Офіційно: Рожко переміг на виборах ректора Медуніверситету

"Фіртці" стали відомі офіційні результати виборів ректора Івано-Франківського Медуніверситету.

 

Перемогу здобув Микола Рожко – професор, завідувач кафедрою стоматології. Він набрав 57.81% голосів із 249 працівників університету, що взяли участь у голосуванні.

 

Другим на фініш прийшов Любомир Глушко – проректор, нині виконуючий обов’язки ректора університету, який набрав 36.4%.

 

Найменше голосів набрав Василь Попович – професор, завідувач кафедрою ЛОР - 5.79%.

 

Виборча компанія кандидатів була побудована на наступних тезах:

 

Любомир Глушко, в.о ректора: "У нас в університеті все добре, потрібні тільки незначні косметичні покращення на деяких ділянках роботи". Любомира Глушка підтримувала "стара гвардія" та ті, хто був "зобов"язаний" йому як в.о. ректора.

 

Микола Рожко, зав. кафедрою стоматології: "Все погано, все потрібно змінювати. Я багато не обіцію, але що обіцяю - те зроблю". За кулуарною інформацією Миколу Рожка підтримувала влада та Партія Регіонів.

 

Василь Попович, зав. кафедрою ЛОР, свою програму вибудував на тезі: "Потрібна реорганізація системи навчання за європейськими стандартами".

 

 

"Вибори ректора Івано-Франківського Медичного університету пройшли згідно усіх норм, а їх результат - це чесне волевиявлення працівників вузу", - так одразу ж після оголошення результатів виборів прокоментував "Фіртці" свою перемогу Микола Рожко.

 

"Я переміг чесно, - каже М. Рожко. - І ніяка Партія регіонів мені не допомагала, бо я не є її членом. Я своєю роботою доказав, що заслужив на цю посаду".

 

 

Василь Попович також прокоментував "Фіртці" результати виборів:

 

- Василю Івановичу, як ви оцінюєте свій результат у виборах ректора медуніверситету?

 

Думаю, що кількість голосів, відданих за мене, відображає ситуацію в державі загалом. Я запропонував колективу складну стратегію розвитку університету – стратегію реформування за європейськими стандартами. Малося на увазі реорганізацію ВУЗу в дослідницький університет, участь в сучасних наукових проектах, співпрацю з міжнародними фондами і розвиток студентського самоврядування.

 

Своїм головним завданням щодо участі в виборах ректора я якраз бачив в  тому, щоб отримати якнайширшу трибуну, мати ширше коло сприйняття для оприлюднення своєї програми, свого бачення розвитку університету. І, безперечно, колектив із зацікавленням віднісся до цієї програми.

 

Але я був свідомий того, що нові ідеї і програми завжди важко впроваджуються в життя. Нове завжди спочатку оцінюється і з певним скепсисом, і з боязню невідомого, а подекуди і з небажанням змінювати усталений ритм життя.

 

Складна ситуація в державі, і в освіті зокрема, постійне «безгрошів’я» та щоденна рутина часто спонукають нас до того, щоб мати «синицю в руці» і навіть не мріяти про «журавля в небі». Я ж намагався спрямувати погляд моїх колег в дальшу перспективу.

 

Моя програма оприлюднена, почута, сприйнята і… починає «жити своїм життям»…:)

І саме в цьому наразі я бачу виконання своє місії.

 Я переконаний, що багато чого з моєї програми буде витребуване в майбутньому. Всьому свій час…

 

 

- Як ви оцінюєте майбутнє університету?

 

Я вітаю свої колег Любомира Глушка та Миколу Рожка з високим рейтингом довіри колективу. Конференція трудового колективу університету подала обох кандидатів в ректори на розгляд  Міністерства охорони здоров’я. Своє слово також скаже і обласна влада.

 

І коли міністерство зробить свій вибір, тоді і можна буде вже привітати переможця…, і «поспівчувати йому». З тим вантажем відповідальності, який впаде на його плечі в таких непростих умовах.

 

Вибори ректора пройшли демократично і прозоро. Це факт. Тішить те, що попри цей «передвиборчий період» конкурентності, кампанія пройшла в доброзичливому стилі. І ця тимчасова конкурентність, переконаний, не позначиться на наших академічних стосунках.

 

Я оптиміст. Я вірю в наш висококваліфікований колектив. Я переконаний, що університет очолить достойний керівник. І що самЕ життя заставить нас стати на європейський шлях реорганізації та розвитку.


08.04.2011 645 1
Коментарі (1)

доцент 2011.04.09, 21:19
Демократи поміняли прфесіоналів-червоних директорів як наслідок розвалено Позитрон" радіозавод мебельні комбінат та фабрика форнітурний з-д.Що чекає медуніверситет?Можливо стане стоматуніверситетом.Від добра добра не шукають.Вибираємо Янук.ЧЕРНОВЦЬ. Анушкев.-тільки не професіонаа-патріота.З часів І.Франка нічого не міняється на жаль.
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1468 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1773 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2554
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2349 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7587
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15304 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

362

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1073

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1145

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1934
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

317
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

696
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

935
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3148
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

961
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1987
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1039
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35188 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

313
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

522
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

663
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

986