Надійно та з гарантією: у Надвірній виготовляють асфальт, яким можна якісно ремонтувати дороги

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка.

Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів.

Цьогоріч на Прикарпатті, згідно з нещодавнім розпорядженням голови ОДА, мають відремонтувати 57,5 кілометра доріг, 205 погонних метрів мостів, 23150 кв метрів вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах. А також заплановано ремонт чотирьох мостів.

У цій ситуації постає питання якісного матеріалу, яким будуть вистелені прикарпатські дороги.

Вже більше ніж рік, як у Надвірній ТОВ «Надвірнянська автобаза» відновила місцевий асфальтний завод «ДС-185». І у нового керівництва – великі амбіції. Тут наголошують, що мають переваги над конкурентами. Про які саме - далі.

Якість понад усе

Запорука успішної діяльності будь-якої компанії – підхід до якості робіт, які виконуються. У нашому випадку – це асфальтобетон, який виробляє завод.

Для того, щоб виготовити кожен із видів асфальту мають бути відповідні підбори, тобто рецепти. В залежності від типу дороги – чи це місцевого значення, чи магістральні чи інші є вимоги, а під них і відповідний асфальт - його марка і тип.

Фахівці підприємства виїжджають на ділянку, яку потрібно буде асфальтувати, і проводять обстеження – геологічні і геодезійні вишукування.

«Визначаємо стан дороги за рахунок вишукування грунтів і навантаження на них. Якщо ми не розуміємо, що є у землі, то ми не можемо прорахувати конструкцію дорожнього одягу – тобто наскільки її міцною слід зробити», - пояснюють на заводі.

Повний цикл виробництва та сучасні технології

Надвірнянський асфальтобетонний завод – частина великого циклу - починаючи від кар’єрів, виробництва матеріалів та закінчуючи технікою з укладання асфальту.

Щебінь, бітум та інші матеріали доставляються на завод транспортом. Бітум використовують закордонного виробництва, що підвищує якість продукції.

Щоб отримати якісну асфальтобетонну суміш, завод оснащений найбільш прогресивним і ефективним обладнанням, автоматизованими вузлами і комп'ютерними програмами.

Виробництво виконується за допомогою сучасного змішувача та є екологічно чистим.

«Для того, щоб отримати високоякісний асфальтобетон, мають бути хороші матеріали. Мова про фракцію щебня, лещатність... Ми впевнені у тому, що працюємо саме з такими матеріалами і гарантуємо якість продукції нашим замовникам», - говорять на заводі.

Сировина проходить відповідні дослідження у сертифікованих лабораторіях Івано-Франківська або Львова, що забезпечують виконання усіх необхідних нормативних вимог до виробництва асфальтобетону.

«Після того як ми провели дослідження дорожнього стану, прийняли проектне рішення, - визначаємося з маркою і типом асфальту, які найкраще підійдуть для даної ділянки дороги. І тоді вже лабораторія нам визначає підбори, за якими ми виготовлятимемо продукт», - пояснюють фахівці.

Логістика

Надвірна – географічно розташована фактично у центрі Івано-Франківської області. Відтак, це гарантує добру логістику роботи заводу і забезпечує вчасний довіз асфальтобетонних сумішей з відповідною температурою для укладання в усі куточки Прикарпаття.

«Коли йде виробництво асфальту, важливо його доставити при відповідній температурі на ділянку облаштування. Тому тут вигідне розташування, як ніколи грає на руку заводу і нашим замовникам», - відзначають на підприємстві.

Техніка

Парк техніки АБЗ «ДС-185» - машини та механізми відомих світових виробників.

Машини, агрегати та транспорт, наголошують на підприємстві, не тільки відповідають технічним вимогам та стандартам України, а й дозволяють досягати максимальних показників якості виконаних робіт.

Податки у місцевий бюджет

Сировина для асфальту, головним чином місцева. І сам асфальтобетон виробляється у Надвірній. А це – фінансові надходження у бюджет Прикарпаття, сплата податків та зборів.

Особливо актуальним це питання є у час карантину, коли бюджет області недоотримує через вимушену зупинку роботи деяких підприємств.

У пріоритеті - фахівці та створення нових робочих місць

Команда, яка працює на заводі - висококваліфіковані фахівці. Всі керівники та спеціалісти мають вищу освіту та досвід роботи у галузі.

«Ми створюємо робочі місця для тих, хто готовий працювати в Україні, а не виїжджати за кордон. Для цього ми забезпечуємо гідну оплату праці, нічим не гіршу ніж у Європі, а також гарантуємо повний соціальний пакет нашим працівникам», - наголошують у компанії.

Навчання та підвищення кваліфікації – один із ключових напрямків кадрової політики підприємства. Тут немає вікового цензу при прийомі на роботу, головне – бажання працювати та вдосконалюватись.

«Ми створюємо робочі місця і готові брати до себе на підприємство молодих спеціалістів, які хочуть працювати і розвиватися за цим напрямком», - додають на заводі.


Сучасний асфальтобетонний завод, який виготовляє якісний асфальт з дотриманням усіх відповідних умов та стандартів, - ключовий інфраструктурний об'єкт.

Адже добрі дороги - запорука розвитку ринкової економіки та поглиблення економічної інтеграції країни загалом та Прикарпаття, зокрема. За кордоном це збагнули давно. Україна ще на шляху. Відтак, побудова автошляхів, і тут мова не тільки про автомагістралі, але й дороги у містах, містечках та селах, має бути у пріоритеті.

Замовлення та консультації за номером телефону: +380 (96) 749 97 61‬ (Іван, менеджер зі співпраці з замовниками).


22.05.2020 Марія Лутчин 12000
Коментарі ()

26.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

168
16.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

5210 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2290 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1721
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2210
05.04.2023
Тетяна Дармограй

Востаннє воєнний стан та мобілізацію продовжили щонайменше до 20 травня 2023 року. Внаслідок цього військовозобов'язаним чоловікам заборонено виїжджати за кордон, та є винятки.

4117

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

265

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

335

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

406

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

796
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

151
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

281
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

452
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

180
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

308 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

624
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

921
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5470
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

200
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

228
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

343
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

520