

Зокрема, на особистому прийомі зареєстровано 259 звернень, поштою – 2229, що на 533 звернення менше, а ніж за аналогічний період минулого року.
Найбільшу кількість звернень до органів вищого рівня зафіксовано від жителів міст Івано-Франківська – 129, Калуша – 57 та Косівського району – 45.
Слід зазначити, що найчастіше мешканці області зверталися органів виконавчої влади із клопотаннями (2301) та скаргами (186). За результатами розгляду, 626 звернень були вирішені позитивно, 1184 – роз`яснено по суті.
Як наголосив голова облдержадміністрації Олег Гончарук питання належного реагування на звернення громадян повинні стати пріоритетними у роботі як обласної так районних адміністрацій.
« Коли у державі тривають військові дії, працівники відділів роботи зі зверненнями громадян зобов`язані докласти максимум зусиль аби допомогти мешканцям області у вирішенні важливих соціально-економічних проблем, - зазначив Олег Гончарук. - Особливо це стосується задоволення запитів військовослужбовців, які повертаються із зони проведення антитерористичної операції, допомоги та реабілітації, піклування про їхні сім`ї».
«Актуальними для мешканців області залишаються питання соціального захисту, - зауважив Руслан Панасюк. - Про це свідчить 1067 звернень щодо виплати одноразової матеріальної допомоги, призначення та виплати соціальних пенсій, оформлення допомоги на оздоровлення».
Важливими є і питання агропромислового сектору, кредитування та ремонту житлових приміщень та закладів комунального господарства.
Як зазначив керівник аппарату, за звітний період 2014 року з обласного бюджету малозабезпеченим сім`ям надано грошову допомогу в сумі 876000 гривень , хворим для проведення складних операцій та постраждалим від пожеж – 445000 гривень.
Разом з тим, Руслан Панасюк виокремив і низку недоліків у роботі зі зверненнями громадян, серед яких, порушення термінів розгляду клопотань та скарг, а також повторні звернення.