Облаштовують котельні: як в Бурштині з мешканцями обговорюють підготовку до опалювального сезону

Протягом серпня управителі багатоквартирних будинків Бурштина проводять збори з мешканцями. Одним із питань на порядку денному є підготовка до опалювального сезону.
Про це повідомили в Бурштинській міській раді, пише Фіртка.
Як зазначають, до виконавчого комітету міської ради Бурштина продовжують надходити заяви від мешканців про перехід на індивідуальне опалення. Цей процес у багатоквартирних будинках проходить непросто.
"Тож управителі разом із представниками Бурштинської міської ради інформують мешканців про алгоритм переходу багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення. Участь у зустрічах також бере і начальник Галицького управління експлуатації газового господарства Василь Братусь.
Перехід на індивідуальне опалення – це справа добровільна. Але варто наголосити, що для цього потрібна згода щонайменше 75% власників будинку. Вони підписують протокол, що бажають відключитися від централізованого опалення, приносять його до відділу ЖКГ і постійна комісія рекомендує виконавчому комітету надати дозвіл на відключення цілого будинку", — йдеться у дописі.
Разом з тим, заступник міського голови Іван Драгун наголошує на тому, що продовжується робота щодо облаштування двох загальноміських газових котелень для багатоквартирних будинків, а також чотирьох малих твердопаливних котелень для лікарні та закладів освіти. Зокрема, уже завершується етап підготовки усіх необхідних документів. Тож незабаром розпочнуться роботи з облаштування.
Також Іван Драгун розповів, які підготовчі роботи уже завершено:
  • розроблено передпроєктні пропозиції (ТЕО), що дало можливість зрозуміти подальші кроки та які котельні потрібно;
  • проведено гідравлічний розрахунок газових мереж міста. Цей крок був необхідний, щоб зрозуміти що нам необхідний газ середнього тиску;
  • на підставі гідравліки розроблено проєкт по реконструкції газопроводу с. Дем’янів та м. Бурштин;
  • проведено виділення земельних ділянок для встановлення блочно-модульних котелень по вул. Міцкевича та вул. Стуса;
  • отримано технічні умови від ТОВ «Прикарпаттяобленерго» на підведення мереж до земельних ділянок;
  • укладено договір з ТОВ «Прикарпаттяобленерго» на проведення робіт на послуги в частині електроенергії;
  • виготовлено проєктну документацію на твердопаливні котельні для ліцею імені Ольги Басараб, ЗДО №2 та музичної школи, для ліцею №3 та ЗДО №6, для гімназії №1 та для лікарні. Завершується експертиза цих проєктів;
  • проведено інженерно-геологічні роботи по двох будівельних майданчиках - по вул. Стуса та вул. Міцкевича під котельні 10 і 8 МВт.
"Дуже просто звучить «встановити котельні»… Але цьому передує величезна підготовча та паперова робота. Без усіх цих заходів облаштувати котельні не можливо. Ми маємо дотримуватися чинного законодавства", — зазначає Іван Драгун.
Збори мешканців з управителями продовжуватимуть і надалі за графіком.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!



13.08.2024 Діана Струк 599
Коментарі ()

21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

1421
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

2175
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1376
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1657 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

4463 8
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

34224

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

980

На сьогодні в Івано-Франківську проживає від двох до трьох, тисяч осіб, що потребують реабілітації, і їх кількість постійно зростає – приблизно на 200-300 людей щомісяця.

355

У соцмережах широко розповсюджені так звані «захисні молитви» або «сильні молитви». 

319

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

614
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1420
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1502
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

905
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

6763
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2170
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12471
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1783
21.01.2025

Національна премія України імені Тараса Шевченка (Шевченківська премія) – державна нагорода України, найвища творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

776
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

804
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

592
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

1160
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

519