Переваги встановлення GPS на авто та сфери його використання

Відстежувати переміщення власного автомобіля чи транспортного засобу компанії стало просто з використанням GPS. Встановлення GPS на авто можливе для будь-якої моделі, марки чи типу транспортного засобу. Спеціальний трекер невеликого розміру монтується таким чином, що буде непомітний неозброєним оком та дозволить завжди знати, де знаходиться автомобіль, як у разі його використання іншими людьми, так і у випадку викрадення.

Переваги використання GPS на авто

Основною та найвагомішою перевагою цього рішення є можливість відстежувати місцеперебування транспортного засобу непомітно для того, хто знаходиться за кермом цього транспортного засобу. Трекер GPS маленький, його легко можна приховати в салоні чи під капотом авто, він працює тихо та передає точну інформацію щодо переміщення авто в режимі реального часу.

Також перевагами використання GPS є доступність та відсутність необхідності регулярного обслуговування. Трекери вартують недорого, невисокою є й ціна монтажу. Використовувати їх просто: управління відбувається через додаток у власника на смартфоні. Сповіщення про переміщення приходять незалежно від віддаленості авто від господаря з будь-якого місця, де ловить сигнал GPS.

В яких сферах може знадобитися використання GPS на авто

Використовувати GPS можна не тільки на власному авто для захисту від викрадення, також дуже популярним є встановлення GPS на транспортних засобах великих корпорацій чи малого бізнесу. Трекер GPS може використовуватись на:

  • автомобілях таксі;
  • фурах, що використовуються для перевезення багажу компаній, приватних осіб;
  • міському та міжміському громадському транспорті;
  • автомобілях, які здаються на прокат;
  • транспортних засобах кур’єрських служб;
  • будь-яких службових автомобілях для визначення місцеперебування співробітника в робочий час.

Використання системи відстежування дозволяє економити час, бути впевненим у безпеці транспортного засобу (в плані захисту від викрадення), повідомляти клієнтам в режимі реального часу місцеперебування їх вантажу та вирішує ще багато важливих питань.

Важливо пам’ятати: GPS-трекер не варто монтувати самостійно, він працюватиме коректно лише за умови правильного монтажу та налаштування. Цим займається компанія Охоронний Холдинг. Спеціалісти підберуть необхідне обладнання, зважаючи на потреби та виділений бюджет, установлять та налаштують роботу пристрою, передачу сигналу на телефон чи комп’ютер власника.

Партнерський матеріал


20.09.2023 196
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

300
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

2509 6
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3667
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4073
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5173
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4639

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

357

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

981

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1477

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2200
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

9090
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

317
26.11.2023

Реформа шкільного харчування: найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.  

682
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

585
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

604
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5208
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

20071
01.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13088
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

202
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1048
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2643