Найнебезпечніші методи контрацепції

 

Шкірка граната, шматочок лимона, аспірин і мило, пепсі-колу й марганцівку – що тільки не використовують у цілях контрацепції. А от наскільки ці методи безпечні, мало хто замислюється. Скоріше, вони підходять для самозаспокоєння, коли сексу ну дуже хочеться, а за презервативом бігти холодно.


І доводиться використовувати буквально все, що є під рукою. Але небезпечні не тільки смішні й безглузді методи контрацепції, більшість традиційних методів теж не дуже-то корисні, а часто ще й призводять до неприємних наслідків. lady.tochka.net пропонує тобі дізнатися, які контрацептиви найнебезпечніші, пише Здоров'я.

 

Смішні й небезпечні методи контрацепції

Дехто вважає, що якщо в піхву перед сексом ввести тампон, шматок лимона або шматочок господарського мила, це вбереже від вагітності. Але це зовсім не так. Мало того, що методи неефективні, так ще й небезпечні: тампон ускладнить статевий акт, лимон і мило порушать мікрофлору піхви, у результаті чого може виникнути бактеріальний вагіноз та інші неприємності.

 

Календарний метод

Один із найбільш ненадійних методів контрацепції, адже зі 100 жінок, які користуються цим методом, вагітнію 40. А все тому, що "факторів ризику" у цього методу більше ніж достатньо: і цикл ц жінок, як правило, не схожий за регулярністю на дані у медичній енциклопедії, і дату овуляції складно вирахувати, і яєчники можуть працювати по-різному. Крім того, сперматозоїди в організмі жінки можуть залишатися життєдіяльними до 7 днів.

 

Перерваний статевий акт

Цей метод – майже російська рулетка, при його застосуванні 30 із 100 жінок вагітніють. Суть цього методу всім зрозуміла, хоча гарантії й примарні, адже сперматозоїди можуть міститися і в секреті куперовських залоз, який виділяється в процесі статевого акту. А психологічні муки "встигли – не встигли" можуть неабияк зіпсувати стосунки.

 

Спринцювання

Найстаріший і дуже небезпечний метод контрацепції. Небезпечний тим, що, по-перше, не ефективний, по-друге, мікрофлора піхви при частих спринцювання порушується, й інфекції, ерозії, вагініти стають нерадісної реальністю. Усе це стосується спринцювань марганцівкою, відваром звіробою, сечею.

 

Сперміциди

Зараз дуже популярні контрацептиви у формі свічок, кремів, піни і навіть желе. Їх дія подвійна: спеціальний компонент вбиває сперматозоїди, а наповнювач створює механічну перешкоду. Досить ефективні, хоча якщо не виконати вимоги інструкції, можна все зіпсувати. При невиконанні правил у 30% випадків настає вагітність.

 

Крім того, деякі сперміциди викликають звикання обох організмів, тобто перестають бути ефективними при частому застосуванні.

 

Деякі вчені стверджують, що сперміциди небезпечні, тому що ноноксинол-9, який міститься в них, руйнує шкірний покрив. А тріщини й садна статевих органів відкривають шлях всім інфекціям в організм.

 

Оральна контрацепція

Для багатьох протизаплідні таблетки – найкращий метод контрацепції. Але чи так це? Звісно, нас переконують, що гормони четвертого покоління не шкідливі, але хто скаже правду. Адже гормональні таблетки – це серйозний бізнес.

 

Тож серед небезпек гормональних таблеток – безпліддя, порушення обміну речовин, несподіване й значне збільшення ваги. Крім того, завжди є небезпека забути випити таблетку.

 

Презервативи

Найнебезпечніші презервативи – це презервативи поганої якості, тому що можуть викликати алергію й банально порватися. Також можуть підвести презервативи невідповідного розміру: маленький порветься, а завеликий зісковзне у відповідальний момент.


02.04.2012 2187 0
Коментарі (0)

01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

458
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1255
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2184 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1056
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2979
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2053

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

822

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

982

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1413

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2013
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26294 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

702
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

902
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2930
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1180
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

888
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1150
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1147
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

345
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4153
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1015
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1580