Прикарпатський пасічник збудував на своєму обійсті лікувальну бджолопіраміду за схемою піраміди Хеопса

 

/data/blog/61179/62ca57d60ec3bbfb24c278610834a877.gif

 

Навряд чи багато хто з перехожих вулиці Шевченка, що тягнеться від середмістя древнього Галича до Дністра, здогадується про існування оригінальної споруди, котра «ховається» вглибині обійстя Білашів за двоповерховим особняком.

 

Пояснення просте: тут лише цьогорічного серпня освятили міні-копію піраміди Хеопса — єдиного із семи чудес світу, що збереглося до наших днів. Щоправда, галицький варіант будувався зовсім з іншою, ніж увічнення монарших останків, метою.

«Для цього знадобилося два роки, чимало коштів та особистих зусиль, — пояснює Віктор Білаш. — Близько половини робіт виконав власними руками. Та, щоб досконало відтворити у зменшеному вигляді параметри єгипетської піраміди, довелося запрошувати висококваліфікованих зодчих. Спільними зусиллями нам вдалося досягнути, так би мовити, архітектурної мети: конструкція має висоту близько чотирьох метрів зі сторонами чотирикутника 5 метрів 12 сантиметрів. Щодо лікувальних можливостей запатентованої мною бджолопіраміди, чітко зорієнтованої на всі сторони світу, то її вплив на стан людського організму я ретельно випробував на собі».

Гени «прокинулися» після сорока

Бджільництвом господар незвичного об’єкта захопився вже в зрілому віці, хоча рід Білашів, як стверджують старожили його рідного села Миргородщина, що на Полтавщині, віддавна славився обдарованими пасічниками. Проте пана Віктора змолоду потягнуло не до вуликів. Тямущий випускник агрономічного факультету Полтавського сільгоспінституту, отримавши в 1960-му направлення в Івано-Франківську область, упевнено долав щаблі кар’єрної драбини. Невдовзі після приїзду на Прикарпаття він став успішним головою колгоспу, потім — першим секретарем райкому комсомолу та головним агрономом потужного тепличного комбінату. Не знати, як би далі розвивалися події, якби для вирощування огірків у закритому комбінатівському ґрунті не знадобилася допомога Божих комах. «Отак у понад 40-річному віці в мені нарешті «прокинулися» родові бджолярські гени, — посміхається. — Купив кілька вуликів і відтоді з бджолами не розлучаюся. Завдяки їм і життя на пенсії стало незрівнянно цікавішим від прісних буднів, і на здоров’я, хвалити Бога, не скаржуся».

Справді, як прискіпливо не придивляйся, та на вигляд не скажеш, що пану Віктору пішов 78-й рік. Завзяття теж не бракує. Під його багаторічною опікою — Галицьке районне товариство бджолярів-любителів та створене в 2011-му громадське об’єднання «Івано-Франківська обласна асоціація розвитку народної та нетрадиційної медицини «Апітерапія», до якого вже вступило чимало відомих на Прикарпатті дипломованих послідовників Гіппократа.

Як бджіл «схрестили» з пірамідою

Власне, пошук найбільш вдалої комбінації переваг бджільництва та оригінальних методів оздоровлення і привів Віктора Білаша до реалізації власної цікавої розробки, аналогів якій, за його словами, немає в Україні, а можливо, й у світі.

— І коли ви цим захопилися?

— Використання пірамідальних споруд для зцілення людського організму розпочалося задовго до моїх експериментів. Ще в п’ятдесяті роки минулого століття чеський інженер Карел Дрбал дослідив взаємозв’язок форми піраміди Хеопса та біологічних і фізико-хімічних процесів, які в ній відбуваються. Згодом він навіть запатентував виготовлений за зменшеними параметрами цієї гробниці заточувач лез бритви «Піраміда Хеопса», непомітний вплив якого забезпечував їх багаторазове використання. На жаль, відкриття Дрбала, зокрема й щодо лікувальних можливостей піраміди, в ті часи не набуло розвитку. Наскільки мені відомо, ним для створення нетрадиційних лічниць частково скористалися лише кубинці, іспанці та мексиканці. І тільки в останнє десятиліття-півтора пірамідальне оздоровлення набуло поширення в Україні.

