Офіційно: Рожко переміг на виборах ректора Медуніверситету

"Фіртці" стали відомі офіційні результати виборів ректора Івано-Франківського Медуніверситету.

 

Перемогу здобув Микола Рожко – професор, завідувач кафедрою стоматології. Він набрав 57.81% голосів із 249 працівників університету, що взяли участь у голосуванні.

 

Другим на фініш прийшов Любомир Глушко – проректор, нині виконуючий обов’язки ректора університету, який набрав 36.4%.

 

Найменше голосів набрав Василь Попович – професор, завідувач кафедрою ЛОР - 5.79%.

 

Виборча компанія кандидатів була побудована на наступних тезах:

 

Любомир Глушко, в.о ректора: "У нас в університеті все добре, потрібні тільки незначні косметичні покращення на деяких ділянках роботи". Любомира Глушка підтримувала "стара гвардія" та ті, хто був "зобов"язаний" йому як в.о. ректора.

 

Микола Рожко, зав. кафедрою стоматології: "Все погано, все потрібно змінювати. Я багато не обіцію, але що обіцяю - те зроблю". За кулуарною інформацією Миколу Рожка підтримувала влада та Партія Регіонів.

 

Василь Попович, зав. кафедрою ЛОР, свою програму вибудував на тезі: "Потрібна реорганізація системи навчання за європейськими стандартами".

 

 

"Вибори ректора Івано-Франківського Медичного університету пройшли згідно усіх норм, а їх результат - це чесне волевиявлення працівників вузу", - так одразу ж після оголошення результатів виборів прокоментував "Фіртці" свою перемогу Микола Рожко.

 

"Я переміг чесно, - каже М. Рожко. - І ніяка Партія регіонів мені не допомагала, бо я не є її членом. Я своєю роботою доказав, що заслужив на цю посаду".

 

 

Василь Попович також прокоментував "Фіртці" результати виборів:

 

- Василю Івановичу, як ви оцінюєте свій результат у виборах ректора медуніверситету?

 

Думаю, що кількість голосів, відданих за мене, відображає ситуацію в державі загалом. Я запропонував колективу складну стратегію розвитку університету – стратегію реформування за європейськими стандартами. Малося на увазі реорганізацію ВУЗу в дослідницький університет, участь в сучасних наукових проектах, співпрацю з міжнародними фондами і розвиток студентського самоврядування.

 

Своїм головним завданням щодо участі в виборах ректора я якраз бачив в  тому, щоб отримати якнайширшу трибуну, мати ширше коло сприйняття для оприлюднення своєї програми, свого бачення розвитку університету. І, безперечно, колектив із зацікавленням віднісся до цієї програми.

 

Але я був свідомий того, що нові ідеї і програми завжди важко впроваджуються в життя. Нове завжди спочатку оцінюється і з певним скепсисом, і з боязню невідомого, а подекуди і з небажанням змінювати усталений ритм життя.

 

Складна ситуація в державі, і в освіті зокрема, постійне «безгрошів’я» та щоденна рутина часто спонукають нас до того, щоб мати «синицю в руці» і навіть не мріяти про «журавля в небі». Я ж намагався спрямувати погляд моїх колег в дальшу перспективу.

 

Моя програма оприлюднена, почута, сприйнята і… починає «жити своїм життям»…:)

І саме в цьому наразі я бачу виконання своє місії.

 Я переконаний, що багато чого з моєї програми буде витребуване в майбутньому. Всьому свій час…

 

 

- Як ви оцінюєте майбутнє університету?

 

Я вітаю свої колег Любомира Глушка та Миколу Рожка з високим рейтингом довіри колективу. Конференція трудового колективу університету подала обох кандидатів в ректори на розгляд  Міністерства охорони здоров’я. Своє слово також скаже і обласна влада.

 

І коли міністерство зробить свій вибір, тоді і можна буде вже привітати переможця…, і «поспівчувати йому». З тим вантажем відповідальності, який впаде на його плечі в таких непростих умовах.

 

Вибори ректора пройшли демократично і прозоро. Це факт. Тішить те, що попри цей «передвиборчий період» конкурентності, кампанія пройшла в доброзичливому стилі. І ця тимчасова конкурентність, переконаний, не позначиться на наших академічних стосунках.

 

Я оптиміст. Я вірю в наш висококваліфікований колектив. Я переконаний, що університет очолить достойний керівник. І що самЕ життя заставить нас стати на європейський шлях реорганізації та розвитку.


08.04.2011 599 1
Коментарі (1)

доцент 2011.04.09, 21:19
Демократи поміняли прфесіоналів-червоних директорів як наслідок розвалено Позитрон" радіозавод мебельні комбінат та фабрика форнітурний з-д.Що чекає медуніверситет?Можливо стане стоматуніверситетом.Від добра добра не шукають.Вибираємо Янук.ЧЕРНОВЦЬ. Анушкев.-тільки не професіонаа-патріота.З часів І.Франка нічого не міняється на жаль.
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

518
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

846
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1183 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2617
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1966
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2202

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

271

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

403

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1348

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1326
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

163
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18102
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1060
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3405
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

761
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10537
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6257
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

875
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

190
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

416
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3020
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

734