
Огляд франківської преси з 6 по 12 лютого
Галицький кореспондент
Перехід лінії фронту. Адаптація військових, які повернулися з передової, до умов мирного життя шкутильгає на кожному рівні. Полчища чиновників вирішувати їхні проблеми особисто не поспішають, а волонтерам далеко не все під силу. Як бійці виживають після війни читайте на сторінці 8 номеру.
Перерваний маршрут. Іванофранківці все активніше виступають проти вседозволеності водіїв маршруток. Як наслідок, минулого тижня вдалося звільнити одного з них. Причиною для звільнення стала нечувана зухвалість водія… Про це на сторінці 17.
На сторожі двору. Майже півтора десятки людей, які мешкають в будинках на вулиці М. Підгірянки та Відкритій, упродовж цілого дня стояли живим ланцюгом на захист свого подвір’я. Вони не дозволили бригаді інженерів провести геодезичний аналіз місцевості, де планують будівництво. Про новий будівельний скандал шукайте на сторінці 6.
Репортер
Коли висять квартири. Франківські військові, 16 родин, уже четвертий рік не можуть заселитися у квартири, які їм ще у 2012 році придбало Міноборони. Замість ордерів і ключів – суди. Що ж не так з квартирами, - дізнайтеся на сторінці 5 видання.
У тихому комітеті…Нещасний випадок – У Франківську судять чиновника. Колишні підлеглі звинувачують цього у корупції та кажуть, він поводився в установі, як у приватній лавці. Про це на 7 сторінці.
Франківськ, пора прокидатися! Минулої суботи в столиці Прикарпаття Євген Глібовецький розповів «Який Івано-Франківськ потрібен Україні?». Цікавих прийшло чимало. Переповім, на нашу думку, найосновніше… сторінка 6.
Західний кур’єр
На своїх хлібах. Чи може Івано-Франківськ обійтися без привізного продовольства. Дізнайтеся з матеріалу на 5 сторінці.
Мережі без межі. За допомогою соцмереж про користувача можна дізнатися практично все – від місця перебування в реальному часі до зображення на його робочому столі. І ще багато цікавого з переліку того, що кожен справедливо вважає сокровенно-особистим. Детальніше на 5 сторінці газети.