НОВИЙ РЕКТОР ПНУ ІГОР ЦЕПЕНДА ПРЕДСТАВИВ СВОЮ "МОЛОДУ КОМАНДУ" (ФОТО)

 

Незначна оптимізація керівного складу, акцент на кращі зразки європейської системи вищої освіти – і в Прикарпатському національному університеті сформовано нову ректорську команду.

 

29 травня, вчена рада підтвердила пропозицію новообраного ректора Ігоря Цепенди щодо складу ректорату, зокрема проректорів.

 

30 травня, відбулося представлення нової команди для місцевих ЗМІ.

 

«Ми оптимізували кількісний склад проректорів. Зокрема, скорочена посада проректора з виховної роботи, бо якщо подивитися на європейські університети, які мають більше студентів, ніж у нас, то чисельність проректорів там коливається в межах чотирьох. Всі ці люди, не зважаючи на свій молодий вік у наукових колах, є досвідченими, професіоналами, людьми, які мають наукові здобутки і авторитет в університетському колективі і довгі роки пов’язані саме з діяльністю нашого університету. Ми не хотіли робити ніяких випадковостей», - розповів ректор.

 

Отож, на посади проректорів призначено:

Павло Федорук, доктор технічних наук, професор, – проректор з наукової роботи;

Василь Марчук, доктор історичних наук, професор, - проректор з міжнародного співробітництва і зв’язків з громадськістю;

Надія Кобецька, завкафедрою трудового, екологічного, та аграрного прав, - проректор з науково-педагогічної роботи;

Олег Ткач, доктор економічних наук, професор, - проректор з соціально-економічних питань;

Володимир Чобанюк, кандидат фізико-математичних наук, доцент - проректор з навчальної роботи.

 

Впродовж найближчого місяця ректор обіцяє виробити стратегію розвитку університету, яка відповідатиме тим викликам, які нині поставлено перед університетом.

 

Звичайно, що головний акцент буде зроблено на міжнародну наукову й освітню інтеграцію.

 

«Прикарпатський університет відомий своїми науковими школами і я думаю, що ми зможемо стимулювати процес їхнього розвитку, зародження нових напрямків й інтеграцію нашої науки в європейський науковий простір. У нас є багато науковців, які відомі не тільки в Україні, але й закордоном. Думаю, що у новій команді таких науковців буде ще більше», - наголосив проректор з наукової роботи Павло Федорук.


Не менш важливими  вважає покладені на нього завдання й проректор з міжнародної співпраці й зв’язків із громадськістю Василь Марчук: «Ми повинні розширити ті напрацювання, які були зроблені у попередні роки і цю роботу ми вже розпочали».

 

Ректор ПНУ Ігор Цепенда (ліворуч) і проректор з наукової роботи Павло Федорук (праворуч) розмовляють із журналістами

 

 

По центру: проректор із міжнародного співробітництва і зв'язків з громадськістю Василь Марчук

 

 

 

Представлення проректорів відбувалося у доволі неформальній обстановці. Журналісти могли поспілкуватися із керівництвом університету на різноманітні теми

 

Нове керівництво ПНУ

з ліва на право: Олег Ткач, Василь Марчук, Ігор Цепенда, Надія Кобецька, Павло Федорук, Володимир Чобанюк


 

Читайте також:

Ігор Цепенда: Ми повинні запропонувати студентам альтернативу і можливість професійного маневру


30.05.2012 1814 3
Коментарі (3)

Викладач 2012.05.30, 21:03
Нафти і газу - беріть приклад, у вас вся команда пенсіонерів!
Не байдужий 2012.05.31, 11:09
До влади прийшли нові "старі" керівники. Шкода, але думаю в цьому університеті змін на краще не варто сподіватися
Зацікавлений 2012.05.31, 21:29
Думаю що Ігор Євгенович знає що робить
10.08.2020
Тетяна Дармограй

З 2018 року в державі діє Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», однак більшість з положень цього законодавчого акту набули чинності з січня 2019 року. Для України проблема домашнього насильства є вкрай актуальною, адже ситуація в багатьох українських сім’ях просто катастрофічна.

1035
10.08.2020
Люся Грибик

Про те, яким був шлях до батьківства, з якими викликами стикаються люди, які вирішили усиновити дитину — далі у розмові з журналісткою Фіртки.

815
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

510
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

3130
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

1176
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

2271 1

Через масштаби стихії на Західній Україні парламентський екологічний комітет за моєї ініціативи створив робочу групу, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів.

129

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

2971

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3740

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6920
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2849
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

991
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4206
12.08.2020

У понеділок, 10 серпня, відбулася чергова зустріч членів Секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору спільно зі синодальною робочою групою з опрацювання душпастирського плану УГКЦ. Учасники зустрічі ділилися думками, як Церква має жити й діяти в сучасн

36
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

420 1
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

912
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1706
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

346
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

160
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1423 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

653
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2787