Надійно та з гарантією: прикарпатцям пропонують асфальтобетон місцевого виробництва

На Прикарпатті цьогоріч у ремонті перебувають понад 57 кілометрів доріг, 205 погонних метрів мостів, понад 23 тисячі квадратних метрів вулиць та доріг комунальної власності.

Тому тут і постає питання якісного матеріалу, яким будуть вистелені місцеві шляхи, адже з кожним роком через збільшення кількості автомобілів, вантажопідйомності транспортних засобів, зростає навантаження на дороги в цілому.

Відтак, фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

Найпоширенішими при будівництві покриттів автомобільних доріг є традиційні асфальтобетонні суміші, які виготовляються із використанням нафтових дорожніх бітумів. При будівництві покриттів на дорогах вищих категорій, мостах та аеродромах застосовують, головним чином, щебенево-мастикові асфальтобетонні суміші та асфальтобетонні суміші, що виготовляються на основі бітумів, модифікованих полімерами.

Він може бути велико-, середньо-, дрібнозернистим та піщаним (розмір зерен відповідно, 40-25-15-5 мм). В залежності від навантажень і кліматичних умов до асфальтобетону є певні вимоги щодо щільності, міцності, зсувостійкості та водостійкості.

Перед змішуванням складники висушують і нагрівають до температури 100 - 160°С.

Асфальтобетон поділяють на:

  • гарячий (в склад входить бітум)- виготовляють при температурі не нижче 120°С;
  • теплий — з малов'язким бітумом і температурою ущільнення 40-80°С;
  • холодний — з рідким бітумом, ущільнений при температурі повітря не нижче 10°С.

Використовують асфальтобетон здебільшого у вигляді гарячої та холодної сумішей для покриття доріг, в гідротехнічному будівництві і т. д.


До свого по своє

Якісний асфальтобетон прикарпатцям пропонує асфальтний завод «DS-185», який відновила ТОВ «Надвірнянська автобаза».

Для того, щоб виготовити кожен із видів асфальту мають бути відповідні підбори, тобто рецепти. В залежності від типу дороги – чи це місцевого значення, чи магістральні чи інші, є вимоги, а під них і відповідний асфальт - його марка і тип.

Фахівці підприємства виїжджають на ділянку, яку потрібно буде асфальтувати та проводять обстеження – геологічні і геодезійні вишукування.

«Визначаємо стан дороги за рахунок вишукування грунтів і навантаження на них. Якщо ми не розуміємо, що є у землі, то ми не можемо прорахувати конструкцію дорожнього одягу – тобто наскільки її міцною слід зробити», - пояснюють на заводі.

Щоб отримати якісну асфальтобетонну суміш, завод оснащений найбільш прогресивним і ефективним обладнанням, автоматизованими вузлами і комп'ютерними програмами.

Виробництво асфальтобетону виконується за допомогою сучасного змішувача та є екологічно чистим.

«Для того, щоб отримати високоякісний асфальтобетон, мають бути хороші матеріали. