Прикарпатський нардеп заявив, що йде з партії Саакашвілі

Юрій Деревянко прийняв рішення вийти з політичного партнерства з Михайлом Саакашвілі.

19 обласних команд РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та 90% депутатів місцевих рад прийняли рішення про вихід з партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі".

Далі політична команда продовжить політичну діяльність у партії "ВОЛЯ".

Рішення про це було прийнято під час Форуму команди Дерев'янка, який відбувся у Києві, 24 грудня за участі близько 450 представників зі 100 міст України, повідомила прес-служба Юрія Дерев'янка.

Юрій Дерев'янко зазначив, що ключовою причиною його виходу з партнерства з Михайлом Саакашвілі стала розбіжність у пріоритетах.

"За цей рік я доклав багато зусиль, аби наша команда ставала справжньою потужною політичною силою, яка здатна вести за собою українське суспільство і формувати новий порядок денний країни. Але це неможливо при такій позиції партнерів. Люди з моєї команди неодноразово вимагали від мене жорстких дій в цій ситуації. Але, на жаль, за результатами всіх наших останніх зустрічей остаточно стало зрозуміло, що для Михайла Саакашвілі пріоритетом є Грузія (і це можна зрозуміти, це природно), а для мене пріоритетом завжди була і є - Україна", - заявив Юрій Дерев’янко.

"Тому я прийняв рішення - припинити партнерство з Михайлом Саакашвілі у політичній партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" та вийти з цієї партії", - наголосив Юрій Дерев'янко.

Політик зазначив, що партія "ВОЛЯ" об'єдналась з партією РНС у 2017 році на ідейних засадах у спільному баченні розвитку країни.

" І це не було помилкою. За 1,5 років ми знайшли десятки тисяч однодумців, з якими разом пройшли через горнило випробувань, переслідувань і репресій. Ми сталі сильніші і досвідченіші", - сказав він.

Дерев’янко підкреслив, що знає як далі продовжувати політичну діяльність команди.

"Я знаю як нашій команді самостійно втілити все, що ми задумали і отримати перемогу. І для цього ми маємо все: ідею, команду, готовність боротися і перемагати!", - зазначив він. Дерев’янко підкреслив, що команда має гідно пройти президентську кампанію, перший і другий тур, а також захистити голоси та не дати Порошенку і його клану залишитися на Банковій.

"Одразу після цього розпочинається виборча кампанія до парламенту, у фокусі уваги тримаємо місцеві вибори, нас має ставати все більше і більше. Лише сформовані великі команди однодумців можуть замінити ці клани. Ми маємо бути готовими заповнювати не лише законодавчу, але й виконавчу гілку влади, а також суди і правоохоронні органи - аби одразу дати бій старим силам", - закликав Дерев’янко.

Він висловив впевненість, що команда зможе це зробити.

"Ми - команда, основна цінність якої у тому, що ми незалежні - від жодних з олігархічних кланів, команда, яка не є частиною існуючої системи. Але одночасно ми дуже добре знаємо, як працює ця система. Саме тому наші пропозиції, спрямовані на повний демонтаж цієї системи і передбачають унікальні позиції, які інші навіть бояться пропонувати", - підкреслив політик.

Нагадаємо, партіЮ "ВОЛЯ" створили актівисти «Громадського сектору Євромайдану» у 2014 році. 19 квітня 2017 року партія "ВОЛЯ" об’єдналась з партією РУХ НОВИХ СИЛ.

У жовтні 2017 року РНС почала безстрокову акцію біля ВРУ з вимогами створити антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканність, прийняти закони про вибори та про імпічмент Президента.

В результаті цієї боротьби було створено антикорупційний суд, зібрані 150 підписів для зміни Конституції в частині скасування депутатської недоторканності; знято недоторканності з низки одіозних нардепів; зареєстровано законопроект про імпічмент для розслідування можливих злочинів президента. Протягом 2017-2018 років також відбулись багатотисячні Марші прихильників РНС, у вуличних акціях протесту взяли участь понад мільйон людей. 4 липня 2018 року Юрій Дерев'янко заявив про намір балотуватися у президенти. З 20 обласних організацій РНС, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.

Президентська програма Дерев’янка передбачає кардинальну побудову нової системи через впровадження неоекономіки, цифрової держави, елементів прямої демократії, а також містить план припинення війни.

Система НЕОЕКОНОМІКИ базується на пріоритеті інновацій, людського капіталу та інформаційних технологій і передбачає проведення низки ліберальних економічних реформ. Цифрова держава, побудована на основі технології блокчейн, дасть можливість отримувати усі державні сервіси через власний електронний кабінет, а також дозволить розвивати елементи прямої демократії - безпосереднього впливу громадян на державну політику та рішення влади, де на всій території України буде безкоштовний Інтернет.

У сфері безпеки і оборони Дерев’янко пропонує прискорити формування сучасної професійної армії за стандартами НАТО, яка буде доповнена резервною армією, побудованою за територіальним принципом, уведення військової, поліцейської та цивільної місій для встановлення порядку на звільнених територіях, створення міжнародного фінансового плану реінтеграції зруйнованих війною територій. Крім того, законодавчо буде внормовано право громадян на захист за допомогою вогнепальної зброї.


24.12.2018 2083
Коментарі ()

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

329
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

453
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2306
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1702
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1996
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5604 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1106

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1120

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1635

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1108
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

864
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

719
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14540
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

520
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10383
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6056
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

606
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7494
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2728
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

508
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

605
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

442