Огляд івано-франківської преси за тиждень з 30 вересня по 6 жовтня 2011 року.
Галицький Кореспондент
В Івано-Франківську машини швидкої допомоги не можуть вчасно виїхати на виклик через постійні затори на одній із центральних вулиць міста. Чому Державтоінспекція не реагує на порушення водіями правил паркування та невиконання ними вимог дорожніх знаків? Про це на першій шпальті у статті «Великий затор».
«Будемо потроху виховувати забудовників» - говорить в інтерв’ю «ГК» новий головний архітектор Івано-Франківська Володимир Гайдар на 6 сторінці.
Як працювали судді, прокурори й адвокати сто років тому, читайте на 8 сторінці під заголовком «Станиславські правники».
За двадцять кілометрів від Франківська, у тисменицькому Сільці є незвичайний виноградник. Від шосе вдалеч виструнчилися рівні ряди лози. І хоч ягоди з кущів уже зібрані, де-не-де збереглися великі грона. Час винограду – це час соків і вина, родзинок і бекмесу. «Така краса не залишить байдужим» - переконаний господар виноградної плантації Богдан Дорошенко на 17 сторінці в матеріалі «Виноградна колекція».
«Справа Ониськіва: в суді переглянули відео» на 19 сторінці. Підсудний упізнав себе на записах камер відео спостереження, зроблених в день убивства, але свою участь у злочині заперечив.
Репортер
Чомунинішня Івано-Франківська міська рада, втім як і попередні, просуває на посади не за фахом, а за політичною ознакою? Відповідь на це питання шукайте в матеріалі «Мандати вирішують все» на першій сторінці.
Людиною тижня за версією «Репортера» став Ігор Гаркот «за непотоплюваність». «Незважаючи на галас при його звільненні з посади головного архітектора міста, він не залишився без роботи. Тепер керуватиме управління земельних відносин» - йдеться на 3 сторінці.
Протягом майже 20 років літня жінка бродягувала у Калуші. Місяць тому вона оселилася під івано-франківською Ратушею, і тут її помітили міліція та соціальні служби. «Сум глибокий» на 17 сторінці.
Як двійко іванофранківців та один чех шукали щастя на гірських вершина і знайшли його в тексті «Галопом по Альпах» на 19 сторінці.
Корпоративні «монументи» стоять на територіях підприємств, установ, куди мешканцям зазвичай потрапити важко. Але журналісти «Репортеру» проравалися. Про це на 20 сторінці під заголовком «Я пам’ятник собі».
Західний Кур’єр
Місце для будови Палацу спорту в Івано-Франківську досі не визначено. Виявляється знайти три-чотири гектри землі у населеному пункті, який займає територію майже у тисячу разів більшу, не легше, ніж відшукати голку в копиці сіна. Детальніше у першосторінковому матеріалі «Немає міця для палацу спорту».
Він молодий, здібний і досвідчений. Працював у Львові, Києві, а з 2004 року – в Івано-Франківську. Зараз його називають найреальнішим претендентом на посаду начальника управління містобудування та містобудівного кадастру – головного архітектора міста. Знайомтеся – архітектор Володимир Гайдар на 5 сторінці.