Наукові факти про чоловіків, які допоможуть краще зрозуміти сильну стать

Якщо вам здається, що ви знаєте про чоловіків все, то це не так. Ми приготували для вас наукові факти про чоловіків, яких ви ще не знаєте.


Коли чоловік поруч з жінкою, він їсть у два рази більше

Ніхто не знає точних причин, чому це відбувається. Відзначено, що значно більше чоловіки з'їдають в період знайомства, тобто, на перших двох-трьох побаченнях. Потім харчування приходить в норму, а при переході на більш близькі стосунки чоловік і зовсім може почати їсти менше, ніж зазвичай, інформує Фіртка з посиланням на Ukr.Media.

Багаті чоловіки здаються жінкам менш привабливими

Вся річ у тім, що багатий чоловік для багатьох дам є великою удачею. Але разом з тим їм здається, що такі чоловіки легковажні. Велика кількість жінок при опитуваннях відзначали, що вони не гідні багатого супутника, тому краще виберуть того, хто спроможний, але не шалено багатий.

Спосіб життя і рівень інтелекту тісно пов'язані

Наприклад, шведські вчені з'ясували, що чоловіки, які володіють високим інтелектом, рідше стають алкоголіками. В цілому більш високий інтелект змушує чоловіка бути прихильником більш здорового способу життя. Ще розумні чоловіки набагато рідше зраджують своїм партнеркам.

Смертність чоловіків плавно знижується

Війн стає менше, а життя загалом — безпечніше. Чоловіки рідше піддають себе небезпеці, тому їх середня тривалість життя поступово зростає. Вчені не можуть сказати, коли вона наблизиться до жіночої, але точно не скоро.

Чоловіки брешуть частіше за жінок

Не просто частіше, а в рази. Вчені з'ясували, що дуже часто це брехня на спасіння, а не бажання отримати вигоду. Багато людей раніше вважали, що жінки є природженими брехунами, але виявилося, що це не так. Дами в порівнянні з сильною статтю поводяться цілком пристойно.

Щасливий шлюб позбавляє чоловіка привабливості

Психологи з США провели дослідження і з'ясували, що чоловіки, які щасливі у шлюбі, менше стежать за собою. Холостяки здаються жінкам більш красивими і приємними. Тим не менше, такий стан справ відмінно позначається на шлюбі. Якщо чоловік менш привабливий, ніж дружина, то такі відносини будуть тільки зміцнюватися.

Чоловіки витрачають 5-8 місяців свого життя на милування жінками

Відповідно до досліджень, середньостатистичний чоловік витрачає в день близько 20 хвилин на те, щоб розглядати жінок. Це може бути картинка в інтернеті, випадкова жінка в супермаркеті або власна дружина. Виходить приблизно 250 днів, або близько восьми місяців, але це скоріше максимум. У багатьох чоловіків на милування жінками йде десь п'ять місяців чи півроку.

Чим краще почуття гумору у чоловіка, тим він популярніший у жінок

Багато пані кажуть, що їм подобається, коли чоловік вміє жартувати. Це пов'язано не з тим, що жінки — великі прихильниці гумору. Просто у веселунів вищий рівень тестостерону — чоловічого гормону. Це пояснює, чому жартівники більш успішні і чому вони частіше зраджують.

Близько 30 % чоловіків зберігають у своєму телефоні номери колишніх

Ніхто точно не може сказати, навіщо їм це потрібно, але ті сміливці, які наважуються дати відповідь, повідомляють: це «на всякий випадок». Більше половини чоловіків все ж видаляє подібну інформацію.

Чоловіки гостріше відчувають біль

Вся справа в природних завданнях. Чоловіки хоч і роблять один одному боляче, але жіночі пологи за рівнем болю не зрівняються ні з чим. Саме тому природа зробила так, що жінки менш схильні до больових відчуттів.

Старий — не означає безкорисливий

Вчені провели повномасштабні дослідження в даній області і дійшли висновку про те, що будь-який чоловік, який стежить за собою, навіть найстаріший, може дати більш здорове потомство, ніж вісімнадцятирічний курець або п'яниця. Саме тому краще завжди вибирати того, хто веде правильний спосіб життя.


04.09.2020 8098
Коментарі ()

01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

458
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1255
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2184 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1056
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2979
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2053

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

822

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

982

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1413

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2013
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26294 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

702
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

902
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2930
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1180
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

888
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1150
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1147
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

345
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4153
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1015
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1580