Олександр Бубен: Плани в нас грандіозні

 

/data/blog/89500/5aae9e559a749cb8e35e40e9e1b09f71.jpg

 

У п’ятницю, 16 жовтня, НФК "Ураган" скликав брифінг, щоб розказати про плани на найближчий сезон та стратегію розвитку клубу.

За словами президента "Урагану" Олександра Бубена, плани і на найближчий сезон, і на довшу перспективу великі. Головні напрямки роботи - це основна команда, розбудова дитячо-юнацької академії, матеріально-технічний розвиток клубу, а також проведення традиційного шкільного турніру.

 

Бубен наголосив, що не ставить перед "Ураганом" завдання посісти певне місце в турнірній таблиці: "Команда повинна показати гідний результат цього сезону. І питання не в місці, яке вона посяде, а в змістовності гри, у якості дій кожного гравця, роботі тренерського складу. У нас молодий, але дуже перспективний колектив, це стосується і тренерів, і футзалістів. Очікуємо, що "Ураган" цього сезону буде на голову сильніший, ніж минулорічний".

 

Велику увагу цього сезону також приділять розбудові дитячо-юнацької академії клубу . За словами керівництва, це буде повноцінна академія, яка включатиме в себе всі вікові групи, починаючи з 4 років і закінчуючи другою командою. Академія включатиме в себе підготовку не лише футзалістів, а й футболістів. "Ми почнемо працювати з дітками, які хочуть займатись великим футболом, і супроводжуватимемо їх до 13-14 років, - розказує Олександр Бубен. - Після того вони матимуть можливість спробувати себе в аматорських та професійних клубах - починаючи з колективів нашої області і завершуючи Прем’єр-лігою".

 

За словами Бубена, таким чином клуб хоче допомогти батькам і дітям визначитись із вибором виду спорту. "Завжди є дилема - футбол чи футзал, і ми хотіли би, щоб це рішення приймалось обґрунтовано. Тож ми вирішили розвивати дітей паралельно, а потім уже давати батькам фахові рекомендації, де дитина краще зможе себе реалізувати", - розказує президент.

 

В "Ургані" зараз вивчають досвід різних клубів, які стикались зі спільною підготовкою футболістів та футзалістів, та опрацьовують оптимальну модель і методологію. Найближчим часом відповідальні за цей напрям роботи відвідають українські та закордонні клуби, цікаві для вивчення. Також у якості експерименту до занять наймолодшої групи вже залучають дівчаток.

 

Окрім того, "Ураган" наразі приділяє велику увагу покращенню матеріально-технічного забезпечення. Зокрема на Пасічній, в районі Німецького озера закінчується будівництво спортивних майданчиків, де будуть тренуватись як основна команда, так і вихованці академії.

 

Один з майданчиків матиме пісочне покриття, тож буде придатний і для інших видів спорту, зокрема - пляжного футболу і волейболу. В "Урагані" розраховують, що до подальшого розвитку цієї місцини долучаться й інші небайдужі люди. "Розбудова території біля Німецього озера на Пасічній потребує комплексного рішення, спрямованого на розвиток спортивної і рекреаційної складових, - зазначає Олександр Бубен. - Треба, щоб ця зона була таким собі магнітом, який притягував би туди мешканців міста".

 

За словами президента клубу, презентацію майданчиків проведуть 31 жовтня. "Серед запрошених ми хотіли би бачити міського голову, тому що в числі його майбутніх планів має бути відновлення цієї території, - наголошує Бубен. - Також хотіли би побачити когось із представників Федерації футболу України, тому що не вся територія освоєна. Зокрема там є велике футбольне поле, і у нас є ідеї, яким чином разом із приватними та державними можливостями або за допомогою європейських програм (наприклад, "Хет-трик" від УЄФА) відновити цю територію, зробити якісне штучне покриття. Там можна було би займатись і проводити різні змагання з великого футболу. Хотіли би бачити також представників федераційпляжного футболу і волейболу, щоб показати, що в нас є база, і Франківськ відкритий до розвитку цих видів спорту".

 

Також у планах на найближчий час - проведення традиційного Кубку НФК "Ураган" серед школярів. Олександр Бубен повідомив, що уже 3 листопада новий сезон стартує матчем за Суперкубок, а з 7 листопада почнеться груповий етап.

 

Разом із тим президент клубу висловив бажання, щоб у подальшому турнір проводився спільно із районними, міськими та обласними органами влади та профільними управліннями - як у фінансовому, так і організаційному аспектах. "Я як організатор зрозумів, що турнір набув певної популярності й масовості, і, найголовніше, має вироблені стандарти, яких ми дотримуємось, - говорить Бубен. - У нас у країні багато робиться за рахунок приватних ініціатив, але іноді вони перебирають на себе ті функції, які мала би виконувати держава". Президент "Урагану" зазначив, що сподівається на порозуміння із владою, і це забезпечить базу для подальшого існування турніру.

 

Олександр Бубен розказав, що Асоціація футзалу вже планує проведення схожих шкільних турнірів в Україні. "Асоціація працює над тим, щоб максимально залучити дітей до активності в зимовий період, коли вони не грають у футбол. Таким чином, ці види спорту не конфліктують, а доповнюють один одного", - наголосив президент.

 

Проте йшлося не лише про плани та надбання, а й про проблеми "Урагану". За словами Бубена, в клубі зараз не вистачає людини, яка би очолила маркетинговий напрямок роботи. "Ми бачимо, що на домашні ігри, на жаль, приходить не та кількість людей, як нам би хотілось. Звісно, причина полягає і в наших турнірних позиціях, але ми також недопрацьовуємо в плані просування наших подій", - визнає президент клубу. Але, за його словами, в "Урагані" знають що і як треба робити, щоб досягти поставленої мети. "Сподіваємося, що з часом наш клуб дійсно виправдовуватиме назву "народного", і що до нас долучиться якомога більше людей. Хтось - вболіваючи, хтось - на партнерських засадах. Поле для співпраці досить широке, а ідей ми генеруємо немало", - говорить Бубен.

 

Марія Чала


18.10.2015 1100 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

609
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3188
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21315
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2100
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1592 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2467

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

394

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

271

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

859

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2263
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

283
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

557
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1104
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

265
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

883
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

850
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

765
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8341
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

424
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1221 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2283 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

973