Олександр Шевченко в Івано-Франківську: Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила

У п'ятницю, 22 березня, в Івано-Франківському драмтеатрі відбулась зустріч з кандидатом на пост президента України Олександром Шевченком.

Перед спілкуванням з франківцями, на брифінгу для ЗМІ Олександр Шевченко відмітив, що задоволений виборами і тим, що отримав впізнаваність і підтримку українців, пише Фіртка.

«Люди точно не жбурляють каміння мені в спину, а фотографуються разом по цілій країні. Який би не був результат, я не збираюсь зупинятись, а йтиму до кінця. Коли народ в Україні буде дійсно заможним, успішним, тоді я вважатиму, що моя місія відбулась», - зазначив Олександр Шевченко.

Кандидат в президенти наголосив, що в першу чергу потрібно покарати тих людей, які 27 років грабували український народ. А також заручитись світовою підтримкою для припинення війни.

«Треба зробити все, щоб міжнародна спільнота нам повірила і надала військову підтримку, з допомогою якої ми зупинили б ту вакханалію, яка сьогодні відбувається на Сході з вбивствами наших людей. Сьогоднішня влада не має жодного бажання зупинити цю війну, тому що вона нею маніпулює. Те, що теперішня влада не прагне змін показують останні скандали з журналістськими викриттями, з Бігусом та іншими. Навіть при тому, що вся країна обклеєна сумнівними білбордами, ми повинні розуміти, що без підтримки війна не припиниться. Ми повинні чітко і ясно для себе збагнути, що тільки молоді ментально люди можуть змінити країну. Якщо ми будемо обирати тих самих, тоді  ми повинні будемо й визнати, що хочемо залишитись далі у тій багнюці. І тоді залишиться нарікати самим на себе», - зазначив Олександр Шевченко.

За словами політика, для підтримки світової спільноти країні потрібно відновити довіру до себе.

«Чому нам сьогодні не надають цю підтримку? Тільки тому, що нам не вірять. Бо ми постійно стоїмо з протягнутою рукою. Світова спільнота бачить, як щоразу обирають до влади тих самих. Ми повинні змінити політику таким чином, щоб нам повірили у світі. Ми взагалі встановили світовий рекорд, бо ми і воюємо, і торгуємо з агресором», - каже Олександр Шевченко.

На його думку, це й призвело до втрати довіри.

«Після того, як ми припинено кровопролиття, не грабуючи країну, а створивши стратегію економічного розвитку, ми зможемо дійсно будувати гідну державу», - вважає кандидат у президенти.

Олександр Шевченко наголосив, країна потребує стратегії розвитку держави як загалом, так і кожної місцини зокрема. Маючи модель сталого економічного розвитку, ми отримуватимемо гідні зарплати, пенсії та соціальну справедливість.

Також політик вважає, що Україні необхідно зацікавлювати інвестора, який хоче не просто ще більше заробити тут, а насправді хоче отримувати задоволення від вкладених коштів.

«Дуже багато світових інвесторів не хочуть бути просто портфельними. Очевидно, що якщо ми їм запропонуємо просту модель розвитку, то їх стане більше. Ми повинні зробити прості умови інвестування. Щоб він міг за декілька днів чи годин отримувати бажане. А зараз змушують роками ходити по кабінетах і вимагають хабарі. Ми повинні завоювати світову довіру, отримати інвестиції на розвиток малого, середнього та інших видів бізнесу. А зараз ми просто потерпаємо від корупції», - каже політик.

Розвиток малого і середнього бізнесу Олександр Шевченко вважає основою, адже саме він рятує країну.

«Треба їм дати спокій хоча б на декілька років, а не обкладати одразу податками. Я б відрегулював це все доступними патентами. Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила. У нас фактично бізнес туризму не розвинутий, тому і йому потрібно дати можливість розвитку. Бізнесу, який не стосується зарплат та пенсійного фонду потрібно надавати податкові канікули. Тому що, якщо надалі у нас будуть заробітні плати по 4 тисячі гривень, то у нас далі будуть виїжджати люди за кордон. Коли людина сьогодні в Україні працює від дзвінка до дзвінка - це неефективність. Нам потрібна конкуренція серед роботодавців. А сьогодні в Україні конкурують не інтелект, а хабарі. Приніс хабар і отримуй все, що хочеш», - зазначає Олександр Шевченко.

Під час спілкування з франківцями політик наголосив на необхідності розвитку сільського господарства в Україні, створенні умов для формування українського ринку землі.

«У нас є все, ми маємо потенціал, який треба розвивати. Ми маємо побудувати таку економіку, щоб обігнати, не наздоганяючи. Щодо ринку землі, я за те, щоб були створені такі передумови, щоб українці могли купувати і продавати її одне в одного, а не продавати наші чорноземи агробаронам. Крупний олігархічний бізнес ми маємо раз і назавжди знищити. Ми повинні розуміти, що наша земля, чорноземи, мають коштувати в рази дорожче. Давайте не будемо відкривати ринок землі тому, що її у нас просто скуплять за копійки», - вважає Шевченко.

Крім того кандидат у президенти торкнувся питання вирубки лісів, яка відбувається не лише у Карпатах, а по всій країні. На думку Олександра Шевченка, припинити це можна забороною експорту під будь-яким приводом лісу-кругляка, тому що ліс - це наші легені.

Політик закликав франківців повірити в майбутнє своє країни та зробити свій вибір.

«Сьогодні ми є частиною сировинного ринку та трудового ресурсу. Мільйони наших людей розвивають економіку інших країн. Нас уже настільки зазомбували, що ми вже самі в себе не віримо. Але це треба змінити», - зазначив Олександр Шевченко.


22.03.2019 1283
Коментарі ()

17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1588
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1021
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1281 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3746 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33875
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2838

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

360

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

755

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1702

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1071
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

636
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

513
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

890
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1988
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12207
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1501
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1285
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

544
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

257
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

326
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

373
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1265