Найнебезпечніші методи контрацепції

 

Шкірка граната, шматочок лимона, аспірин і мило, пепсі-колу й марганцівку – що тільки не використовують у цілях контрацепції. А от наскільки ці методи безпечні, мало хто замислюється. Скоріше, вони підходять для самозаспокоєння, коли сексу ну дуже хочеться, а за презервативом бігти холодно.


І доводиться використовувати буквально все, що є під рукою. Але небезпечні не тільки смішні й безглузді методи контрацепції, більшість традиційних методів теж не дуже-то корисні, а часто ще й призводять до неприємних наслідків. lady.tochka.net пропонує тобі дізнатися, які контрацептиви найнебезпечніші, пише Здоров'я.

 

Смішні й небезпечні методи контрацепції

Дехто вважає, що якщо в піхву перед сексом ввести тампон, шматок лимона або шматочок господарського мила, це вбереже від вагітності. Але це зовсім не так. Мало того, що методи неефективні, так ще й небезпечні: тампон ускладнить статевий акт, лимон і мило порушать мікрофлору піхви, у результаті чого може виникнути бактеріальний вагіноз та інші неприємності.

 

Календарний метод

Один із найбільш ненадійних методів контрацепції, адже зі 100 жінок, які користуються цим методом, вагітнію 40. А все тому, що "факторів ризику" у цього методу більше ніж достатньо: і цикл ц жінок, як правило, не схожий за регулярністю на дані у медичній енциклопедії, і дату овуляції складно вирахувати, і яєчники можуть працювати по-різному. Крім того, сперматозоїди в організмі жінки можуть залишатися життєдіяльними до 7 днів.

 

Перерваний статевий акт

Цей метод – майже російська рулетка, при його застосуванні 30 із 100 жінок вагітніють. Суть цього методу всім зрозуміла, хоча гарантії й примарні, адже сперматозоїди можуть міститися і в секреті куперовських залоз, який виділяється в процесі статевого акту. А психологічні муки "встигли – не встигли" можуть неабияк зіпсувати стосунки.

 

Спринцювання

Найстаріший і дуже небезпечний метод контрацепції. Небезпечний тим, що, по-перше, не ефективний, по-друге, мікрофлора піхви при частих спринцювання порушується, й інфекції, ерозії, вагініти стають нерадісної реальністю. Усе це стосується спринцювань марганцівкою, відваром звіробою, сечею.

 

Сперміциди

Зараз дуже популярні контрацептиви у формі свічок, кремів, піни і навіть желе. Їх дія подвійна: спеціальний компонент вбиває сперматозоїди, а наповнювач створює механічну перешкоду. Досить ефективні, хоча якщо не виконати вимоги інструкції, можна все зіпсувати. При невиконанні правил у 30% випадків настає вагітність.

 

Крім того, деякі сперміциди викликають звикання обох організмів, тобто перестають бути ефективними при частому застосуванні.

 

Деякі вчені стверджують, що сперміциди небезпечні, тому що ноноксинол-9, який міститься в них, руйнує шкірний покрив. А тріщини й садна статевих органів відкривають шлях всім інфекціям в організм.

 

Оральна контрацепція

Для багатьох протизаплідні таблетки – найкращий метод контрацепції. Але чи так це? Звісно, нас переконують, що гормони четвертого покоління не шкідливі, але хто скаже правду. Адже гормональні таблетки – це серйозний бізнес.

 

Тож серед небезпек гормональних таблеток – безпліддя, порушення обміну речовин, несподіване й значне збільшення ваги. Крім того, завжди є небезпека забути випити таблетку.

 

Презервативи

Найнебезпечніші презервативи – це презервативи поганої якості, тому що можуть викликати алергію й банально порватися. Також можуть підвести презервативи невідповідного розміру: маленький порветься, а завеликий зісковзне у відповідальний момент.


02.04.2012 1766 0
Коментарі (0)

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2025 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1364
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5190
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

14846 10
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3530 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3360

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1230

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2590

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2569

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

3034
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

311
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1465
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1237
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

715
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

441
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

623
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

974
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21905
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

401
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

457 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

913 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

715