В Івано-Франківську проходить спільне виїзне засідання комітетів Верховної Ради України.
Народні депутати, представники комітетів, міністри та голови ОДА гірських областей обговорюють розвиток Карпатського регіону. Зокрема, туристичної інфраструктури краю. Мова йде про будівництво доріг, запровадження нових залізничних маршрутів та авіарейсів, пише Фіртка.
«Я вважаю, що у всіх областях та навіть у деяких районних центрах треба відновити аеропорти. Бо це важлива частина інфаструктури, передумова, без якої до нас не прийде інвестор. Адже за нас ніхто нічого не зробить. Кожен державний чиновник має зрозуміти, що його прямий обов’язок – розбудова України», – сказав народний депутат України, член комітету ВР з питань бюджету Олександр Шевченко.
Читайте також: Олександр Шевченко: Влада Івано-Франківська хотіла закрити аеропорт і забудувати (відео)
Нардеп також озвучив своє бачення розвитку Івано-Франківського аеропорту та прокоментував популістичні заяви чинної влади міста щодо повернення летовища у державну власність.
«Те, що заявляє франківська влада з приводу аеропорту – нісенітниці. Країна не розвивається в кабінетах чиновників, а в руках інвесторів. Ми багато говоримо, але питання франківського аеропорту навіть не включене в програму розвитку. Тому ми будемо вимагати включити аеропорт в цю програму, щоб дозволити надалі розвиватись аеропорту у Франківську. На мою думку, об’єкт у центрі міста хочуть довести «до ручки», аби потім його забудувати. Та крім популізму є реальність. І розумні люди це усвідомлюють. Наш аеропорт може приймати 20 рейсів у день. А після реконструкції ця цифра збільшиться у 5 разів. Зауважу, що тільки Бориспіль та наше летовище не фінансуються з бюджету. Більше того, місцевий аеропорт платить в обласну казну півтора мільйони гривень щорічно. Та хочуть цього чиновники, чи не хочуть, я переконаний, Івано-Франківськ розвиватиметься. Це стосується і аеропорту», – сказав Олександр Шевченко.
Довідка Фіртки:
Аеропорт має дві злітно-посадкові смуги (на даний момент використовується одна, 2600х45 м.) покриття котрих дозволяє приймати середньомагістральні авіалайнери BOEING 737, A 320, MD 82, вантажні ІЛ 76 та гвинтокрили усіх типів.
У приміщенні аеровокзалу розташовані два міжнародні сектори для обслуговування пасажирів та бізнес-зал для VIP клієнтів. Невеличке кафе в холі першого поверху запропонує каву або чай за бажанням, безалкогольні напої та легкі закуски. Поблизу аеропорту знаходяться декілька магазинів, готелі, ресторан, кафе та перукарня.
Майновий комплекс “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ” передано в концесію ТОВ “Скорзонера” за результатами договору, укладеного в 2010 році.
Читайте також:
Віктор Шевченко: Питання авіаційного сполучення області потрібно вирішувати на державному рівні
МАУ планує збільшити частоту польотів з Івано-Франківська до Іспанії
Ще одна українська авіакомпанія відкриє регулярні рейси з Івано-Франківська
МАУ подовжує виконання рейсів між Івано-Франківськом та Аліканте на зимовий сезон
Відтепер з Івано-Франківська у Гонконг можна добратись без візи за 365$ у два боки
З Івано-Франківська до Мальдів можна дістатись за 529€ у два боки
Відтепер з Івано-Франківська у Гонконг можна добратись без візи за 356$ у два боки