День перемоги в Івано-Франківську не обійшовся без ідеологічного, чи то політичного протистояння між представниками націоналістичної і комуністичної течій.
День перемоги у багатьох країнах святкують саме як день примирення, тобто віддаючи шану минулому і полеглим, не залежно під якими прапорами вони воювали, але разом із цим спільно, без будь-яких ідеологічних переконань думаючи про мирне майбутнє.
Попри те, що в обласному центрі Прикарпаття все закінчилось мирно, схоже, що підростаюче покоління комуністів не готове до примирення зі своїми опонентами. Принаймні поки що.
«Нам багато років нав’язують думку змінити види святкування Дня перемоги і змінити їх на день скорботи, день пам’яті. Але ми є діти, внуки і правнуки переможців. Ми святкуємо День перемоги. Це величний день. Якщо ветерани різних армій хочуть подати одне одному руки, то нехай подають. Нехай вони самі визначаються, чи готові і чи хочуть подати руку тим, хто стріляв їм у спину. Це їх право. А ми віддаємо шану своїм ветеранам, а не тим, які воювали проти них», - розповів голова обласного комітету КПУ Володимир Стула.
Читайте також:
Ветеран: Якщо б не було перемоги, то не було б і нас з вами
В Івано-Франківську День перемоги пройшов під комуністичними прапорами (фото)