Партія «Батьківщина» підтримала Юрія Голінея на довиборах у Верховну Раду

У п'ятницю, 19 березня, перебуваючи в Івано-Франківську, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тмошенко висловила підтримку на виборах у 87 окрузі кандидату в народні депутати Юрію Голінею.

За її словами, сьогодні це можливість дообрати двох народних депутатів від Донецької та Івано-Франківської областей не лише для кількості, інформує Фіртка.

«Безумовно вибори, які зараз відбуваються не змінять ніяких пропорцій у роботі Верховної Ради. Але ці вибори знакові з однієї причини. Тому що ще раз є можливість обрати політику, обрати стратегію і посилити ту команду, яка реально може претендувати на серйозні зміни в країні», - відмітила Тимошенко.

Політик пояснила, чому партія надала підтримку кандидату від ВО «Платформа громад».

«Юрій Голіней - це та людина, за яку партії "Батьківщина" не соромно агітувати, а навпаки це честь для нас. Тому що ця людина пройшла шлях патріота: Помаранчеву революцію, Революцію гідності. Це людина, яка навіть у своєму повсякденному житті займається тим, що потрібно Україні – енергетичною незалежністю. Він намагається створити те підприємництво, яке дає можливість посилити незалежну енергетику України. Біопаливо зараз у всій країні це стратегія розвитку держави.

Але головне що Юрій Голіней не «пропалений» політик, який переслідує свої кар’єрні інтереси.

Це людина, яка мешкає і працює серед вас. Бо, знаєте, є така традиція перед виборами до Верховної Ради спускати «парашутистів» з Києва. А Юрій - свій, він знає проблеми Франківщини, він тут живе, тут живе його родина. І якщо говорити про сьогоднішній парламент, то коли він туди прийде – він прийде з голосом від Франківщини», - запевнила Юлія Тимошенко.

За словами Тимошенко зараз у парламенті прийшов розділ:

«Частина політикуму стала на позиції країни-агресора, і жорстко проводить її інтереси і в парламенті, і в політиці.

Друга частина політикуму стала на позиції великих транснаціональних фінансових корпорацій і сьогодні по суті нищить країну, здаючи наші національні інтереси на кожному кроці. Я б сказала це друга половина парламенту, включаючи й владну партію.

А є команда, яка все своє життя стоїть фундаментально на позиціях національних інтересів України, яка не займається ніяким бізнесом. І за це нас 20 років поливають брудом, компрометують, тому що ми незручні.

Так от, якщо ви віддасте свою перевагу Юрію Голінею, він прийде в ту команду, яка буде на боці України незалежно ні від якої погоди. Нашій команді таке посилення конче потрібне»,- наголосила Тимошенко.

Юрій Голіней окреслив свої пріоритети роботи у парламенті.

Зокрема політик зосередиться на екологічному напрямі.

«Ми знаємо, що наша область потерпає від повеней, і чомусь завжди держава знаходить гроші на ліквідацію повеней, на відшкодування. Але чому це не можна упередити, і зробити все, щоб уникнути наслідків?

І друга моя основна ціль - підтримка малого і середнього бізнесу. Ми бачимо досвід, до прикладу Польщі, підтримку підприємців, і бачимо їхній розвиток сьогодні. Тому що це наша основа, це наповнення місцевих бюджетів», - відмітив кандидат у народні депутати.

Як повідомляла Фіртка екснардеп Зіновій Андрійович склав мандат у зв'язку з обранням його на посаду Надвірнянського міського голови.

Довибори на Прикарпатті пройдуть 28 березня 2021 року.


Довідково:

Юрій Голіней народився у селищі Ланчин Івано-Франківської області. Там, де зараз іде в депутати. Вищу освіту здобув у Тернопільській академії народного господарства. Останні роки працював на посаді директора у ТОВ «Прикарпатсервіс». Одружений, має двох дітей.

Він був активним учасником Помаранчевої революції та Революції гідності.

Як волонтер активно допомагає фронту всім необхідним. Забезпечував десантників легендарної «Вісімдесятки». Опікувався 128-ою бригадою у Дебальцеве та 10-ою бригадою. Має нагороди за волонтерську діяльність.


Читайте також:

Вибори по округу №87: кого підтримують прикарпатці (ОПИТУВАННЯ)


19.03.2021 1297
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

840
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1556 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2322
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2161 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7505
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15221 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

270

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1000

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1069

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1856
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

251
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

628
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

873
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3107
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

887
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1926
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

969
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35119 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

217
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

453
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

596
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

922