Ось чому потрібно обов’язково вимикати wi-fi роутер на ніч

Багато експертів називають wi-fi “німим ворогом”. Їх головний аргумент на захист цієї точки зору ґрунтується на тому, що wi-fi роутер виробляє радіацію.

Нові технології змінили світ і розширили наші можливості для комунікації, роботи, розваг і практично будь-якої речі, яку ми тільки можемо собі уявити. Зокрема, дуже важливу роль в нашому житті грає безпровідний інтернет, який надає нам доступ до безлічі корисних інструментів.

Wi-fi став незамінною річчю в наших будинках, на роботі, в освітніх установах та інших місцях, де важливо підтримувати зв’язок із навколишнім світом.

На жаль, у безпровідного інтернету є деякі недоліки, про які не знають більшість людей. Зокрема, він може негативно впливати на стан нашого здоров’я.

У цій статті ми детальніше розповімо про те, чому wi-fi інтернет можна вважати небезпечним і як максимально понизити ризик його використання.

Чому технологія wi-fi інтернету може бути небезпечною?

Хоча засоби масової інформації повідомляють про небезпеку радіації від мобільних телефонів і інших електронних пристроїв, багато людей ігнорують ці попередження або все ще недостатньо обізнані.

Ця технологія використовується людиною вже декілька десятиліть, але насправді потрібно значно більше часу, щоб зрозуміти, як вона впливає на організм людини.

Було проведено вже декілька наукових досліджень, в яких проаналізовано вплив електромагнітних хвиль на мозкову активність і нашу систему життєзабезпечення.

Є підстави припускати, що безпровідний інтернет і випромінювання від нього можуть викликати рак та інші важкі захворювання.

У доповіді, відомій під назвою Bioiniciative, стверджується, що близько двох тисяч міжнародних досліджень виявили зв’язок між тривалою дією електромагнітного випромінювання на організм та утворенням пухлин.

Крім того, це випромінювання може бути причиною тривалих головних болей, мігрені, гіперактивності і порушень сну.

Люди, які працюють з цим типом устаткування, повинні строго виконувати рекомендацію по зниженню дії негативного ефекту радіації на організм.

Занепокоєння зростає через дію wi-fi сигналу на дітей, організм яких особливо схильний до ушкоджень, оскільки знаходиться в процесі розвитку.

Замислившись про це, такі країни, як Великобританія, Франція та Швеція, почали прибирати wi-fi роутери зі шкіл, музеїв, бібліотек та інших громадських зон, щоб понизити дію цієї технології на здоров’я дітей. Як можна знизити негативний ефект від використання wi-fi роутера?

Щоб знизити негативний ефект від дії wi-fi роутера, можна зробити наступне:

– Відключати роутер на ніч або коли його ніхто не використовує.
– Якщо роутер знаходиться на кухні або в спальні, спробуй перемістити його в менш відвідуване місце.
– Замислися над проведенням кабельної мережі, навіть телефонної. Безпровідний мобільний інтернет набагато комфортніший, але ефект від радіації завдає нашому здоров’ю багато шкоди.
– Використовуйте мобільні телефони і комп’ютери тільки в певний час. Не тримай їх у своїй кімнаті.
– Більше часу проводьте на свіжому повітрі, виконуйте фізичні вправи, читайтте книги на папері, в не в цифровому форматі.

На жаль, поки неможливо дізнатися напевне, коли ми отримуємо радіаційне опромінення.

Крім того, електромагнітне забруднення у світі росте не по днях, а по годинах, і ми все ще не знаємо, яким буде його рівень через декілька років.

У таких країнах як США та Японія вчені вже намагаються розробити інший тип технології, який не потребує використання электромагнітних хвиль.

За попередніми оцінками, довелося витратити близько 30 років, щоб попередити людей про вплив, який роблять ці прилади на організм людини.


23.04.2018 11026
Коментарі ()

06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

991
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

1032
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

1309
29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

1208
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1574
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

3293

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1019

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1060

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1940

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1953
05.12.2024

Зима – це час, коли наш організм потребує тепла, енергії та поживних речовин, щоб впоратися з холодом.   

316
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

696
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

704
06.12.2024

Про День Святого Миколая, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

468
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7717
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3885
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1308
04.12.2024

Українську писанку внесли до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.  

201
05.12.2024

Верховна Рада четвертого грудня ухвалила в цілому законопроєкт про підвищення акцизу на тютюнові вироби.  

2768
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

596
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

770