Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда: в Івано-Франківську проведуть безплатний тренінг для фахівців

Сучасний логопед, хто він? Якими практичними кейсами та лайфхаками наповнити професійну скриньку логопеда? Що таке логопедичний арт - коучінг?

На ці та багато інших питань, можна отримати відповідь під час інтерактивного тренінгу-інтенсиву, що відбудеться 24 листопада в Івано-Франківську, пише Фіртка.

Так, в актовій залі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (пл. Міцкевича, 3) з 11:00 до 13:00 години відбудеться освітній захід на тему: «Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда», в програмі якого будуть висвітлені такі теми:

  • «Сучасний логопед, хто він?»
  • «Практичні кейси та лайфхаки в скриньку логопеда».
  • «Логопедичний арт - коучінг».
  • «Відповіді на питання фахівців» / Інтерактивна частина /.

Реєстрація на захід за посиланням.

Реєстрація на захід за телефоном: +38 098 877 57 42  або  +38 066 614 44 24.

"Давно не секрет, що мова людини розкриває багато інформації про саму особистість, таким чином бути її певним відображенням. В нашому сьогоденні необхідність красиво і правильно говорити, стає важливим фактором.

Хороша чітка вимова може зробити людину успішною, а мовленнєві порушення - стати тому успіху на заваді.

Колись професії логопед не існувало взагалі. Вважалося, що якщо людина має труднощі з мовленням, то це її індивідуальна особливість, яку не можна змінити.

Але завдяки такому фахівцю, як логопед, можна отримати приголомшливий результат на шляху корекції мови та мовлення, повністю змінивши якість соціального життя", — зазначають організатори.

І додають: логопед – це свого роду вчитель, від якого потребується необмежене терпіння і розуміння. Він вміє знаходити підхід до кожного, подавати вправи дітям у цікавій ігровій формі та допомагати долати дорослі комплекси.

"Буває, що з моменту початку занять у логопеда до перших успіхів проходить кілька місяців або навіть років. Все залежить від складності порушення і професіоналізму фахівця.

Одними з важливіших обов’язкові якості професії — це комунікабельність і наполегливість, адже завдяки налагодженій комунікації між всіма учасниками корекційного процесу, можна отримати позитивний результат від спільної роботи".

Як розповіли, протягом року освітньо-тренінговий центр «ЛОГОДАР» (засновник та керівник Тетяна Ярмак) здійснював просвітницько-навчальну діяльність в усіх регіонах України в дистанційному форматі, тренінги, вебінари, майстер-класи тощо для логопедів.

Осінь-2023 стала знаковою для центру, адже після півторарічної перерви, він почав здійснювати свою діяльність в очному форматі.

Першим таким проєктом сезон тренінгів наживо «ЛОГОДАР» розпочав з інтерактивного тренінгу - інтенсиву «Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда» для логопедів Львівщини, який відбувся 13 жовтня. А вже 22 жовтня, логопеди з 14 регіонів України та Словаччини, а також студенти старших курсів кафедри логопедії Львівського національного університету ім. Івана Франка стали учасниками семінару — тренінгу «STOP заїкання».

Листопад для освітньо - тренінгового центру «ЛОГОДАР» відзначився кількома подіями, присвяченими Міжнародному дню логопеда.

Розпочався він 14 листопада з «МОВЛЕННЄВОГО ЛАБОРАТОРІУМУ 2023», який пройшов у Львові для логопедів Львівщини та інших регіонів України. А вже 16 листопада відбулась ZOOM лекція на тему «ЗАЇКАННЯ — НЕ ВИРОК» для студентів кафедри корекційної освіти Житомирського національного імені Івана Франка.

Також 17 листопада для логопедів Житомирщини, а також студентів ЖДУ провели інтерактивний тренінг - інтенсив.

Учасники всіх заходів мали можливість розширити свої професійні знайомства, поділитись між собою власним досвідом, почути від спікерів багато нової інформації. Після кожної зустрічі всі учасники отримали сертифікати про участь.

«Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда» — це концентрат новаторських підходів, кейсів та лайфхаків в творчо-практичну скриньку логопеда. А ще — це спілкування колег наживо, ділячись досвідом.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

«Діти війни»: на Івано-Франківщині планують відкрити новий реабілітаційний центр


20.11.2023 340
Коментарі ()

05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

363 1
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

906
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3502 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3893
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4250
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5405

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

171

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

636

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1168

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1677
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

243
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

60421
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

663
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

10944
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

814
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

773
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5397
04.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13281
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

378
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

381
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1216