Сучасний логопед, хто він? Якими практичними кейсами та лайфхаками наповнити професійну скриньку логопеда? Що таке логопедичний арт - коучінг?
На ці та багато інших питань, можна отримати відповідь під час інтерактивного тренінгу-інтенсиву, що відбудеться 24 листопада в Івано-Франківську, пише Фіртка.
Так, в актовій залі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (пл. Міцкевича, 3) з 11:00 до 13:00 години відбудеться освітній захід на тему: «Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда», в програмі якого будуть висвітлені такі теми:
- «Сучасний логопед, хто він?»
- «Практичні кейси та лайфхаки в скриньку логопеда».
- «Логопедичний арт - коучінг».
- «Відповіді на питання фахівців» / Інтерактивна частина /.
Реєстрація на захід за посиланням.
Реєстрація на захід за телефоном: +38 098 877 57 42 або +38 066 614 44 24.
"Давно не секрет, що мова людини розкриває багато інформації про саму особистість, таким чином бути її певним відображенням. В нашому сьогоденні необхідність красиво і правильно говорити, стає важливим фактором.
Хороша чітка вимова може зробити людину успішною, а мовленнєві порушення - стати тому успіху на заваді.
Колись професії логопед не існувало взагалі. Вважалося, що якщо людина має труднощі з мовленням, то це її індивідуальна особливість, яку не можна змінити.
Але завдяки такому фахівцю, як логопед, можна отримати приголомшливий результат на шляху корекції мови та мовлення, повністю змінивши якість соціального життя", — зазначають організатори.
І додають: логопед – це свого роду вчитель, від якого потребується необмежене терпіння і розуміння. Він вміє знаходити підхід до кожного, подавати вправи дітям у цікавій ігровій формі та допомагати долати дорослі комплекси.
"Буває, що з моменту початку занять у логопеда до перших успіхів проходить кілька місяців або навіть років. Все залежить від складності порушення і професіоналізму фахівця.
Одними з важливіших обов’язкові якості професії — це комунікабельність і наполегливість, адже завдяки налагодженій комунікації між всіма учасниками корекційного процесу, можна отримати позитивний результат від спільної роботи".
Як розповіли, протягом року освітньо-тренінговий центр «ЛОГОДАР» (засновник та керівник Тетяна Ярмак) здійснював просвітницько-навчальну діяльність в усіх регіонах України в дистанційному форматі, тренінги, вебінари, майстер-класи тощо для логопедів.
Осінь-2023 стала знаковою для центру, адже після півторарічної перерви, він почав здійснювати свою діяльність в очному форматі.
Першим таким проєктом сезон тренінгів наживо «ЛОГОДАР» розпочав з інтерактивного тренінгу - інтенсиву «Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда» для логопедів Львівщини, який відбувся 13 жовтня. А вже 22 жовтня, логопеди з 14 регіонів України та Словаччини, а також студенти старших курсів кафедри логопедії Львівського національного університету ім. Івана Франка стали учасниками семінару — тренінгу «STOP заїкання».
Листопад для освітньо - тренінгового центру «ЛОГОДАР» відзначився кількома подіями, присвяченими Міжнародному дню логопеда.
Розпочався він 14 листопада з «МОВЛЕННЄВОГО ЛАБОРАТОРІУМУ 2023», який пройшов у Львові для логопедів Львівщини та інших регіонів України. А вже 16 листопада відбулась ZOOM лекція на тему «ЗАЇКАННЯ — НЕ ВИРОК» для студентів кафедри корекційної освіти Житомирського національного імені Івана Франка.
Також 17 листопада для логопедів Житомирщини, а також студентів ЖДУ провели інтерактивний тренінг - інтенсив.
Учасники всіх заходів мали можливість розширити свої професійні знайомства, поділитись між собою власним досвідом, почути від спікерів багато нової інформації. Після кожної зустрічі всі учасники отримали сертифікати про участь.
«Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда» — це концентрат новаторських підходів, кейсів та лайфхаків в творчо-практичну скриньку логопеда. А ще — це спілкування колег наживо, ділячись досвідом.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також: