює прозорість і відповідальність забудовників, але й забезпечує захист прав позичальників програми, роблячи їх власниками майнових прав на житло, що будується з моменту оформлення кредиту.

Вигідна пропозиція у 3% річних залишається чинною для особливих категорій — військовослужбовців та силовиків, медиків, педагогів та науковців. У цьому ключі програма «єОселя» продовжує важливу місію: покращення життя українців, вносячи свіжі зміни до житлової політики України. Нові умови явно зацікавлять громадян та допоможуть багатьом втілити їхню мрію.

Партнерський матеріал


12.07.2023 4337
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2309 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1641
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5432
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15559 13
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3740 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3578

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

344

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

385

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1511

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2859
19.06.2024

Часті дощі та висока вологість повітря сприяють розвитку фітофтори на томатах. Це — грибкове захворювання, яке вражає листки, стебла й плоди.

2362
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

490
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1657
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

891
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

641
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

793
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1142
20.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

22076
20.06.2024

Під час опитування респондентів просили висловити згоду або незгодну з рядом тверджень. Одне з тверджень: «Зеленський має бути Президентом до кінця воєнного стану».   

218
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

627
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

614 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

1092 1