Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда: в Івано-Франківську проведуть безплатний тренінг для фахівців

Сучасний логопед, хто він? Якими практичними кейсами та лайфхаками наповнити професійну скриньку логопеда? Що таке логопедичний арт - коучінг?

На ці та багато інших питань, можна отримати відповідь під час інтерактивного тренінгу-інтенсиву, що відбудеться 24 листопада в Івано-Франківську, пише Фіртка.

Так, в актовій залі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (пл. Міцкевича, 3) з 11:00 до 13:00 години відбудеться освітній захід на тему: «Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда», в програмі якого будуть висвітлені такі теми:

  • «Сучасний логопед, хто він?»
  • «Практичні кейси та лайфхаки в скриньку логопеда».
  • «Логопедичний арт - коучінг».
  • «Відповіді на питання фахівців» / Інтерактивна частина /.

Реєстрація на захід за посиланням.

Реєстрація на захід за телефоном: +38 098 877 57 42  або  +38 066 614 44 24.

"Давно не секрет, що мова людини розкриває багато інформації про саму особистість, таким чином бути її певним відображенням. В нашому сьогоденні необхідність красиво і правильно говорити, стає важливим фактором.

Хороша чітка вимова може зробити людину успішною, а мовленнєві порушення - стати тому успіху на заваді.

Колись професії логопед не існувало взагалі. Вважалося, що якщо людина має труднощі з мовленням, то це її індивідуальна особливість, яку не можна змінити.

Але завдяки такому фахівцю, як логопед, можна отримати приголомшливий результат на шляху корекції мови та мовлення, повністю змінивши якість соціального життя", — зазначають організатори.

І додають: логопед – це свого роду вчитель, від якого потребується необмежене терпіння і розуміння. Він вміє знаходити підхід до кожного, подавати вправи дітям у цікавій ігровій формі та допомагати долати дорослі комплекси.

"Буває, що з моменту початку занять у логопеда до перших успіхів проходить кілька місяців або навіть років. Все залежить від складності порушення і професіоналізму фахівця.

Одними з важливіших обов’язкові якості професії — це комунікабельність і наполегливість, адже завдяки налагодженій комунікації між всіма учасниками корекційного процесу, можна отримати позитивний результат від спільної роботи".

Як розповіли, протягом року освітньо-тренінговий центр «ЛОГОДАР» (засновник та керівник Тетяна Ярмак) здійснював просвітницько-навчальну діяльність в усіх регіонах України в дистанційному форматі, тренінги, вебінари, майстер-класи тощо для логопедів.

Осінь-2023 стала знаковою для центру, адже після півторарічної перерви, він почав здійснювати свою діяльність в очному форматі.

Першим таким проєктом сезон тренінгів наживо «ЛОГОДАР» розпочав з інтерактивного тренінгу - інтенсиву «Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда» для логопедів Львівщини, який відбувся 13 жовтня. А вже 22 жовтня, логопеди з 14 регіонів України та Словаччини, а також студенти старших курсів кафедри логопедії Львівського національного університету ім. Івана Франка стали учасниками семінару — тренінгу «STOP заїкання».

Листопад для освітньо - тренінгового центру «ЛОГОДАР» відзначився кількома подіями, присвяченими Міжнародному дню логопеда.

Розпочався він 14 листопада з «МОВЛЕННЄВОГО ЛАБОРАТОРІУМУ 2023», який пройшов у Львові для логопедів Львівщини та інших регіонів України. А вже 16 листопада відбулась ZOOM лекція на тему «ЗАЇКАННЯ — НЕ ВИРОК» для студентів кафедри корекційної освіти Житомирського національного імені Івана Франка.

Також 17 листопада для логопедів Житомирщини, а також студентів ЖДУ провели інтерактивний тренінг - інтенсив.

Учасники всіх заходів мали можливість розширити свої професійні знайомства, поділитись між собою власним досвідом, почути від спікерів багато нової інформації. Після кожної зустрічі всі учасники отримали сертифікати про участь.

«Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда» — це концентрат новаторських підходів, кейсів та лайфхаків в творчо-практичну скриньку логопеда. А ще — це спілкування колег наживо, ділячись досвідом.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

«Діти війни»: на Івано-Франківщині планують відкрити новий реабілітаційний центр


20.11.2023 702
Коментарі ()

27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

653
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1914
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1074
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1508 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2735
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2087

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

463

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

543

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1459

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1439
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

302
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18195
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1160
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3500
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

867
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10628
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6390
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

1032
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

299
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

526
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3134
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

840