Прикарпатка візьме участь в танцювальному шоу в Лас-Вегасі

Ілона Федорко з села Вістова Калуського району не перестає вдосконалюватися і рости професійно.

У свої 21, дівчина — чемпіонка світу із сучасного танцю, фіналістка телепроекту «Танцюють всі-9» та викладачка школи Влада Ями в Івано-Франківську, пишуть Вікна.

Ілона вже півроку перебуває у Лас-Вегасі, де бере участь в танцювальному шоу. Поки його ще не презентували публіці, тому його подробиці дівчина не розповідає.

Після 20-годинного перельоту акліматизуватися танцівниці вдалося за два тижні:

"Важко було перелаштувати свій організм на нову хвилю. Різниця в 10 годин спочатку давалася взнаки, адже хотілося спати тоді, коли місцеві жителі займалися буденними справами. І навпаки: коли наставала ніч, хотілося бути активним".

За словами Ілони Федорко, Лас-Вегас — це місто розваг, а творчим людям віднайти себе легше, ніж на Україні:

"Для мене це місто — окремий світ. Як артист ти можеш себе тут легко реалізувати, звісно, показуючи свої навички і таланти, адже тут багато різних шоу. До того ж, є можливість постійно розвиватися. Особливістю Лас-Вегасу є те, що тут одразу можна побачити декілька країн світу в зменшених копіях".

Привідкрила танцівниця і роботу свого «закулісся»:

"У січні цього року мені в Фейсбуці написав генеральний продюсер шоу в Лас- Вегасі, ми поспілкувалися і обмінялися спільними ідеями. Коли я дізналася про всі деталі, то подумала: чому б ні. Адже в Україні я вже себе в усьому спробувала і останнім часом все воно вже десь повторювалося. Тому мені захотілося нового, свіжого ковтка".

Шоу, в якому братиме участь Ілона Федорко, є дуже масштабним, і на ньому потрібно буде проявити не лише танцювальні вміння, розповідає танцівниця:

"На проекті сцена величезна, маса різних реквізитів. Окрім танцювальних вмінь, тут потрібно проявити себе як хореограф і як актриса. Працюю я в інтернаціональній команді, в якій є і представники з України. Учасників із «Танцюють всі» (сміється. — Авт.) немає. Наразі продовжуються репетиції, які тривають по 6-8 годин".

Щодо іпостасей танцівниці та хореографа Ілона Федорко додала, що це для неї роздільні поняття:

"Коли я почала викладати хореографію, мені було 14-15 років, тож, вчилася на своїх помилках й одночасно росла з учнями. Потім захотілося більше танцювати. З власного досвіду можу сказати, що коли ти тільки викладаєш, в тебе пропадає натхнення. Хореографом можна бути і без вмінь хорошого танцівника — просто слід мати хороше мислення свого тіла з вмінням відтворення руху на іншій особі. А от коли ти танцюєш, то розумієш кожен рух зсередини. Відверто кажучи, щодня себе відчуваю в різній ролі: то хореографом, то танцівником".

Перебуваючи тривалий час за кордоном, дівчина вже встигла засумувати за рідною домівкою, однак насичені будні не дають їй впасти в ностальгію. З цього приводу Ілона додає:

"Коли я прокидаюся, то мене інколи охоплює почуття самотності. Адже я тут зовсім сама. Ті люди, з якими я працюю в проекті, ще не стали настільки близькими, адже ми знайомі короткий відрізок часу. Проте розумію, задля чого я тут. Окрім того, якщо я взялася за справу, то ставлюся до неї дуже відповідально і серйозно. Тому стараюся абстрагуватися від почуття суму".

Ще Ілона Федорко — активна мандрівниця і відвідала 14 країн. Каже, що кожне місце по-своєму атмосферне і особливе. А своїми "фаворитами" вважає Рим, Амстердам і Лондон.


18.11.2018 1090
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2412
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19507
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1746
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1217 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2267
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3871

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

135

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2010

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

696

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1306
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

380
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

907
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24402
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

635
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

611
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

746
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1640
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8050
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

481
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

778
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2055 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

736