Після площі Ринок в’їзд транспорту в Івано-Франківську обмежать на майдан Шептицького

 

Головні завдання реалізації програми «Обмеження руху – розширення можливостей» – зменшення кількості автомобілів на площі Ринок та перекриття транзитного руху транспорту через неї – досягнуті, а наступним кроком стане обмеження зони паркування транспорту на майдані Шептицького.

 

Про це повідомив директор комунального підприємства «Технічний центр «Сервіс-Авто» Андрій Строїч. Він нагадав, що міська влада неодноразово робила спроби обмежити в’їзд у центральну історико-архітектурну заповідну зону Івано-Франківська та перекрити транзитний рух транспорту через площу Ринок, однак всі вони донедавна зазнавали невдач.

 

У 2005 році на вулицях Галицькій та Вітовського встановили шлагбауми і почали справляти плату за в’їзд на площу Ринок. За словами А. Строїча, нововведення тоді проіснувало три тижні, впродовж яких міська скарбниця офіційно поповнилась аж на 70 гривень. Потім невідомі ночами почали ламати шлагбауми. Спершу комунальники їх ще намагались лагодити, а згодом демонтували.

 

Незважаючи на дорожні знаки, які забороняли в’їзд, площею Ринок в обидві сторони й далі курсували не лише легкові автівки, водії яких через центр міста скорочували собі шлях, але і так звані «маршрутки» на Надвірну, що ставали на відстій на вулиці Старозамковій, а перед будівлею міської ратуші утворилася стихійна стоянка таксі. Два роки тому, наприкінці каденції попередньої міської ради, один із її депутатів знову запропонував перекрити проїзд площею Ринок, однак його пропозиція не знайшла підтримки у сесійній залі. І лише минулого року завдяки ухваленню новим складом міськради програми «Обмеження руху – розширення можливостей» нарешті вдалося суттєво розвантажити площу Ринок від транспорту і зробити в’їзд на неї платним.

 

«Плату за в’їзд на площу Ринок ми почали справляти з 1 листопада 2012 року і за два місяці зібрали 35 тисяч гривень, – каже А.Строїч. – Але про фінансовий показник я б говорив в останню чергу. Першочерговою метою цієї програми було перекрити транзитний рух транспорту площею Ринок, зменшити кількість машин, загазованість повітря на ній, щоб забезпечити комфорт і безпеку для пішоходів – мешканців та гостей нашого міста, підвищити туристичну привабливість центральної історико-архітектурної частини Івано-Франківська. І цієї мети ми однозначно досягли».    

 

Наступними кроками з реалізації програми «Обмеження руху – розширення можливостей», за словами А.Строїча, стануть обмеження зони паркування транспорту на майдані Шептицького та встановлення на вулицях центральної частини міста обмежуючих стовпчиків єдиного зразка, які перешкоджатимуть заїзду і паркуванню автотранспорту на тротуарах, пише ЗК.


28.01.2013 2071 13
Коментарі (13)

