Олександр Шевченко в Івано-Франківську: Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила

У п'ятницю, 22 березня, в Івано-Франківському драмтеатрі відбулась зустріч з кандидатом на пост президента України Олександром Шевченком.

Перед спілкуванням з франківцями, на брифінгу для ЗМІ Олександр Шевченко відмітив, що задоволений виборами і тим, що отримав впізнаваність і підтримку українців, пише Фіртка.

«Люди точно не жбурляють каміння мені в спину, а фотографуються разом по цілій країні. Який би не був результат, я не збираюсь зупинятись, а йтиму до кінця. Коли народ в Україні буде дійсно заможним, успішним, тоді я вважатиму, що моя місія відбулась», - зазначив Олександр Шевченко.

Кандидат в президенти наголосив, що в першу чергу потрібно покарати тих людей, які 27 років грабували український народ. А також заручитись світовою підтримкою для припинення війни.

«Треба зробити все, щоб міжнародна спільнота нам повірила і надала військову підтримку, з допомогою якої ми зупинили б ту вакханалію, яка сьогодні відбувається на Сході з вбивствами наших людей. Сьогоднішня влада не має жодного бажання зупинити цю війну, тому що вона нею маніпулює. Те, що теперішня влада не прагне змін показують останні скандали з журналістськими викриттями, з Бігусом та іншими. Навіть при тому, що вся країна обклеєна сумнівними білбордами, ми повинні розуміти, що без підтримки війна не припиниться. Ми повинні чітко і ясно для себе збагнути, що тільки молоді ментально люди можуть змінити країну. Якщо ми будемо обирати тих самих, тоді  ми повинні будемо й визнати, що хочемо залишитись далі у тій багнюці. І тоді залишиться нарікати самим на себе», - зазначив Олександр Шевченко.

За словами політика, для підтримки світової спільноти країні потрібно відновити довіру до себе.

«Чому нам сьогодні не надають цю підтримку? Тільки тому, що нам не вірять. Бо ми постійно стоїмо з протягнутою рукою. Світова спільнота бачить, як щоразу обирають до влади тих самих. Ми повинні змінити політику таким чином, щоб нам повірили у світі. Ми взагалі встановили світовий рекорд, бо ми і воюємо, і торгуємо з агресором», - каже Олександр Шевченко.

На його думку, це й призвело до втрати довіри.

«Після того, як ми припинено кровопролиття, не грабуючи країну, а створивши стратегію економічного розвитку, ми зможемо дійсно будувати гідну державу», - вважає кандидат у президенти.

Олександр Шевченко наголосив, країна потребує стратегії розвитку держави як загалом, так і кожної місцини зокрема. Маючи модель сталого економічного розвитку, ми отримуватимемо гідні зарплати, пенсії та соціальну справедливість.

Також політик вважає, що Україні необхідно зацікавлювати інвестора, який хоче не просто ще більше заробити тут, а насправді хоче отримувати задоволення від вкладених коштів.

«Дуже багато світових інвесторів не хочуть бути просто портфельними. Очевидно, що якщо ми їм запропонуємо просту модель розвитку, то їх стане більше. Ми повинні зробити прості умови інвестування. Щоб він міг за декілька днів чи годин отримувати бажане. А зараз змушують роками ходити по кабінетах і вимагають хабарі. Ми повинні завоювати світову довіру, отримати інвестиції на розвиток малого, середнього та інших видів бізнесу. А зараз ми просто потерпаємо від корупції», - каже політик.

Розвиток малого і середнього бізнесу Олександр Шевченко вважає основою, адже саме він рятує країну.

«Треба їм дати спокій хоча б на декілька років, а не обкладати одразу податками. Я б відрегулював це все доступними патентами. Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила. У нас фактично бізнес туризму не розвинутий, тому і йому потрібно дати можливість розвитку. Бізнесу, який не стосується зарплат та пенсійного фонду потрібно надавати податкові канікули. Тому що, якщо надалі у нас будуть заробітні плати по 4 тисячі гривень, то у нас далі будуть виїжджати люди за кордон. Коли людина сьогодні в Україні працює від дзвінка до дзвінка - це неефективність. Нам потрібна конкуренція серед роботодавців. А сьогодні в Україні конкурують не інтелект, а хабарі. Приніс хабар і отримуй все, що хочеш», - зазначає Олександр Шевченко.

Під час спілкування з франківцями політик наголосив на необхідності розвитку сільського господарства в Україні, створенні умов для формування українського ринку землі.

«У нас є все, ми маємо потенціал, який треба розвивати. Ми маємо побудувати таку економіку, щоб обігнати, не наздоганяючи. Щодо ринку землі, я за те, щоб були створені такі передумови, щоб українці могли купувати і продавати її одне в одного, а не продавати наші чорноземи агробаронам. Крупний олігархічний бізнес ми маємо раз і назавжди знищити. Ми повинні розуміти, що наша земля, чорноземи, мають коштувати в рази дорожче. Давайте не будемо відкривати ринок землі тому, що її у нас просто скуплять за копійки», - вважає Шевченко.

Крім того кандидат у президенти торкнувся питання вирубки лісів, яка відбувається не лише у Карпатах, а по всій країні. На думку Олександра Шевченка, припинити це можна забороною експорту під будь-яким приводом лісу-кругляка, тому що ліс - це наші легені.

Політик закликав франківців повірити в майбутнє своє країни та зробити свій вибір.

«Сьогодні ми є частиною сировинного ринку та трудового ресурсу. Мільйони наших людей розвивають економіку інших країн. Нас уже настільки зазомбували, що ми вже самі в себе не віримо. Але це треба змінити», - зазначив Олександр Шевченко.


22.03.2019 1333
Коментарі ()

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2436
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1551 1
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3632
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5401
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1663
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2049

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

127

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

169

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

397

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

867
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

457
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

757
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2453 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

471
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

852
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4905
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

722
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

631
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

567
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

387
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

709
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

871 2