Олександр Шевченко в Івано-Франківську: Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила

У п'ятницю, 22 березня, в Івано-Франківському драмтеатрі відбулась зустріч з кандидатом на пост президента України Олександром Шевченком.

Перед спілкуванням з франківцями, на брифінгу для ЗМІ Олександр Шевченко відмітив, що задоволений виборами і тим, що отримав впізнаваність і підтримку українців, пише Фіртка.

«Люди точно не жбурляють каміння мені в спину, а фотографуються разом по цілій країні. Який би не був результат, я не збираюсь зупинятись, а йтиму до кінця. Коли народ в Україні буде дійсно заможним, успішним, тоді я вважатиму, що моя місія відбулась», - зазначив Олександр Шевченко.

Кандидат в президенти наголосив, що в першу чергу потрібно покарати тих людей, які 27 років грабували український народ. А також заручитись світовою підтримкою для припинення війни.

«Треба зробити все, щоб міжнародна спільнота нам повірила і надала військову підтримку, з допомогою якої ми зупинили б ту вакханалію, яка сьогодні відбувається на Сході з вбивствами наших людей. Сьогоднішня влада не має жодного бажання зупинити цю війну, тому що вона нею маніпулює. Те, що теперішня влада не прагне змін показують останні скандали з журналістськими викриттями, з Бігусом та іншими. Навіть при тому, що вся країна обклеєна сумнівними білбордами, ми повинні розуміти, що без підтримки війна не припиниться. Ми повинні чітко і ясно для себе збагнути, що тільки молоді ментально люди можуть змінити країну. Якщо ми будемо обирати тих самих, тоді  ми повинні будемо й визнати, що хочемо залишитись далі у тій багнюці. І тоді залишиться нарікати самим на себе», - зазначив Олександр Шевченко.

За словами політика, для підтримки світової спільноти країні потрібно відновити довіру до себе.

«Чому нам сьогодні не надають цю підтримку? Тільки тому, що нам не вірять. Бо ми постійно стоїмо з протягнутою рукою. Світова спільнота бачить, як щоразу обирають до влади тих самих. Ми повинні змінити політику таким чином, щоб нам повірили у світі. Ми взагалі встановили світовий рекорд, бо ми і воюємо, і торгуємо з агресором», - каже Олександр Шевченко.

На його думку, це й призвело до втрати довіри.

«Після того, як ми припинено кровопролиття, не грабуючи країну, а створивши стратегію економічного розвитку, ми зможемо дійсно будувати гідну державу», - вважає кандидат у президенти.

Олександр Шевченко наголосив, країна потребує стратегії розвитку держави як загалом, так і кожної місцини зокрема. Маючи модель сталого економічного розвитку, ми отримуватимемо гідні зарплати, пенсії та соціальну справедливість.

Також політик вважає, що Україні необхідно зацікавлювати інвестора, який хоче не просто ще більше заробити тут, а насправді хоче отримувати задоволення від вкладених коштів.

«Дуже багато світових інвесторів не хочуть бути просто портфельними. Очевидно, що якщо ми їм запропонуємо просту модель розвитку, то їх стане більше. Ми повинні зробити прості умови інвестування. Щоб він міг за декілька днів чи годин отримувати бажане. А зараз змушують роками ходити по кабінетах і вимагають хабарі. Ми повинні завоювати світову довіру, отримати інвестиції на розвиток малого, середнього та інших видів бізнесу. А зараз ми просто потерпаємо від корупції», - каже політик.

Розвиток малого і середнього бізнесу Олександр Шевченко вважає основою, адже саме він рятує країну.

«Треба їм дати спокій хоча б на декілька років, а не обкладати одразу податками. Я б відрегулював це все доступними патентами. Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила. У нас фактично бізнес туризму не розвинутий, тому і йому потрібно дати можливість розвитку. Бізнесу, який не стосується зарплат та пенсійного фонду потрібно надавати податкові канікули. Тому що, якщо надалі у нас будуть заробітні плати по 4 тисячі гривень, то у нас далі будуть виїжджати люди за кордон. Коли людина сьогодні в Україні працює від дзвінка до дзвінка - це неефективність. Нам потрібна конкуренція серед роботодавців. А сьогодні в Україні конкурують не інтелект, а хабарі. Приніс хабар і отримуй все, що хочеш», - зазначає Олександр Шевченко.

Під час спілкування з франківцями політик наголосив на необхідності розвитку сільського господарства в Україні, створенні умов для формування українського ринку землі.

«У нас є все, ми маємо потенціал, який треба розвивати. Ми маємо побудувати таку економіку, щоб обігнати, не наздоганяючи. Щодо ринку землі, я за те, щоб були створені такі передумови, щоб українці могли купувати і продавати її одне в одного, а не продавати наші чорноземи агробаронам. Крупний олігархічний бізнес ми маємо раз і назавжди знищити. Ми повинні розуміти, що наша земля, чорноземи, мають коштувати в рази дорожче. Давайте не будемо відкривати ринок землі тому, що її у нас просто скуплять за копійки», - вважає Шевченко.

Крім того кандидат у президенти торкнувся питання вирубки лісів, яка відбувається не лише у Карпатах, а по всій країні. На думку Олександра Шевченка, припинити це можна забороною експорту під будь-яким приводом лісу-кругляка, тому що ліс - це наші легені.

Політик закликав франківців повірити в майбутнє своє країни та зробити свій вибір.

«Сьогодні ми є частиною сировинного ринку та трудового ресурсу. Мільйони наших людей розвивають економіку інших країн. Нас уже настільки зазомбували, що ми вже самі в себе не віримо. Але це треба змінити», - зазначив Олександр Шевченко.


22.03.2019 1260
Коментарі ()

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

296
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

432
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2292
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1695
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1989
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5596 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1097

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1111

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1625

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1102
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

853
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

713
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14530
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

507
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10376
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6045
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

598
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7444
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2705
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

496
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

599
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

434