Прикарпатські студенти-політологи підписали Меморандум про співпрацю із однолітками з інших вузів України

 

 

Студенти Інституту історії, політології і міжнародних відносин підписали Меморандум про консолідацію

 

Чернігівщина гостинно приймала студентський актив з 9 провідних вишів України: Львівського національного університету імені Івана Франка, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

 

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на Чернігівщині представляли студенти Інституту історії, політології і міжнародних відносин: Тетяна Черниш, Роман Труба, Андрій Петраш, інформує прес-служба ПНУ.



Метою зібрання був заклик студентського самоврядування та відділу виховної роботи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка до консолідації українського суспільства з подальшим підписанням відповідного меморандуму. Вибір українських навчальних закладів здійснювався за географічним принципом, адже основним завдання зустрічі була духовна та інтелектуальна консолідація молоді із віддалених один твід одного регіонів держави.

 


Студенти із Івано-Франківська, Тернополя, Львова, Луганська, Миколаєва, Одеси, Чернівців, Луцька та Харкова впродовж двох днів активно спілкувалася та обмінювалася досвідом. Практичним результатом зустрічі стало напрацювання і підписання меморандуму, текст якого покликаний донести до всієї України дух миру, злагоди та суспільного примирення. У документі представленні пропозиції студентів, що стосуються проблем як і загальносуспільного значення, так і сфери освіти. Після офіційного підписання меморандуму, організатори надіслали остаточний його варіант до всіх вишів України.



Будемо сподіватися, що не були марними зусилля студентів-активістів з різних куточків України і миру та злагоди між різними частинами однієї держави таки буде досягнуто.


09.04.2014 378 2
Коментарі (2)

Іван Антошків 2014.04.09, 20:42
Які політологи на Прикарпатті. Та це херня на посном масле. З вишів випускають одних олігофренів. Марчук - завідувач кафедри політології ніхера не вчить прикладної політології, кажу бо там вчився. Гнати цього хера пора давно. Чмирь задрочений. Корупціонер, невіглас. Кордупель. Гнида короче кажучи. А Москалюк - компас-пижик-хабарник. Вчить студентів по підручнику 1991 року випуску. Ці два урода не дають можливості себе реалізувати молодим викладачам. Всі ставки підминають під своїх людей. Весь досвід і знання потрібно здобувати самому. Ця кафедра це повна лажа. Гандон нічого ніколи не підкаже. Тільки теорію лиють, яка нікому не потрібна. Це те саме, що на велосипеді вчитися по підручнику їздити. Що вони там підписують. Нехай краще роботу шукають - продавцями в магазинах або таксистами. ПОЛІТОЛОХИ... Шкода мені вас, бо був у вашій шкірі...
Також політолог (з досвідом 2014.04.09, 23:06
Хто б це писав, Іван Антошків, та ти сраколиз галімий. Бігав за ними, виплакував оцінки. Сидиш в своєму селі ніким, то хоч їх не коментуй. Ти не реалізувався, бо Ти тупий, а не через Марчука і Москалюка.
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

779
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

600
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1677
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2995
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2454
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2433

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

584

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

597

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1456

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1525
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

557
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

420
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

792
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

186
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

289
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26925
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

749
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

313
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

312
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

636
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1027 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

837