
Галицький кореспондент
За час бойових дій на сході України загинуло вже вісім прикарпатців. Найбільша трагедія сталася у четвер, 29 травня, коли терористи збили український вертоліт, у якому загинуло одразу шестеро прикарпатців. Матеріал "Чорний четвер" на 5-й сторінці тижневика.
30 травня івано-франківський міський суд продовжив розглядати справу колишнього депутата міської ради Володимира Колковського. Нагадаємо, його судять за те, що він вимагав хабар у вирішень питань із будівництвом. Цікаво, чим закінчився суд? 2 сторінка "ГК".
Після тримісячного перебування на лікарняному міський голова Тисмениці Богдан Дарчин оскаржив рішення міської ради про припинення собі повноважень. Про перепетії справи - на 7-й сторінці.
31 травня в Івано-Франківську відбувся вже традиційний, щорічний Відкритий аматорський турнір із змішаних єдиноборств імені першого президента Івано-Франківської обласної федерації бойових мистецтв Павла Федорука. 16-а сторінка.
Як завжди на 22 шпальті - все найцікавіше про прикарпатський спорт від Андрія Меніва.
Західний кур’єр
Ідею люстрації Прикарпаття, серед інших регіонів, підхопило ще «гарячою» – відразу по завершенні революції. З тих пір тема народного пропісочування високих кадрів чи претендентів на чиновницький статус в регіоні регулярно засвічувалася у ЗМІ. ТОП-тема номера: "Люстрація по-франківськи: хто, кого і як?" - 5 сторінка.
Франківський травознай Іван Мужик пізнає таємниці рослин уже 20 років. Про секрети цієї науки в рубриці "Життя".
1 червня ТК «Буковель» розпочав сезон оздоровлення дітей. Для 247-ми школярів з Луцька відпочинок в Карпатах став можливим завдяки народному депутату України, голові Одеської ОДА Ігорю Палиці, який є ініціатором оздоровлення луцьких обдарованих дітей. Постійно допомагаючи лучанам, благодійний фонд Ігоря Палиці започаткував і активно реалізовує програму «Підтримка творчої та обдарованої молоді». Саме у межах цієї програми діти 10 днів відпочиватимуть у дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Буковель» - 14 сторінка.
У важкі й тривожні часи саме сім’я є тим «рятівним колом», яке допомагає не падати духом і зберігати надію на краще майбутнє. А якщо близьких людей поєднує ще й одна професія, то вони справді розуміють одне одного «з півслова». Поспілкувавшись із представниками професійних династій нашого міста, ми переконалися: любов до своєї справи і професійна майстерність справді можуть передаватися з покоління в покоління. Матеріал "Професійні династії Івано-Франківська" - 18 шпальта.
Галичина
Всі екологічні біди Калуша - від захланного чиновництва. Про "Пральню для мільйонів" читайте у свіжому номері.
В Івано-Франківську пройшов другий фестиваль-конкурс одягу з мотивами народного мистецтва. Про те, як франківськ диктує моду - на 15 сторінці "Галичини".
Репортер
У свіжому номері читайте про таке:
Будь-який досвід корисний, крім тюрми і війни. Вони діють на всіх однаково. Вселяють у душу страшні, хронічні хвороби — страх і ненависть. І дай Боже, щоб інфікована вічно нещасливим сусідом Україна, змогла їх побороти. Війна — у топ-темі номера.
У Франківську з першого липня зупиняють роботу тридцять дитячих садочків. Батьки вже журяться, куди на літо подіти дитину. Читайте в газеті — садки йдуть на канікули.
Мешканцям одної чотириповерхівки дощі принесли чималий клопіт. Уже півроку комунальники ремонтують там дах, а тут несподівано дощ :-) У ситуації розбиралися журналісти.
Наступними неділями червня по Станиславову поїдуть нічні екскурсії на велосипедах. Охочих послухати історії та покрутити педалі вечірніми вулицями запрошують франківські студенти. У газеті — дванадцять легенд, ровери, ніч і місто.