
Студенти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, котрі в травні отримали сертифікати на працевлаштування від ТК «Буковель» зустрілися з керівниками підрозділів курорту, аби визначити свої майбутні посади та отримати перше робоче місце.
Дебютна співбесіда відбулась на Буковелі.
Перед початком офіційної зустрічі випускники ознайомились з інфраструктурою туристичного комплексу та отримали вичерпну інформацію про курорт.
Співпрацю з івано-франківськими вишами, яка передбачає пошук перспективних кадрів на роботу ще зі студентської лави, ініціював народний депутат України Олександр Шевченко. Саме таким чином обранець пропонує вирішувати актуальну в усій країні проблему працевлаштування дипломованої молоді без досвіду роботи.
«Система освіти потребує змін, аби випускники вишів окрім теорії, мали й практичний досвід. Сьогодні необхідно перевернути уявлення роботодавців про молодих спеціалістів та змінити систему підготовки кадрів. В навчальних закладах, так як в Європі, має бути більше практики, тоді й молодь матиме досвід в тій чи іншій сфері. Людина має обирати те місце роботи, де їй комфортно і де вона може себе зреалізувати, а не те що їй нав’язують», – переконаний О. Шевченко.
Серед молодих спеціалістів випускники юридичного факультету, економічного та, звісно, інституту туризму. «Буковель» - це не лише туризм і сервіс, але й бухгалтерія, юриспруденція, маркетинг та багато іншого. Аби отримати перспективну роботу тут і здобути практичний досвід, потрібні не лише знання та бажання, але й креативність та наполегливість. У такої молоді шанси на працевлаштуваня особливо високі та є переваги перед старшими.
«Людина яка має якийсь досвід працює відповідно цього досвіду і її важко перевчити. А от молоді люди, не маючи досвіду легше йдуть на контакт, на діалог, швидко вчаться та пристосовуються до відповідної системи роботи і показують гарні результати. Тому ми не боїмося довіряти молодим спеціалістам і зацікавлені в працевлаштуванні перспективної молоді», – наголошує співзасновник мережі ресторанів Віктор Шевченко.
Ярослав - новоспечений економіcт-кібернетик, сповнений енергії та готовий до наполегливої праці. Коли вступав на цю спеціальність - бачив себе в подальшому працівником ай-ті компанії з аналітики. Та аж ніяк не сподівався взяти кар'єрний старт із найбільшого у Східній Європі туристичного комплексу.
«Хочеться зробити щось нове новітнє, що в подальшому буде можливо використовувати не тільки для цього комплексу. Звичайно, що є бажання зробити справді щось корисне, що зможе допомогти розвиватись економіці нашої держави», – мріє Ярослав Тимчук, випускник економічного факультету ПНУ.
Окрім співбесіди потенційних працівників запросили також на особисте ознайомлення з інфраструктурою курорту. Екскурсія найпопулярнішими серед туристів куточками «Буковелю» та ближче пізнання його діяльності - одна із неодмінних та важливих складових цієї студентської мандрівки до Карпат. Такий собі відпочинок перед першим стартом в житті.