Прем'єра проекту "Життя на грані": трагедії, яких можна уникнути (відео)

 

 

 

17 жовтня в 13.00 на "Інтері" - прем'єра циклу психологічних мелодрам "Життя на грані".

 

В основі кожного випуску - реальні історії людей, про яких говорили, писали, показували сюжети на ТБ. Але будь-який телесюжет розповідає лише про факти, в кращому випадку - про причини того, що сталося. Цикл "Життя на грані" досліджує внутрішній стан героїв, їх взаємини, психологію. Команда проекту та його ведуча Жанна Тихонова вважають: вчитися треба на чужих помилках...

 

Головні герої нового проекту власного виробництва телеканалу "Інтер" - люди, що опинилися в непростій життєвій ситуації. Адже ніхто з нас не застрахований від раптових проблем, неприємностей і катастроф.

 

Хіба могла одна з героїнь проекту, щаслива дружина і любляча мати, передбачити, яку загрозу її щастя несе нова мила сусідка? Нічого не підозрюючи, вона знайомить її з чоловіком і дитиною, ділиться секретами і планами на майбутнє ... Як можна було здогадатися, що приятелька - біологічна мати її дочки?

 

Або, наприклад, пара молодих людей на своєму авто випадково збиває жінку на пішохідному переході. Всі знають, як потрібно вчинити: зупинитися, надати першу допомогу, викликати швидку і поліцію. Але у наших героїв за кілька днів заплановано весілля. І ось вони опиняються перед вибором: в'язниця або РАГС, зупинитися і допомогти або втекти з місця події?

 

Ще один герой програми одного разу знаходить на капоті свого автомобіля дитину... Хтось дізнається, що його неповнолітня дочка вагітна, а хтось підбирає чужий гаманець з великою сумою, знаючи, кому він належить ... З цього моменту їх життя робить крутий оберт. Події змушують людей вибирати між законом і мораллю, справедливістю і співчуттям, совістю і благополуччям. І їх вчинки непередбачувані і часто неоднозначні. Розібратися в них глядач зможе разом з проектом "Життя на грані".

 

"Звичний погляд на жанр мелодрами - це поділ персонажів на "добрих людей" і "злодіїв", але в житті так не буває, - розповідає шеф-редактор проекту Олег Гершкович. - Герої програми "Життя на грані" стоять перед вибором і роблять його усвідомлено. Вони можуть пояснити свою поведінку. Але чому ж тоді цей їхній вчинок не сприймається протилежною стороною? Чому моральний вибір одного героя входить в протиріччя з мораллю іншої? Де істина? У кожній історії глядач має можливість розібрати ситуацію і зробити свій вибір, зрозуміти, на чиєму він боці".

 

Історії циклу піднімають вічні теми: взаємовідношення поколінь, батьківський обов'язок, інстинкти і мораль, проступок і кара. І виявляється, що в сучасному світі вони настільки ж актуальні, як і 100, 200 років тому. В людських почуттях і відносинах мало що змінилося, незважаючи на появу потужних гаджетів, пластикових карт і сучасних засобів пересування і зв'язку. Людей так само хвилюють любов, діти, сім'я, дружба, ставлення до тих, хто слабший. Завдання проекту - показати, що проступок завжди тягне за собою покарання. Воно не завжди видиме, не завжди конкретне. Але глядач обов'язково проведе логічний зв'язок між діями людей і їх результатами.

 

"Ми намагаємося для наших глядачів в кожному проекті закласти якийсь сенс, - говорить Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group. - У циклі" Життя на грані "- складні і неоднозначні людські історії. Ми беремо крайні прояви і розбираємо детально, як люди приймають рішення, яка мотивація їх вчинків. Адже будь-який вчинок має наслідок. Сила людини і його людяність полягають у тому, щоб в будь-якій ситуації приймати правильні рішення і відповідати за свої вчинки. В цій програмі немає лінійних рішень, немає поганих і хороших людей. Це така життєва сіра зона. Глядач до останньої хвилини не може зрозуміти, чим закінчиться історія, який вибір зроблять герої і як він сам вчинив би на їх місці. Цим проект і цікавий".

 

Герої програми потрапляють в складні обставини, в яких, насправді, може опинитися кожен. Це тримає в напрузі, змушує глядачів більш пильно стежити за розвитком подій, аналізувати мотиви героїв і передбачати наслідки. Можливо, одного разу такий досвід допоможе ще комусь зробити правильний вибір в схожій ситуації.

 

Розібратися в психології людей і відносинах допоможе ведуча проекту Жанна Тихонова. Вона помічає найдрібніші деталі поведінки персонажів і дає точну оцінку того, що відбувається. "При всій нашій різноманітності і несхожості один на одного, ситуації, в які ми можемо потрапити, дуже схожі, - каже Жанна Тихонова. - У всіх нас не так багато варіантів розвитку обставин. Схожі очікування, прагнення, уявлення про щастя і нещастя. Сподіваюся, що за допомогою нашої програми хтось зможе знайти рішення своєї проблеми. Навчитися того, що не треба посилювати. Треба чути один одного. Треба вчитися розуміти і прощати. Що маленький обман неодмінно потягне за собою велику брехню і що все таємне стає явним. І жити треба за совістю".

 

Кожна історія - унікальна можливість для глядача навчитися на чужих помилках обходити стороною гострі кути долі.

 

Прем'єра проекту "Життя на грані" відбудеться 17 жовтня, у вівторок, о 13:00. Дивіться на телеканалі "Інтер" відразу дві захоплюючі життєві історії.

 


12.10.2017 667 0
Коментарі (0)

05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

453
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1859
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3341
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1205
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1228
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1288 3

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

708

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

343

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1019

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1181
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

393
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2549
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1285
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1389
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

595
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15243
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7535
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

392
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

960 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

528
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

431
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

519