Ось чому потрібно обов’язково вимикати wi-fi роутер на ніч

Багато експертів називають wi-fi “німим ворогом”. Їх головний аргумент на захист цієї точки зору ґрунтується на тому, що wi-fi роутер виробляє радіацію.

Нові технології змінили світ і розширили наші можливості для комунікації, роботи, розваг і практично будь-якої речі, яку ми тільки можемо собі уявити. Зокрема, дуже важливу роль в нашому житті грає безпровідний інтернет, який надає нам доступ до безлічі корисних інструментів.

Wi-fi став незамінною річчю в наших будинках, на роботі, в освітніх установах та інших місцях, де важливо підтримувати зв’язок із навколишнім світом.

На жаль, у безпровідного інтернету є деякі недоліки, про які не знають більшість людей. Зокрема, він може негативно впливати на стан нашого здоров’я.

У цій статті ми детальніше розповімо про те, чому wi-fi інтернет можна вважати небезпечним і як максимально понизити ризик його використання.

Чому технологія wi-fi інтернету може бути небезпечною?

Хоча засоби масової інформації повідомляють про небезпеку радіації від мобільних телефонів і інших електронних пристроїв, багато людей ігнорують ці попередження або все ще недостатньо обізнані.

Ця технологія використовується людиною вже декілька десятиліть, але насправді потрібно значно більше часу, щоб зрозуміти, як вона впливає на організм людини.

Було проведено вже декілька наукових досліджень, в яких проаналізовано вплив електромагнітних хвиль на мозкову активність і нашу систему життєзабезпечення.

Є підстави припускати, що безпровідний інтернет і випромінювання від нього можуть викликати рак та інші важкі захворювання.

У доповіді, відомій під назвою Bioiniciative, стверджується, що близько двох тисяч міжнародних досліджень виявили зв’язок між тривалою дією електромагнітного випромінювання на організм та утворенням пухлин.

Крім того, це випромінювання може бути причиною тривалих головних болей, мігрені, гіперактивності і порушень сну.

Люди, які працюють з цим типом устаткування, повинні строго виконувати рекомендацію по зниженню дії негативного ефекту радіації на організм.

Занепокоєння зростає через дію wi-fi сигналу на дітей, організм яких особливо схильний до ушкоджень, оскільки знаходиться в процесі розвитку.

Замислившись про це, такі країни, як Великобританія, Франція та Швеція, почали прибирати wi-fi роутери зі шкіл, музеїв, бібліотек та інших громадських зон, щоб понизити дію цієї технології на здоров’я дітей. Як можна знизити негативний ефект від використання wi-fi роутера?

Щоб знизити негативний ефект від дії wi-fi роутера, можна зробити наступне:

– Відключати роутер на ніч або коли його ніхто не використовує.
– Якщо роутер знаходиться на кухні або в спальні, спробуй перемістити його в менш відвідуване місце.
– Замислися над проведенням кабельної мережі, навіть телефонної. Безпровідний мобільний інтернет набагато комфортніший, але ефект від радіації завдає нашому здоров’ю багато шкоди.
– Використовуйте мобільні телефони і комп’ютери тільки в певний час. Не тримай їх у своїй кімнаті.
– Більше часу проводьте на свіжому повітрі, виконуйте фізичні вправи, читайтте книги на папері, в не в цифровому форматі.

На жаль, поки неможливо дізнатися напевне, коли ми отримуємо радіаційне опромінення.

Крім того, електромагнітне забруднення у світі росте не по днях, а по годинах, і ми все ще не знаємо, яким буде його рівень через декілька років.

У таких країнах як США та Японія вчені вже намагаються розробити інший тип технології, який не потребує використання электромагнітних хвиль.

За попередніми оцінками, довелося витратити близько 30 років, щоб попередити людей про вплив, який роблять ці прилади на організм людини.


23.04.2018 11226
Коментарі ()

30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

993
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2589 1
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2174
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3026
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2627
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

2349 1

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

482

Християнство називають релігією любові, і здається ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

485

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

983

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

2202
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

682
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1949
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

2046
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

220
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

831
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5534
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7392
29.01.2025

У Городенківському Палаці культури вдруге відбулося свято хореографічного мистецтва, присвячене дню народженню народного артиста України Івана Курилюка.  

1409
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

686
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1064 2
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1569 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1425