Олександр Шевченко в Івано-Франківську: Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила

У п'ятницю, 22 березня, в Івано-Франківському драмтеатрі відбулась зустріч з кандидатом на пост президента України Олександром Шевченком.

Перед спілкуванням з франківцями, на брифінгу для ЗМІ Олександр Шевченко відмітив, що задоволений виборами і тим, що отримав впізнаваність і підтримку українців, пише Фіртка.

«Люди точно не жбурляють каміння мені в спину, а фотографуються разом по цілій країні. Який би не був результат, я не збираюсь зупинятись, а йтиму до кінця. Коли народ в Україні буде дійсно заможним, успішним, тоді я вважатиму, що моя місія відбулась», - зазначив Олександр Шевченко.

Кандидат в президенти наголосив, що в першу чергу потрібно покарати тих людей, які 27 років грабували український народ. А також заручитись світовою підтримкою для припинення війни.

«Треба зробити все, щоб міжнародна спільнота нам повірила і надала військову підтримку, з допомогою якої ми зупинили б ту вакханалію, яка сьогодні відбувається на Сході з вбивствами наших людей. Сьогоднішня влада не має жодного бажання зупинити цю війну, тому що вона нею маніпулює. Те, що теперішня влада не прагне змін показують останні скандали з журналістськими викриттями, з Бігусом та іншими. Навіть при тому, що вся країна обклеєна сумнівними білбордами, ми повинні розуміти, що без підтримки війна не припиниться. Ми повинні чітко і ясно для себе збагнути, що тільки молоді ментально люди можуть змінити країну. Якщо ми будемо обирати тих самих, тоді  ми повинні будемо й визнати, що хочемо залишитись далі у тій багнюці. І тоді залишиться нарікати самим на себе», - зазначив Олександр Шевченко.

За словами політика, для підтримки світової спільноти країні потрібно відновити довіру до себе.

«Чому нам сьогодні не надають цю підтримку? Тільки тому, що нам не вірять. Бо ми постійно стоїмо з протягнутою рукою. Світова спільнота бачить, як щоразу обирають до влади тих самих. Ми повинні змінити політику таким чином, щоб нам повірили у світі. Ми взагалі встановили світовий рекорд, бо ми і воюємо, і торгуємо з агресором», - каже Олександр Шевченко.

На його думку, це й призвело до втрати довіри.

«Після того, як ми припинено кровопролиття, не грабуючи країну, а створивши стратегію економічного розвитку, ми зможемо дійсно будувати гідну державу», - вважає кандидат у президенти.

Олександр Шевченко наголосив, країна потребує стратегії розвитку держави як загалом, так і кожної місцини зокрема. Маючи модель сталого економічного розвитку, ми отримуватимемо гідні зарплати, пенсії та соціальну справедливість.

Також політик вважає, що Україні необхідно зацікавлювати інвестора, який хоче не просто ще більше заробити тут, а насправді хоче отримувати задоволення від вкладених коштів.

«Дуже багато світових інвесторів не хочуть бути просто портфельними. Очевидно, що якщо ми їм запропонуємо просту модель розвитку, то їх стане більше. Ми повинні зробити прості умови інвестування. Щоб він міг за декілька днів чи годин отримувати бажане. А зараз змушують роками ходити по кабінетах і вимагають хабарі. Ми повинні завоювати світову довіру, отримати інвестиції на розвиток малого, середнього та інших видів бізнесу. А зараз ми просто потерпаємо від корупції», - каже політик.

Розвиток малого і середнього бізнесу Олександр Шевченко вважає основою, адже саме він рятує країну.

«Треба їм дати спокій хоча б на декілька років, а не обкладати одразу податками. Я б відрегулював це все доступними патентами. Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила. У нас фактично бізнес туризму не розвинутий, тому і йому потрібно дати можливість розвитку. Бізнесу, який не стосується зарплат та пенсійного фонду потрібно надавати податкові канікули. Тому що, якщо надалі у нас будуть заробітні плати по 4 тисячі гривень, то у нас далі будуть виїжджати люди за кордон. Коли людина сьогодні в Україні працює від дзвінка до дзвінка - це неефективність. Нам потрібна конкуренція серед роботодавців. А сьогодні в Україні конкурують не інтелект, а хабарі. Приніс хабар і отримуй все, що хочеш», - зазначає Олександр Шевченко.

Під час спілкування з франківцями політик наголосив на необхідності розвитку сільського господарства в Україні, створенні умов для формування українського ринку землі.

«У нас є все, ми маємо потенціал, який треба розвивати. Ми маємо побудувати таку економіку, щоб обігнати, не наздоганяючи. Щодо ринку землі, я за те, щоб були створені такі передумови, щоб українці могли купувати і продавати її одне в одного, а не продавати наші чорноземи агробаронам. Крупний олігархічний бізнес ми маємо раз і назавжди знищити. Ми повинні розуміти, що наша земля, чорноземи, мають коштувати в рази дорожче. Давайте не будемо відкривати ринок землі тому, що її у нас просто скуплять за копійки», - вважає Шевченко.

Крім того кандидат у президенти торкнувся питання вирубки лісів, яка відбувається не лише у Карпатах, а по всій країні. На думку Олександра Шевченка, припинити це можна забороною експорту під будь-яким приводом лісу-кругляка, тому що ліс - це наші легені.

Політик закликав франківців повірити в майбутнє своє країни та зробити свій вибір.

«Сьогодні ми є частиною сировинного ринку та трудового ресурсу. Мільйони наших людей розвивають економіку інших країн. Нас уже настільки зазомбували, що ми вже самі в себе не віримо. Але це треба змінити», - зазначив Олександр Шевченко.


22.03.2019 593
Коментарі ()

10.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

473
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

491
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

408
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

2910
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1007
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2046 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

63

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

2801

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3672

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6849
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2758
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

899
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4135
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

358 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

817
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1642
20.07.2020

З дводенним візитом на Прикарпатті перебуває Митрополит київський і всієї України, предстоятель ПЦУ  Епіфаній. Вчора у Шешорах він очолив Божественну літургію. Сьогодні, 20 липня Митрополит очолив панахиду за жертвами НКВД в Дем'яновому лазі, і

1490
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

294
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

88
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1362 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

599
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2719