Про досвід співпраці Яремчанської громади з громадами інших областей, зокрема, з прифронтовими областями.
Про це розповів очільник Яремчанської громади Андрій Мироняк у програмі "Позиція Галичини", пише Фіртка.
"Працюємо з районною Бердянською держадміністрацією. Ми приймаємо на оздоровлення дітей. Багато уже прийняли та готові надалі приймати.
Оскільки у нас в Яремчі туристична зона. Відпочинок — необхідний для наших дітей. Також співпрацюємо з Терешківською громадою, що біля Полтави", — каже Андрій Мироняк.
Зі слів міського голови, в Яремчанській громаді налічують 13 500 населення. Це невелика громада.
"Проте, питання в тому, коли у нас почалася війна, то в нашій громаді було зареєстровано 12 500 внутрішньо переміщених осіб. Це практично ще одна така ж громада. Наразі 7 500 ВПО зареєстровано, це багато. Це десь 250 дітей у садочках і в школах доповнення до наших. Зрозуміло, що для нашої громади є навантаження.
Держава мала б давати якусь субвенцію. Тому що це безоплатні дитячі садки, харчування, спортивні секції. Громада у нас розвинута. Ми, як одна сім'я, стараємося працювати, жити, допомагати в цей час внутрішньо переміщеним особам.
Ми маємо одне одного розуміти, щоб була перемога якнайскоріше. Ми готові йти на співпрацю, допомагати й працювати з громадами, які на сході та півдні", — резюмував очільник Яремчанської громади.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Калуська громада спрямувала майже два мільйони гривень на ЗСУ
Плідна співпраця: як Калуська громада взаємодіє з прифронтовими містами