Надійно та з гарантією: у Надвірній виготовляють асфальт, яким можна якісно ремонтувати дороги

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка.

Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів.

Цьогоріч на Прикарпатті, згідно з нещодавнім розпорядженням голови ОДА, мають відремонтувати 57,5 кілометра доріг, 205 погонних метрів мостів, 23150 кв метрів вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах. А також заплановано ремонт чотирьох мостів.

У цій ситуації постає питання якісного матеріалу, яким будуть вистелені прикарпатські дороги.

Вже більше ніж рік, як у Надвірній ТОВ «Надвірнянська автобаза» відновила місцевий асфальтний завод «ДС-185». І у нового керівництва – великі амбіції. Тут наголошують, що мають переваги над конкурентами. Про які саме - далі.

Якість понад усе

Запорука успішної діяльності будь-якої компанії – підхід до якості робіт, які виконуються. У нашому випадку – це асфальтобетон, який виробляє завод.

Для того, щоб виготовити кожен із видів асфальту мають бути відповідні підбори, тобто рецепти. В залежності від типу дороги – чи це місцевого значення, чи магістральні чи інші є вимоги, а під них і відповідний асфальт - його марка і тип.

Фахівці підприємства виїжджають на ділянку, яку потрібно буде асфальтувати, і проводять обстеження – геологічні і геодезійні вишукування.

«Визначаємо стан дороги за рахунок вишукування грунтів і навантаження на них. Якщо ми не розуміємо, що є у землі, то ми не можемо прорахувати конструкцію дорожнього одягу – тобто наскільки її міцною слід зробити», - пояснюють на заводі.

Повний цикл виробництва та сучасні технології

Надвірнянський асфальтобетонний завод – частина великого циклу - починаючи від кар’єрів, виробництва матеріалів та закінчуючи технікою з укладання асфальту.

Щебінь, бітум та інші матеріали доставляються на завод транспортом. Бітум використовують закордонного виробництва, що підвищує якість продукції.

Щоб отримати якісну асфальтобетонну суміш, завод оснащений найбільш прогресивним і ефективним обладнанням, автоматизованими вузлами і комп'ютерними програмами.

Виробництво виконується за допомогою сучасного змішувача та є екологічно чистим.

«Для того, щоб отримати високоякісний асфальтобетон, мають бути хороші матеріали. Мова про фракцію щебня, лещатність... Ми впевнені у тому, що працюємо саме з такими матеріалами і гарантуємо якість продукції нашим замовникам», - говорять на заводі.

Сировина проходить відповідні дослідження у сертифікованих лабораторіях Івано-Франківська або Львова, що забезпечують виконання усіх необхідних нормативних вимог до виробництва асфальтобетону.

«Після того як ми провели дослідження дорожнього стану, прийняли проектне рішення, - визначаємося з маркою і типом асфальту, які найкраще підійдуть для даної ділянки дороги. І тоді вже лабораторія нам визначає підбори, за якими ми виготовлятимемо продукт», - пояснюють фахівці.

Логістика

Надвірна – географічно розташована фактично у центрі Івано-Франківської області. Відтак, це гарантує добру логістику роботи заводу і забезпечує вчасний довіз асфальтобетонних сумішей з відповідною температурою для укладання в усі куточки Прикарпаття.

«Коли йде виробництво асфальту, важливо його доставити при відповідній температурі на ділянку облаштування. Тому тут вигідне розташування, як ніколи грає на руку заводу і нашим замовникам», - відзначають на підприємстві.

Техніка

Парк техніки АБЗ «ДС-185» - машини та механізми відомих світових виробників.

Машини, агрегати та транспорт, наголошують на підприємстві, не тільки відповідають технічним вимогам та стандартам України, а й дозволяють досягати максимальних показників якості виконаних робіт.

Податки у місцевий бюджет

Сировина для асфальту, головним чином місцева. І сам асфальтобетон виробляється у Надвірній. А це – фінансові надходження у бюджет Прикарпаття, сплата податків та зборів.

Особливо актуальним це питання є у час карантину, коли бюджет області недоотримує через вимушену зупинку роботи деяких підприємств.

У пріоритеті - фахівці та створення нових робочих місць

Команда, яка працює на заводі - висококваліфіковані фахівці. Всі керівники та спеціалісти мають вищу освіту та досвід роботи у галузі.

«Ми створюємо робочі місця для тих, хто готовий працювати в Україні, а не виїжджати за кордон. Для цього ми забезпечуємо гідну оплату праці, нічим не гіршу ніж у Європі, а також гарантуємо повний соціальний пакет нашим працівникам», - наголошують у компанії.

Навчання та підвищення кваліфікації – один із ключових напрямків кадрової політики підприємства. Тут немає вікового цензу при прийомі на роботу, головне – бажання працювати та вдосконалюватись.

«Ми створюємо робочі місця і готові брати до себе на підприємство молодих спеціалістів, які хочуть працювати і розвиватися за цим напрямком», - додають на заводі.


Сучасний асфальтобетонний завод, який виготовляє якісний асфальт з дотриманням усіх відповідних умов та стандартів, - ключовий інфраструктурний об'єкт.

Адже добрі дороги - запорука розвитку ринкової економіки та поглиблення економічної інтеграції країни загалом та Прикарпаття, зокрема. За кордоном це збагнули давно. Україна ще на шляху. Відтак, побудова автошляхів, і тут мова не тільки про автомагістралі, але й дороги у містах, містечках та селах, має бути у пріоритеті.

Замовлення та консультації за номером телефону: +380 (96) 749 97 61‬ (Іван, менеджер зі співпраці з замовниками).


22.05.2020 Марія Лутчин 13105
Коментарі ()

07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

513
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5277
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1430
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1309
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2574
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3964

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

353

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1186

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1028

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

946
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

261
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10637
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

337
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

603
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5654
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1429
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

304
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

213
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

576 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1010
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

878