Олег 2013.01.28, 09:52
А я би зробив весь центр пішохідно-велосипедним. Прокласти велодоріжки, розширити тротуари, звузити проїзжі частини доріг центру так, щоб відбити бажання їздити по місту і засирати повітря. Залишити тільки смугу для спецтранспотру (швидка, МНС, міліція, громадський транспорт і, можливо, таксі....). МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ, А НЕ ДЛЯ МАШИН!
O 2013.01.28, 12:31
Ми не Європа. В нас ще довго не буде такого порядку. Справа не в машинах, а в свідомості нашого населення. В Європі, на відміну від пострадянського простору: 1) є в достатній кількості парковки. 2)немає вандалів, тому люди не тримають машини під вікнами, а спокійно залишають на стоянці. 3) люди масово їздять га велосипедах незалежно від статусу і посади. 4)Культура суспільства на значно вищому рівні, ніж у нас. Тому в Європі комфортно пересуватися і пішки, і на велосипеді, і на автомобілі.
1 2013.01.28, 11:12
таксисти якраз і є найбільшими засирачами і порушниками правил, зокрема паркування!
Chieftl до Олег 2013.01.28, 11:40
В Європі десь так і роблять. Ось, наприклад, Амстердам: http://nostradamvs.livejournal.com/404476.html В Європі вже давно порахували, що інфраструктура для машин, якщо авто має кожна сім'я коштує _колосальних_ коштів, навіть для Франції чи Німеччини. Тому там активно розвивають громадський транспорт і велосипеди, причому за бюджетний рахунок. Доходить до того, що французький Ренн, який не набагато більший за Франківськ, має метро ;)
Chieftl до 1 2013.01.28, 11:49
Щось не помітив, щоб таксисти більше порушували правила паркування ніж інші. В любому випадку "пускати в центр" - абсолютно не значить, що їм будуть дозволені порушення, якраз навпаки: будуть нагліти - до побачення, за периметр.
О 2013.01.28, 14:05
Chieftl, вам зручно стояти в заторах в громадському транспорті, чи бевхатися по вибоїнах, якими всипані наші дороги як після війни? Чому вважаєте що не потрібно ремонтувати дороги і робити транспортні розв"язки? Хіба доцільно оновлювати автопарк і вгробити його за два роки через невідремонтовані дороги? Автобус не літає, а так само їздить по тих самих дорогах, що і всі машини. А стосовно стоянок де попало - винні не машини чи водії, а загалом суспільство. Рагуль- він є рагуль незалежно чи має машину, чи ходить пішки. В нас проблем дуже-дуже багато, і паркування рагулів - це лише сота частина всіх наших проблем. Тому вважаю, що сама по собі заборона в"їзду в центр проблеми не вирішить. Наприклад, в автобусі, чи просто на тротуарі заборонено смітити і плювати насінням, але тим не менше місто схоже на смітник.
Chieftl 2013.01.28, 12:57
1) Це де? В Європі майже немає безплатних парковок. Парковка на вулиці крім того що переважно платна, ще й обмежена по часу (в середньому 2 години). В підземному паркінгу десь 2-3 євро година, щоправда на місяць значна знижка. І там ніхто не допустить нашого рагулізму типу "не знайшов парковки - можу стати посеред тротуару". 2) Мені чомусь завжди здавалося, що вандали швидше попсують машину під вікнами ніж проникнуть на огороджену стоянку :) Крім того, ви ж напевно чули, як майже щороку в Парижі негри палять машини? 3) Абсолютно вірно: для наших людей машина - це більше ніж машина, це статус, це понт. 4) То треба піднімати культуру, а то у нас зараз: їдь як хочеш, паркуйся де хочеш. Ве-таки, майже кожна сім'я в Західній Європі має авто, але на роботу і по місту їздять переважно громадський транспортом, чому? ;) Проценти легко знайти в інтернеті. Ніхто не каже, вже завтра всіх пересадити на ровери, чи заборонити машини. Просто наші водії хочуть від бюджету таке, що не можуть собі дозволити фінансувати навіть десь у Франції. Франківську потрібен в першу чергу нормальний громадський транспорт, дороги розвантажаться і у виграші будуть і водії також. Голі факти: Щоб ПОВНІСТЮ оновити весь громадський транспорт міста потрібно близько 150 млн. грн. Багато? Це дешевше ніж ОДНА дворівнева розв'язка, а інші? а мости? а дороги? а парковки?
Chieftl 2013.01.28, 14:37
Ви видрали одну фразу "а дороги?" з мого повідомлення і до неї придралися. :) Я напевно не точно висловився - дороги звісно ремонтувати треба, а от розширювати сенсу мало ще й дорого, а в центрі і неможливо. "стояти в заторах в громадському транспорті" - в Європі успішно долають затори саме пересаджуванням на громадський транспорт. Старі немічні люди і так у нас майже всі на тролейбусах/маршрутках пересуваються, а молодим здоровим точно нічого не станеться від 10 хв стояння ;) Ще раз нагадую, що суть не в тому щоб заборонити авто, а в тому що в першу чергу треба зайнятися громадським транспортом. Якщо половина залишить автівки вдома - вже величезний плюс. "Чому вважаєте що не потрібно робити транспортні розв"язки" - тому що треба десь знайти мільярди гривень, а весь бюджет міста 700 млн. на рік. Може відразу метро проектувати? :) Не забувайте, що кількість машин продовжує збільшуватись і цілком може збільшитися ще вдвічі за 10-15 років, і інфраструктури треба буде значно більше. А те що проблема значно глобальніша і вирішувати її треба комплексно - то тут ніхто і не сперечається. Звичайно треба штрафувати і за парковку, і за сміття під ноги. Також, окрім заборони в'їзду давно пора ввести мораторій на будівництво в центрі і на прилеглих вулицях. От будинок на розі Січових-Чорновола вже рік як завалися, а всі мають його в носі, легше десь нову "коробку" впихнути. :(
О 2013.01.28, 15:15
Частково я з вами погоджуюся. Але все те, про що ви пишете, неможливо досягти з допомогою штрафів і заборон. Має бути ще культурна пропаганда, виховання, прищеплення певних цінностей і стандартів. Коли людина не буде порушувати порядок чи створювати незручності не через те, що вбачатиме загрозу бути оштрафованою - а тому, а через те, що вважатиме таку поведінку ненормальною, позорною і негідною.
О 2013.01.28, 15:22
Пригадала історію, яку розказали мені друзі. Перебуваючи в Німеччині в гостях у родичів, заїхали машиною на парковку. Німець вийшов з машини, кинув монетку в паркомат і заїхав на стоянку. Ніяких шлагбаумів чи стовпчиків не було. Родич з України запитав: можна ж поставити машину і не платити - ніхто ж не контролює? Німець не зрозумів змісту запитання: це як так - не платити?
Воробець 2013.01.28, 16:51
Тут згадують, що треба вчити культурі, а хто вчити буде? Коли у нас ті , що вчать і провіряють – перші порушники. І ще одне запитання! Кого на велосипеді ВИ хочете побачити – Круця, Бахматюка, Захарченка, чи Вишиванюка?))) У нас пані Бабій розказує про водичку в ефірі, а здалось би про наболівші сьогоденні проблеми , як депутату облради))). 3-студія, ще щось десь колись скаже півслова, а обласна Галичина, все про сустрічі від яких толку мало.
1 2013.01.28, 19:51
Та мабуть все пройшло як і 2012р
abc 2013.01.28, 18:16
А що чути про горешумаХера із новорічної ночі, чи як і планувалось всі вже забути, а "герой" і далі вихваляєтся який він крутий...
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2031
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1887
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1884
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5607 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2179 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1537

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

783

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

850

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1064

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1027
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1801
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3707
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10303
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26196
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10219 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7747
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

925
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

276
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

311
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

410
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1310
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

915