Наукові факти про чоловіків, які допоможуть краще зрозуміти сильну стать

Якщо вам здається, що ви знаєте про чоловіків все, то це не так. Ми приготували для вас наукові факти про чоловіків, яких ви ще не знаєте.


Коли чоловік поруч з жінкою, він їсть у два рази більше

Ніхто не знає точних причин, чому це відбувається. Відзначено, що значно більше чоловіки з'їдають в період знайомства, тобто, на перших двох-трьох побаченнях. Потім харчування приходить в норму, а при переході на більш близькі стосунки чоловік і зовсім може почати їсти менше, ніж зазвичай, інформує Фіртка з посиланням на Ukr.Media.

Багаті чоловіки здаються жінкам менш привабливими

Вся річ у тім, що багатий чоловік для багатьох дам є великою удачею. Але разом з тим їм здається, що такі чоловіки легковажні. Велика кількість жінок при опитуваннях відзначали, що вони не гідні багатого супутника, тому краще виберуть того, хто спроможний, але не шалено багатий.

Спосіб життя і рівень інтелекту тісно пов'язані

Наприклад, шведські вчені з'ясували, що чоловіки, які володіють високим інтелектом, рідше стають алкоголіками. В цілому більш високий інтелект змушує чоловіка бути прихильником більш здорового способу життя. Ще розумні чоловіки набагато рідше зраджують своїм партнеркам.

Смертність чоловіків плавно знижується

Війн стає менше, а життя загалом — безпечніше. Чоловіки рідше піддають себе небезпеці, тому їх середня тривалість життя поступово зростає. Вчені не можуть сказати, коли вона наблизиться до жіночої, але точно не скоро.

Чоловіки брешуть частіше за жінок

Не просто частіше, а в рази. Вчені з'ясували, що дуже часто це брехня на спасіння, а не бажання отримати вигоду. Багато людей раніше вважали, що жінки є природженими брехунами, але виявилося, що це не так. Дами в порівнянні з сильною статтю поводяться цілком пристойно.

Щасливий шлюб позбавляє чоловіка привабливості

Психологи з США провели дослідження і з'ясували, що чоловіки, які щасливі у шлюбі, менше стежать за собою. Холостяки здаються жінкам більш красивими і приємними. Тим не менше, такий стан справ відмінно позначається на шлюбі. Якщо чоловік менш привабливий, ніж дружина, то такі відносини будуть тільки зміцнюватися.

Чоловіки витрачають 5-8 місяців свого життя на милування жінками

Відповідно до досліджень, середньостатистичний чоловік витрачає в день близько 20 хвилин на те, щоб розглядати жінок. Це може бути картинка в інтернеті, випадкова жінка в супермаркеті або власна дружина. Виходить приблизно 250 днів, або близько восьми місяців, але це скоріше максимум. У багатьох чоловіків на милування жінками йде десь п'ять місяців чи півроку.

Чим краще почуття гумору у чоловіка, тим він популярніший у жінок

Багато пані кажуть, що їм подобається, коли чоловік вміє жартувати. Це пов'язано не з тим, що жінки — великі прихильниці гумору. Просто у веселунів вищий рівень тестостерону — чоловічого гормону. Це пояснює, чому жартівники більш успішні і чому вони частіше зраджують.

Близько 30 % чоловіків зберігають у своєму телефоні номери колишніх

Ніхто точно не може сказати, навіщо їм це потрібно, але ті сміливці, які наважуються дати відповідь, повідомляють: це «на всякий випадок». Більше половини чоловіків все ж видаляє подібну інформацію.

Чоловіки гостріше відчувають біль

Вся справа в природних завданнях. Чоловіки хоч і роблять один одному боляче, але жіночі пологи за рівнем болю не зрівняються ні з чим. Саме тому природа зробила так, що жінки менш схильні до больових відчуттів.

Старий — не означає безкорисливий

Вчені провели повномасштабні дослідження в даній області і дійшли висновку про те, що будь-який чоловік, який стежить за собою, навіть найстаріший, може дати більш здорове потомство, ніж вісімнадцятирічний курець або п'яниця. Саме тому краще завжди вибирати того, хто веде правильний спосіб життя.


04.09.2020 7515
Коментарі ()

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5197 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1834 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4042 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3168 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7956 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20290 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

816

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1910

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2389
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

185
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

691
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

473
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18376
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

973
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1212 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6097 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23386 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

290
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

986 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1164 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

494