Переваги встановлення GPS на авто та сфери його використання

Відстежувати переміщення власного автомобіля чи транспортного засобу компанії стало просто з використанням GPS. Встановлення GPS на авто можливе для будь-якої моделі, марки чи типу транспортного засобу. Спеціальний трекер невеликого розміру монтується таким чином, що буде непомітний неозброєним оком та дозволить завжди знати, де знаходиться автомобіль, як у разі його використання іншими людьми, так і у випадку викрадення.

Переваги використання GPS на авто

Основною та найвагомішою перевагою цього рішення є можливість відстежувати місцеперебування транспортного засобу непомітно для того, хто знаходиться за кермом цього транспортного засобу. Трекер GPS маленький, його легко можна приховати в салоні чи під капотом авто, він працює тихо та передає точну інформацію щодо переміщення авто в режимі реального часу.

Також перевагами використання GPS є доступність та відсутність необхідності регулярного обслуговування. Трекери вартують недорого, невисокою є й ціна монтажу. Використовувати їх просто: управління відбувається через додаток у власника на смартфоні. Сповіщення про переміщення приходять незалежно від віддаленості авто від господаря з будь-якого місця, де ловить сигнал GPS.

В яких сферах може знадобитися використання GPS на авто

Використовувати GPS можна не тільки на власному авто для захисту від викрадення, також дуже популярним є встановлення GPS на транспортних засобах великих корпорацій чи малого бізнесу. Трекер GPS може використовуватись на:

  • автомобілях таксі;
  • фурах, що використовуються для перевезення багажу компаній, приватних осіб;
  • міському та міжміському громадському транспорті;
  • автомобілях, які здаються на прокат;
  • транспортних засобах кур’єрських служб;
  • будь-яких службових автомобілях для визначення місцеперебування співробітника в робочий час.

Використання системи відстежування дозволяє економити час, бути впевненим у безпеці транспортного засобу (в плані захисту від викрадення), повідомляти клієнтам в режимі реального часу місцеперебування їх вантажу та вирішує ще багато важливих питань.

Важливо пам’ятати: GPS-трекер не варто монтувати самостійно, він працюватиме коректно лише за умови правильного монтажу та налаштування. Цим займається компанія Охоронний Холдинг. Спеціалісти підберуть необхідне обладнання, зважаючи на потреби та виділений бюджет, установлять та налаштують роботу пристрою, передачу сигналу на телефон чи комп’ютер власника.

Партнерський матеріал


20.09.2023 366
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

495
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

1082
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5621 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1915
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1869
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

3021

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

549

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1748

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2486

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3220
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

339
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

889
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

1100
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

33690
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

652
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

801
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16287
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

481
11.10.2024

Верховна Рада 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про збільшення податків.  

379
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

235
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1271