Пігулки для схуднення – швидкий результат чи повільна смерть?

 

/data/blog/128108/452851008715d5c455940f498d7cee98.jpg

 

Щодня, дивлячись у дзеркало, кожна жінка бачить якісь недоліки. Навіть якщо їх в принципі й нема. Всякими способами ми намагаємось зробити себе привабливішими: косметика, фітнес, трендовий одяг, салони краси. І щоразу намагаємось витрачати якомога менше зусиль, особливо у боротьбі з нашим найзлішим ворогом – зайвою вагою.

 

Чому пігулки для схуднення настільки популярні?

Чого тільки не придумали у 21 столітті: «чудодійні» браслети, «мегаефективні» пояси для схуднення, «цілющі» таблетки.Маркетинг пішов далеко вперед, адже ми бачимо, що люди все це купують, не звертаючи уваги на протипоказання, побічні наслідки.

 

Уявімо ситуацію: після 10 переглядів однієї і тієї ж реклами таблеток для схуднення ви все таки наважуєтесь купити чудо-ліки. Не звертаючи уваги на ціну,(яка є досить немаленькою), ви з піднесеним настроєм, наближеним до ейфорії, виходите з аптеки, уявляючи себе влітку у новому купальнику і з новою фігурою.

 

Речовини, які входять в склад препарату, вас мало хвилюють, оскільки у вас мало часу для того, щоб перевіряти в інтернеті кожну хімічну сполуку. Приймаєте таблетки. Змін нема. Приймаєте день, два, три, десять. І поступово ви відчуваєте втому, сонливість, головні болі, нудоту, запаморочення, прискорене серцебиття. «Можливо, це підтверджує той факт, що ліки все таки діють?» - подумаєте ви. Так, вони діють. Але не так, як планували ви.

 

Чим шкідливі таблетки для схуднення?

Жоден виробник не вказує на етикетці повний склад речовин, що входять в даний препарат, тільки природні компоненти. Для того, щоб відволікти вашу увагу від основних компонентів, все приховують за яскравою упаковкою і гострослівними назвами. І варто просто зрозуміти, що ані екстракт шипшини, ані ромашка не принесуть ніякого ефекту. Зазвичай до складу «чудо-пігулок» додають специфічні речовини, які є забороненим у більшості країн, в тому числі і в Україні. Ефект цих речовин полягає у тому, що вони діють на центр ситості у корі головного мозку. Так ви запевняєте свій організм в тому, що він не голодний і з часом повністю втрачаєте апетит. А це є основною причиною анорексії.

 

Заборона цих речовин пояснюється безліччю ефектів, а саме:

  • неспокій;

  • головний біль;

  • безсоння;

  • нудота;

  • підвищена пітливість;

  • сухість у роті;

  • серцебиття.

 

Згодом можливий розвиток деяких психічних розладів, поява змін з боку крові.

 

Шукаємо альтернативу разом з Оксфорд Медікал

На думку лікарів і просто з логічної точки зору, варто боротися не з зайвою вагою, а з її першопричиною. В першу чергу треба звернути увагу на власний спосіб життя: скільки і яку їжу ми вживаємо, чи витрачаємо стільки енергії, скільки споживаємо. Також варто знати, що причиною появи зайвої ваги можуть бути розлади з боку ендокринної системи, такі як гіпертиреоз, цукровий діабет, внаслідок чого спостерігаються порушення обміну речовин.

 

І в багатьох випадках спостерігається досить таки банальна причина – спадковість. Але в жодному разі це не повинно бути виправданням! Це головний стимул, щоб працювати над собою, своїм здоровям і зовнішністю, прагнути до ідеалу.

 

Тому, враховуючи все вищесказане, застерігаємо вас - в жодному разі не займайтесь самолікуванням! Краще звернутися за порадою до фахівця, а саме гастроентеролога або дієтолога, який допоможе вам побороти цю проблему перевіреним методом: індивідуально підібрана дієта, фітнес, аеробіка, йога, спортивні ігри.

 

Також існує безліч косметологічних методів боротьби з зайвою вагою: лімфодренажний масаж, гаряче обгортання з різноманітними живильними речовинами і різні антицелюлітні програми, з якими ви можете детальніше ознайомитися у нашій клініці.

 

Алла Курилець
Лікар гастроентеролог-дієтолог


22.03.2017 Алла Курилець 1656 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

366
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1415
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2611 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3648
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3014
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2156

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

629

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

479

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1646

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1809
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

304
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

517
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

817
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4999
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

367
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

894
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10138
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

523
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

275
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

383
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

410
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

734