Наукові факти про чоловіків, які допоможуть краще зрозуміти сильну стать

Якщо вам здається, що ви знаєте про чоловіків все, то це не так. Ми приготували для вас наукові факти про чоловіків, яких ви ще не знаєте.


Коли чоловік поруч з жінкою, він їсть у два рази більше

Ніхто не знає точних причин, чому це відбувається. Відзначено, що значно більше чоловіки з'їдають в період знайомства, тобто, на перших двох-трьох побаченнях. Потім харчування приходить в норму, а при переході на більш близькі стосунки чоловік і зовсім може почати їсти менше, ніж зазвичай, інформує Фіртка з посиланням на Ukr.Media.

Багаті чоловіки здаються жінкам менш привабливими

Вся річ у тім, що багатий чоловік для багатьох дам є великою удачею. Але разом з тим їм здається, що такі чоловіки легковажні. Велика кількість жінок при опитуваннях відзначали, що вони не гідні багатого супутника, тому краще виберуть того, хто спроможний, але не шалено багатий.

Спосіб життя і рівень інтелекту тісно пов'язані

Наприклад, шведські вчені з'ясували, що чоловіки, які володіють високим інтелектом, рідше стають алкоголіками. В цілому більш високий інтелект змушує чоловіка бути прихильником більш здорового способу життя. Ще розумні чоловіки набагато рідше зраджують своїм партнеркам.

Смертність чоловіків плавно знижується

Війн стає менше, а життя загалом — безпечніше. Чоловіки рідше піддають себе небезпеці, тому їх середня тривалість життя поступово зростає. Вчені не можуть сказати, коли вона наблизиться до жіночої, але точно не скоро.

Чоловіки брешуть частіше за жінок

Не просто частіше, а в рази. Вчені з'ясували, що дуже часто це брехня на спасіння, а не бажання отримати вигоду. Багато людей раніше вважали, що жінки є природженими брехунами, але виявилося, що це не так. Дами в порівнянні з сильною статтю поводяться цілком пристойно.

Щасливий шлюб позбавляє чоловіка привабливості

Психологи з США провели дослідження і з'ясували, що чоловіки, які щасливі у шлюбі, менше стежать за собою. Холостяки здаються жінкам більш красивими і приємними. Тим не менше, такий стан справ відмінно позначається на шлюбі. Якщо чоловік менш привабливий, ніж дружина, то такі відносини будуть тільки зміцнюватися.

Чоловіки витрачають 5-8 місяців свого життя на милування жінками

Відповідно до досліджень, середньостатистичний чоловік витрачає в день близько 20 хвилин на те, щоб розглядати жінок. Це може бути картинка в інтернеті, випадкова жінка в супермаркеті або власна дружина. Виходить приблизно 250 днів, або близько восьми місяців, але це скоріше максимум. У багатьох чоловіків на милування жінками йде десь п'ять місяців чи півроку.

Чим краще почуття гумору у чоловіка, тим він популярніший у жінок

Багато пані кажуть, що їм подобається, коли чоловік вміє жартувати. Це пов'язано не з тим, що жінки — великі прихильниці гумору. Просто у веселунів вищий рівень тестостерону — чоловічого гормону. Це пояснює, чому жартівники більш успішні і чому вони частіше зраджують.

Близько 30 % чоловіків зберігають у своєму телефоні номери колишніх

Ніхто точно не може сказати, навіщо їм це потрібно, але ті сміливці, які наважуються дати відповідь, повідомляють: це «на всякий випадок». Більше половини чоловіків все ж видаляє подібну інформацію.

Чоловіки гостріше відчувають біль

Вся справа в природних завданнях. Чоловіки хоч і роблять один одному боляче, але жіночі пологи за рівнем болю не зрівняються ні з чим. Саме тому природа зробила так, що жінки менш схильні до больових відчуттів.

Старий — не означає безкорисливий

Вчені провели повномасштабні дослідження в даній області і дійшли висновку про те, що будь-який чоловік, який стежить за собою, навіть найстаріший, може дати більш здорове потомство, ніж вісімнадцятирічний курець або п'яниця. Саме тому краще завжди вибирати того, хто веде правильний спосіб життя.


04.09.2020 7244
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1936
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1846
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1843
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5445 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2141 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1499

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

722

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

783

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

978

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

993
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1755
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3667
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10241
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26125
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10168 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7700
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

880
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

168
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

241
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

370
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1263
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

865