НОВИЙ РЕКТОР ПНУ ІГОР ЦЕПЕНДА ПРЕДСТАВИВ СВОЮ "МОЛОДУ КОМАНДУ" (ФОТО)

 

Незначна оптимізація керівного складу, акцент на кращі зразки європейської системи вищої освіти – і в Прикарпатському національному університеті сформовано нову ректорську команду.

 

29 травня, вчена рада підтвердила пропозицію новообраного ректора Ігоря Цепенди щодо складу ректорату, зокрема проректорів.

 

30 травня, відбулося представлення нової команди для місцевих ЗМІ.

 

«Ми оптимізували кількісний склад проректорів. Зокрема, скорочена посада проректора з виховної роботи, бо якщо подивитися на європейські університети, які мають більше студентів, ніж у нас, то чисельність проректорів там коливається в межах чотирьох. Всі ці люди, не зважаючи на свій молодий вік у наукових колах, є досвідченими, професіоналами, людьми, які мають наукові здобутки і авторитет в університетському колективі і довгі роки пов’язані саме з діяльністю нашого університету. Ми не хотіли робити ніяких випадковостей», - розповів ректор.

 

Отож, на посади проректорів призначено:

Павло Федорук, доктор технічних наук, професор, – проректор з наукової роботи;

Василь Марчук, доктор історичних наук, професор, - проректор з міжнародного співробітництва і зв’язків з громадськістю;

Надія Кобецька, завкафедрою трудового, екологічного, та аграрного прав, - проректор з науково-педагогічної роботи;

Олег Ткач, доктор економічних наук, професор, - проректор з соціально-економічних питань;

Володимир Чобанюк, кандидат фізико-математичних наук, доцент - проректор з навчальної роботи.

 

Впродовж найближчого місяця ректор обіцяє виробити стратегію розвитку університету, яка відповідатиме тим викликам, які нині поставлено перед університетом.

 

Звичайно, що головний акцент буде зроблено на міжнародну наукову й освітню інтеграцію.

 

«Прикарпатський університет відомий своїми науковими школами і я думаю, що ми зможемо стимулювати процес їхнього розвитку, зародження нових напрямків й інтеграцію нашої науки в європейський науковий простір. У нас є багато науковців, які відомі не тільки в Україні, але й закордоном. Думаю, що у новій команді таких науковців буде ще більше», - наголосив проректор з наукової роботи Павло Федорук.


Не менш важливими  вважає покладені на нього завдання й проректор з міжнародної співпраці й зв’язків із громадськістю Василь Марчук: «Ми повинні розширити ті напрацювання, які були зроблені у попередні роки і цю роботу ми вже розпочали».

 

Ректор ПНУ Ігор Цепенда (ліворуч) і проректор з наукової роботи Павло Федорук (праворуч) розмовляють із журналістами

 

 

По центру: проректор із міжнародного співробітництва і зв'язків з громадськістю Василь Марчук

 

 

 

Представлення проректорів відбувалося у доволі неформальній обстановці. Журналісти могли поспілкуватися із керівництвом університету на різноманітні теми

 

Нове керівництво ПНУ

з ліва на право: Олег Ткач, Василь Марчук, Ігор Цепенда, Надія Кобецька, Павло Федорук, Володимир Чобанюк


 

Читайте також:

Ігор Цепенда: Ми повинні запропонувати студентам альтернативу і можливість професійного маневру


30.05.2012 2713 3
Коментарі (3)

Викладач 2012.05.30, 21:03
Нафти і газу - беріть приклад, у вас вся команда пенсіонерів!
Не байдужий 2012.05.31, 11:09
До влади прийшли нові "старі" керівники. Шкода, але думаю в цьому університеті змін на краще не варто сподіватися
Зацікавлений 2012.05.31, 21:29
Думаю що Ігор Євгенович знає що робить
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1286
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2586
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2143
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2208
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6629 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2487 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

378

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1190

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1319

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1449
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

314
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

186
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

612
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

92
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26551
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

577
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10493 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

93
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

120
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

434
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

578
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

651