1. Встановіть налаштування приватності.
Кожен раз, коли ви додаєте інформацію про себе в профіль, вкажіть, кому вона буде доступна: окремим людям, групам чи всім користувачам. Крім того, вашу сторінку повністю можна робити доступною тільки друзям.
2. Переглядайте фото, на яких вас зазначають друзі.
По Мережі давно ходить історія про чоловіка, який прикинувся хворим на роботі, а на інший день був відзначений у соцмережі на фотографії з гучної вечірки. Звільнення було виписано відразу після виходу з «лікарняного». Знайте: якщо фото, яке виклав знайомий, вам з різних причин не подобається, з нього краще видалити відмітку зі своїм прізвищем.
3. Переглядайте сторінки ваших дітей.
«Мої діти і їхні товариші досить багато часу проводять в одній із соцмереж і розповідають там про себе майже все! Це дійсно небезпечно, так як злочинність перейшла в онлайн - і педофіли в тому числі», - повідомляє телеведуча Тіна Канделакі.
Будьте уважні і слідкуйте за тим, яку інформацію і фотографії ваші діти відкривають всім підряд.
4. Завжди думайте, перед тим як оновити статус або викласти фотографію.
«Не потрібно писати в соціальних мережах про те, що ви поїдете на дачу на 3 місяці, що ви отримали хорошу премію, що купили (або хочете), щось дуже дороге», - стверджує Олександр Ізряднов, директор з маркетингу та стратегічних комунікацій « Соціальні мережі Mail.Ru Group».
І, нарешті, останнє: якщо ви перестаєте користуватися соціальною мережею, видаляйте свою сторінку. У налаштуваннях ви можете знайти опцію видалення акаунта. В іншому випадку в Мережі залишається ваша особиста інформація.