Переваги та недоліки встановлення брекетів

У бажанні мати ідеальну посмішку частіше за все необхідне встановлення брекетів. Цей процес не є дуже болісним, однак вимагає багато часу та вкладення коштів. Та чи варто робити цю інвестицію у себе? У цій статті поговоримо про переваги та недоліки встановлення брекет-систем.

ЗА: Чому варто встановити брекети?

Як стверджують фахівці клініки Royal Dental, брекети – це справді вигідна інвестиція в себе, яка сприяє не тільки естетичному вигляду зубів, але й має ряд додаткових переваг:

  • Такі конструкції ефективно сприяють усуненню кривини зубного ряду, нормалізують естетичний вигляд посмішки, а також – стабілізує прикус.
  • Брекет-системи ефективно усувають великі проміжки між зубами, “ставлячи” зуби на свої місця.
  • Після використання брекет-систем, у вас будуть не тільки рівні зуби, але й правильний прикус, що гарантуватиме загальне здоров'я зубам, перешкоджатиме розвитку карієсу та подальшому захворюванню ясен.
  • Ви зможете позбутися щелепно-лицевих деформацій, а це перешкоджатиме появі мовних дефектів, захворюванню дихальної та травної систем.

Хоча існує досить поширений міф, що найефективнішим рішенням буде встановлення брекет-систем у підлітковому та дитячому віці, це не так. Доросла людина також може отримати бажану посмішку, якщо їй вдало поставлять брекет-системи. Саме тому ми рекомендуємо довіряти надійним фахівцям, наприклад, тим, що працюють у стоматології Royal Dental https://royaldental.com.ua/ та використовують найкращі методики і обладнання.

ПРОТИ: Випадки, коли не варто встановлювати брекети

Для багатьох дорослих людей перешкодою до встановлення брекет систем є неестетичний вигляд посмішки під час носіння брекет-систем. Наприклад, акторам та фотомоделям не завжди може бути доречно носити металеві конструкції на зубах. У цьому випадку краще віддати перевагу елайнерам. Однак, тут вже потрібно вирішувати – чи терпіти не зовсім естетичний вигляд певний час, чи все життя мати не ідеальну посмішку.

Також не рекомендовано встановлювати брекети при наявності захворювань ясен чи карієсу. Перш ніж встановлювати брекет-системи потрібно повністю вилікувати зуби. Абсолютним протипоказом для встановлення брекетів є хронічні серцево-судинні та опорно-рухові захворювання. У будь-якому випадку, якщо у вас немає протипоказань, краще встановити брекети, вирівняти прикус та отримати посмішку мрії.

Пам'ятайте, що при встановленні брекетів можуть бути присутніми больові відчуття. Вам потрібно від 1,5 до 2 тижнів, щоб звикнути до “металу” на зубах та адаптуватися до нових ритмів пережовування.

Реклама


02.04.2024 211
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

214
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

484
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1595
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2857
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2398
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2383

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

357

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

536

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1387

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1472
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

499
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

361
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

743
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

91
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

242
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26843
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

706
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

257
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

263
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

585
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

743
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

789