Надійно та з гарантією: у Надвірній виготовляють асфальт, яким можна якісно ремонтувати дороги

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка.

Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів.

Цьогоріч на Прикарпатті, згідно з нещодавнім розпорядженням голови ОДА, мають відремонтувати 57,5 кілометра доріг, 205 погонних метрів мостів, 23150 кв метрів вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах. А також заплановано ремонт чотирьох мостів.

У цій ситуації постає питання якісного матеріалу, яким будуть вистелені прикарпатські дороги.

Вже більше ніж рік, як у Надвірній ТОВ «Надвірнянська автобаза» відновила місцевий асфальтний завод «ДС-185». І у нового керівництва – великі амбіції. Тут наголошують, що мають переваги над конкурентами. Про які саме - далі.

Якість понад усе

Запорука успішної діяльності будь-якої компанії – підхід до якості робіт, які виконуються. У нашому випадку – це асфальтобетон, який виробляє завод.

Для того, щоб виготовити кожен із видів асфальту мають бути відповідні підбори, тобто рецепти. В залежності від типу дороги – чи це місцевого значення, чи магістральні чи інші є вимоги, а під них і відповідний асфальт - його марка і тип.

Фахівці підприємства виїжджають на ділянку, яку потрібно буде асфальтувати, і проводять обстеження – геологічні і геодезійні вишукування.

«Визначаємо стан дороги за рахунок вишукування грунтів і навантаження на них. Якщо ми не розуміємо, що є у землі, то ми не можемо прорахувати конструкцію дорожнього одягу – тобто наскільки її міцною слід зробити», - пояснюють на заводі.

Повний цикл виробництва та сучасні технології

Надвірнянський асфальтобетонний завод – частина великого циклу - починаючи від кар’єрів, виробництва матеріалів та закінчуючи технікою з укладання асфальту.

Щебінь, бітум та інші матеріали доставляються на завод транспортом. Бітум використовують закордонного виробництва, що підвищує якість продукції.

Щоб отримати якісну асфальтобетонну суміш, завод оснащений найбільш прогресивним і ефективним обладнанням, автоматизованими вузлами і комп'ютерними програмами.

Виробництво виконується за допомогою сучасного змішувача та є екологічно чистим.

«Для того, щоб отримати високоякісний асфальтобетон, мають бути хороші матеріали. Мова про фракцію щебня, лещатність... Ми впевнені у тому, що працюємо саме з такими матеріалами і гарантуємо якість продукції нашим замовникам», - говорять на заводі.

Сировина проходить відповідні дослідження у сертифікованих лабораторіях Івано-Франківська або Львова, що забезпечують виконання усіх необхідних нормативних вимог до виробництва асфальтобетону.

«Після того як ми провели дослідження дорожнього стану, прийняли проектне рішення, - визначаємося з маркою і типом асфальту, які найкраще підійдуть для даної ділянки дороги. І тоді вже лабораторія нам визначає підбори, за якими ми виготовлятимемо продукт», - пояснюють фахівці.

Логістика

Надвірна – географічно розташована фактично у центрі Івано-Франківської області. Відтак, це гарантує добру логістику роботи заводу і забезпечує вчасний довіз асфальтобетонних сумішей з відповідною температурою для укладання в усі куточки Прикарпаття.

«Коли йде виробництво асфальту, важливо його доставити при відповідній температурі на ділянку облаштування. Тому тут вигідне розташування, як ніколи грає на руку заводу і нашим замовникам», - відзначають на підприємстві.

Техніка

Парк техніки АБЗ «ДС-185» - машини та механізми відомих світових виробників.

Машини, агрегати та транспорт, наголошують на підприємстві, не тільки відповідають технічним вимогам та стандартам України, а й дозволяють досягати максимальних показників якості виконаних робіт.

Податки у місцевий бюджет

Сировина для асфальту, головним чином місцева. І сам асфальтобетон виробляється у Надвірній. А це – фінансові надходження у бюджет Прикарпаття, сплата податків та зборів.

Особливо актуальним це питання є у час карантину, коли бюджет області недоотримує через вимушену зупинку роботи деяких підприємств.

У пріоритеті - фахівці та створення нових робочих місць

Команда, яка працює на заводі - висококваліфіковані фахівці. Всі керівники та спеціалісти мають вищу освіту та досвід роботи у галузі.

«Ми створюємо робочі місця для тих, хто готовий працювати в Україні, а не виїжджати за кордон. Для цього ми забезпечуємо гідну оплату праці, нічим не гіршу ніж у Європі, а також гарантуємо повний соціальний пакет нашим працівникам», - наголошують у компанії.

Навчання та підвищення кваліфікації – один із ключових напрямків кадрової політики підприємства. Тут немає вікового цензу при прийомі на роботу, головне – бажання працювати та вдосконалюватись.

«Ми створюємо робочі місця і готові брати до себе на підприємство молодих спеціалістів, які хочуть працювати і розвиватися за цим напрямком», - додають на заводі.


Сучасний асфальтобетонний завод, який виготовляє якісний асфальт з дотриманням усіх відповідних умов та стандартів, - ключовий інфраструктурний об'єкт.

Адже добрі дороги - запорука розвитку ринкової економіки та поглиблення економічної інтеграції країни загалом та Прикарпаття, зокрема. За кордоном це збагнули давно. Україна ще на шляху. Відтак, побудова автошляхів, і тут мова не тільки про автомагістралі, але й дороги у містах, містечках та селах, має бути у пріоритеті.

Замовлення та консультації за номером телефону: +380 (96) 749 97 61‬ (Іван, менеджер зі співпраці з замовниками).


22.05.2020 Марія Лутчин 13283
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

353
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2935
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21092
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1987
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1358 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2377

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

716

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2148

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

830

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1417
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

151
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

470
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1005
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

155
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

774
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

748
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

685
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8223
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

874 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

882
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2180 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

830