НОВИЙ РЕКТОР ПНУ ІГОР ЦЕПЕНДА ПРЕДСТАВИВ СВОЮ "МОЛОДУ КОМАНДУ" (ФОТО)

 

Незначна оптимізація керівного складу, акцент на кращі зразки європейської системи вищої освіти – і в Прикарпатському національному університеті сформовано нову ректорську команду.

 

29 травня, вчена рада підтвердила пропозицію новообраного ректора Ігоря Цепенди щодо складу ректорату, зокрема проректорів.

 

30 травня, відбулося представлення нової команди для місцевих ЗМІ.

 

«Ми оптимізували кількісний склад проректорів. Зокрема, скорочена посада проректора з виховної роботи, бо якщо подивитися на європейські університети, які мають більше студентів, ніж у нас, то чисельність проректорів там коливається в межах чотирьох. Всі ці люди, не зважаючи на свій молодий вік у наукових колах, є досвідченими, професіоналами, людьми, які мають наукові здобутки і авторитет в університетському колективі і довгі роки пов’язані саме з діяльністю нашого університету. Ми не хотіли робити ніяких випадковостей», - розповів ректор.

 

Отож, на посади проректорів призначено:

Павло Федорук, доктор технічних наук, професор, – проректор з наукової роботи;

Василь Марчук, доктор історичних наук, професор, - проректор з міжнародного співробітництва і зв’язків з громадськістю;

Надія Кобецька, завкафедрою трудового, екологічного, та аграрного прав, - проректор з науково-педагогічної роботи;

Олег Ткач, доктор економічних наук, професор, - проректор з соціально-економічних питань;

Володимир Чобанюк, кандидат фізико-математичних наук, доцент - проректор з навчальної роботи.

 

Впродовж найближчого місяця ректор обіцяє виробити стратегію розвитку університету, яка відповідатиме тим викликам, які нині поставлено перед університетом.

 

Звичайно, що головний акцент буде зроблено на міжнародну наукову й освітню інтеграцію.

 

«Прикарпатський університет відомий своїми науковими школами і я думаю, що ми зможемо стимулювати процес їхнього розвитку, зародження нових напрямків й інтеграцію нашої науки в європейський науковий простір. У нас є багато науковців, які відомі не тільки в Україні, але й закордоном. Думаю, що у новій команді таких науковців буде ще більше», - наголосив проректор з наукової роботи Павло Федорук.


Не менш важливими  вважає покладені на нього завдання й проректор з міжнародної співпраці й зв’язків із громадськістю Василь Марчук: «Ми повинні розширити ті напрацювання, які були зроблені у попередні роки і цю роботу ми вже розпочали».

 

Ректор ПНУ Ігор Цепенда (ліворуч) і проректор з наукової роботи Павло Федорук (праворуч) розмовляють із журналістами

 

 

По центру: проректор із міжнародного співробітництва і зв'язків з громадськістю Василь Марчук

 

 

 

Представлення проректорів відбувалося у доволі неформальній обстановці. Журналісти могли поспілкуватися із керівництвом університету на різноманітні теми

 

Нове керівництво ПНУ

з ліва на право: Олег Ткач, Василь Марчук, Ігор Цепенда, Надія Кобецька, Павло Федорук, Володимир Чобанюк


 

Читайте також:

Ігор Цепенда: Ми повинні запропонувати студентам альтернативу і можливість професійного маневру


30.05.2012 2405 3
Коментарі (3)

Викладач 2012.05.30, 21:03
Нафти і газу - беріть приклад, у вас вся команда пенсіонерів!
Не байдужий 2012.05.31, 11:09
До влади прийшли нові "старі" керівники. Шкода, але думаю в цьому університеті змін на краще не варто сподіватися
Зацікавлений 2012.05.31, 21:29
Думаю що Ігор Євгенович знає що робить
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

545
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1192
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2699
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1089
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1331
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2723

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1047

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1614 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1856

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1938
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

128
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

466
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

671
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

206
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

760
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

654
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

857
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

470
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

145
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

340
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

454
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

567