Прикарпатка візьме участь в танцювальному шоу в Лас-Вегасі

Ілона Федорко з села Вістова Калуського району не перестає вдосконалюватися і рости професійно.

У свої 21, дівчина — чемпіонка світу із сучасного танцю, фіналістка телепроекту «Танцюють всі-9» та викладачка школи Влада Ями в Івано-Франківську, пишуть Вікна.

Ілона вже півроку перебуває у Лас-Вегасі, де бере участь в танцювальному шоу. Поки його ще не презентували публіці, тому його подробиці дівчина не розповідає.

Після 20-годинного перельоту акліматизуватися танцівниці вдалося за два тижні:

"Важко було перелаштувати свій організм на нову хвилю. Різниця в 10 годин спочатку давалася взнаки, адже хотілося спати тоді, коли місцеві жителі займалися буденними справами. І навпаки: коли наставала ніч, хотілося бути активним".

За словами Ілони Федорко, Лас-Вегас — це місто розваг, а творчим людям віднайти себе легше, ніж на Україні:

"Для мене це місто — окремий світ. Як артист ти можеш себе тут легко реалізувати, звісно, показуючи свої навички і таланти, адже тут багато різних шоу. До того ж, є можливість постійно розвиватися. Особливістю Лас-Вегасу є те, що тут одразу можна побачити декілька країн світу в зменшених копіях".

Привідкрила танцівниця і роботу свого «закулісся»:

"У січні цього року мені в Фейсбуці написав генеральний продюсер шоу в Лас- Вегасі, ми поспілкувалися і обмінялися спільними ідеями. Коли я дізналася про всі деталі, то подумала: чому б ні. Адже в Україні я вже себе в усьому спробувала і останнім часом все воно вже десь повторювалося. Тому мені захотілося нового, свіжого ковтка".

Шоу, в якому братиме участь Ілона Федорко, є дуже масштабним, і на ньому потрібно буде проявити не лише танцювальні вміння, розповідає танцівниця:

"На проекті сцена величезна, маса різних реквізитів. Окрім танцювальних вмінь, тут потрібно проявити себе як хореограф і як актриса. Працюю я в інтернаціональній команді, в якій є і представники з України. Учасників із «Танцюють всі» (сміється. — Авт.) немає. Наразі продовжуються репетиції, які тривають по 6-8 годин".

Щодо іпостасей танцівниці та хореографа Ілона Федорко додала, що це для неї роздільні поняття:

"Коли я почала викладати хореографію, мені було 14-15 років, тож, вчилася на своїх помилках й одночасно росла з учнями. Потім захотілося більше танцювати. З власного досвіду можу сказати, що коли ти тільки викладаєш, в тебе пропадає натхнення. Хореографом можна бути і без вмінь хорошого танцівника — просто слід мати хороше мислення свого тіла з вмінням відтворення руху на іншій особі. А от коли ти танцюєш, то розумієш кожен рух зсередини. Відверто кажучи, щодня себе відчуваю в різній ролі: то хореографом, то танцівником".

Перебуваючи тривалий час за кордоном, дівчина вже встигла засумувати за рідною домівкою, однак насичені будні не дають їй впасти в ностальгію. З цього приводу Ілона додає:

"Коли я прокидаюся, то мене інколи охоплює почуття самотності. Адже я тут зовсім сама. Ті люди, з якими я працюю в проекті, ще не стали настільки близькими, адже ми знайомі короткий відрізок часу. Проте розумію, задля чого я тут. Окрім того, якщо я взялася за справу, то ставлюся до неї дуже відповідально і серйозно. Тому стараюся абстрагуватися від почуття суму".

Ще Ілона Федорко — активна мандрівниця і відвідала 14 країн. Каже, що кожне місце по-своєму атмосферне і особливе. А своїми "фаворитами" вважає Рим, Амстердам і Лондон.


18.11.2018 1086
Коментарі ()

26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2154
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

855
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

901
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

903 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

2748 3
14.06.2025
Вікторія Матіїв

Напередодні Всесвітнього дня донора крові Фіртка поцікавилася, скільки прикарпатців регулярно здають кров, яка підготовка й процедура донації, розпитала у лікарки-трансфузіологині Прикарпатського обласного центру служби крові Марти Щирби, як на потреби крові вплинула війна.  

1462

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

634

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

335

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1003

Ані висока освіченість, ані шляхетна спадковість, ані залучення до незлобивих віровчень не породжують усвідомленого гуманізму «просто так».

1126
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2006
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1071
12.06.2025

Все більше людей відмовляються від дієт і переходять до інтуїтивного харчування — підходу, що вчить слухати тіло, а не рахувати калорії.  

795
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

279
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

14972
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7285
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

721
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

275
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

183
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

281
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

570
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1027