П'ять міст, які варто відвідати в січні

 

/data/blog/96212/d51baf87cb6c2dca7da0e8730c9a35fb.jpg

 

«РІЗДВЯНІ ПОЛЬОТИ» у Кам'янці-Подільському

Коли: 6 - 9 січня

Другий рік поспіль замість фестивалю «Лютневі пригоди» в українській столиці повітроплавання пройдуть «Різдвяні польоти». Під час заходу можна буде побачити пейзажі зимового міста з висоти, зустріти святвечір в дружній атмосфері, подивитися вечірнє сяйво повітряних аеростатів і відправитися у вільний політ над Кам'янцем. За умови хороших погодних умов будуть проходити як індивідуальні, так і групові польоти. Крім того, можна буде гуляти по старому місту, побачити фортецю і насолодитися пряним глінтвейном в маленьких затишних кафе.

Свято Пампуха У ЛЬВОВІ

Коли: 7 - 10 січень

Міське свято Пампуха пройде у Львові на Різдво, тому відвідувачі також зможуть побачити вуличні вертепи, театральні виступи, концерт колядок. Пампухи - маленькі здобні кульки, посипані цукровою пудрою - здавна вважаються солодким символом Різдва. На Площі ринок працюватиме Пампухова Ярмарок, де можна буде ознайомитися з традиціями випікання цієї традиційної страви і історією її походження. Також на головній сцені будуть визначати, яка львівська господиня пече самий смачні пампушки, кращий вертеп свята, а також самого милого ангела і самого хитрого риса.

ФЕСТИВАЛЬ колядок У ВІННИЦІ

Коли: 13-14 січня

Фестиваль колядок і щедрівок, який проводиться з метою підтримки та розвитку української національної культури, проходитиме в Центральному парку. У програмі обіцяють барвисті виступи народних колективів, виставку робіт народного мистецтва, хід колядників та театралізоване дійство. Крім того, радимо потрапити на екскурсію в музей Пирогова, прокотитися в знаменитому вінницькому трамваї і спробувати зігріваючий кава зі спеціями в кав'ярнях міста.

МАЛАНКА-ФЕСТ У ЧЕРНІВЦЯХ

Коли: 15 cічня

Фестиваль Маланок - візитна картка не тільки Чернівців, а й усієї Буковини. Ідея карнавалу йде ще від середньовічних вірувань у потойбічні сили, які приходять на землю, коли один рік змінює інший. Люди приміряють на себе їхні образи і занурюються в атмосферу свята. У фестивалі беруть участь не тільки українські колективи, а й гості сусідніх країн, завдяки яким можна ознайомитися з традиціями румунської, молдавської, бессарабской маланки. На цей фольклорно-етнографічне свято приїжджає безліч колективів, чиї незвичайні виступи доповнюються яскравими автентичними костюмами. Традиції маланки зберігаються вже понад 100 років.

ВИСТАВКА пряниковий будиночок В ОДЕСІ

Коли: 4 - 10 січень

Виставка пряникових будиночків буде проходити в Одесі вже втретє. У цьому році її тема - пам'ятки України: організатори запропонували учасникам спекти пряники у вигляді пам'ятних споруд, замків, палаців країни.

Напередодні Різдва в арт-центрі Олександра Коробчинського можна буде не лише побачити містечко з печива, шоколаду і льодяників, а й спробувати зробити його разом з професійними кондитерами. Крім пряникових будинків тут створять цілий ландшафт з річками, дорогами, парками і озерами. Торік між солодких будинків, прикрашених глазур'ю і цукатами, навіть ходив невеликий поїзд. Солодощі також можна буде продегустувати та придбати.


06.01.2016 1627 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2427
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19540
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1748
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1221 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2269
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3875

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

140

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2011

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

698

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1312
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

381
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

908
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24404
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

639
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

612
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

748
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1643
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8053
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

492
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

782
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2057 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

739