Аби вивчити вітчизняний досвід, я з колегами відвідав відомого кримського апітерапевта В’ячеслава Савіна, котрий має величезну пасіку та кілька будиночків 4х4 метри з дахами у вигляді пірамід. Також ми побували в бджолярів-цілителів Сумщини і Рівненщини. Хвала їм як першопрохідцям. Та, проаналізувавши побачене й вивчивши згодом наукову літературу з пірамідології, ми зауважили чимало невідповідностей, зокрема використання при спорудженні будиночків цвяхів та інших металевих предметів, котрі порушують природний рух магнітно-силових потоків. Отже, нам треба було позбутися цих та інших недоліків.

— Чому саме геометрична фігура гробниці Хеопса, а не, скажімо, його батька Снофру, теж бездоганно окреслена, вважається лікувальною? Тому що найвища з тих, що збереглися до наших днів?

— Якщо пояснювати популярно, то передусім варто нагадати про виняткове значення води для всього живого на Землі. Так ось, параметри Хеопсової піраміди точно відповідають параметрам, тобто нахилу граней (можна лише дивуватися рівню розвитку давньоєгипетської цивілізації, вчені якої спромоглися це вирахувати), кристалів води — 51 градус 51 хвилина 14 секунд. Зустрічаючи на своєму шляху таку піраміду або її копію, магнітно-силові потоки вдаряються об конструкцію і «збігаються» до вершини. Там утворюється енергетичний вихор, який потім рівномірно поширюється по всій піраміді. Він позитивно впливає на структуру води людського організму, котрий складається з неї, як відомо, на 70 відсотків. Структурована таким чином вода здатна розчиняти і виводити шлаки, накопичені в органах і системах, очищаючи та омолоджуючи організм. Оздоровчий ефект спостерігається при будь-яких хворобах.

— А до чого тут бджоли?

— Про їхній безумовно позитивний вплив на профілактику і лікування хвороб за допомогою лежаків-вуликів уже сказано і написано чимало. У нас виникла ідея поєднати лікувальні пірамідальні та апітерапевничні можливості. Я поставив у щойно збудовану піраміду два вулики з чотирма бджолосім’ями. Це поки що експеримент. Спершу було побоювання, чи витримають комахи постійну дію пірамідального силового поля. Два попередні місяці дали позитивну відповідь. Подивимося, як бджоли перезимують у піраміді.

Випробувано на собі

— Вас не сприймають як галицького шамана, адже дехто з відомих учених твердження про лікувальні властивості пірамід називає не інакше як псевдонауковими?

— У різні часи в нас не визнавали генетику, кібернетику і навіть існування Господа Бога. Щодо лікувальних можливостей пірамід, то один із найвідоміших пропагандистів цього методу Габріель Сільва на практиці довів, що, приміром, чотири півгодинні сеанси з двогодинними інтервалами виліковують бджіл від смертельного грибка аскофоресіс. Зафіксовано, за участі офіційної медицини також, і величезну кількість зцілень людей від різних недуг.

Крім того, у своїх дослідженнях я не сліпо копіюю чиїсь висновки, а, маючи дві вищі освіти, одна з яких технічна, опираюся на закони фізики, природи та народної медицини. Дію магнітно-силових ліній піраміди я випробовував на собі, перебуваючи в ній почергово по півгодини, годині і більше. Після двогодинного сеансу відчув погіршення самопочуття, аритмію і зрозумів, що передозував. Тому бажаючим полежати на вуликах у моїй піраміді пропоную сеанси по 30, 40 і 60 хвилин, залежно від результатів вимірювання артеріального тиску, яке ми обов’язково проводимо.

— Охочих чимало?

— Не бракує. Впродовж останніх десяти днів серпня до нас приходили і приїжджали мешканці Галича, Івано-Франківщини і навіть була жінка з Луганської області. Всі вони до єдиного, за їхніми словами, відчули позитивний вплив піраміди, зокрема вирівнювання показників артеріального тиску. Після експериментальної десятиденки, отримавши первинну інформацію, вирішили взяти паузу.

— А що далі?

— Розробляємо методику і сподіваємося на плідну співпрацю з професійними медиками. Доступною для всіх бажаючих моя піраміда стане, мабуть, у середині наступної весни. Готуємо до реалізації проект спорудження оздоровчої бази з двадцяти пірамід. Нам уже виділили ділянку-поляну в лісі, за 200 метрів від Дністра. Там дуже чисте повітря і чудові краєвиди. Сподіваємося, що все це разом створить унікальні можливості для оздоровлення.

 

Іван КРАЙНІЙ, УМ


16.10.2014 2214 0
Коментарі (0)

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1015
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2763
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

957
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1021
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1026 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3066 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

874

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

760

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

369

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1077
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

120
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2317
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1135
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

436
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15055
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7370
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

802
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

364
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

279
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

368
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

643
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1098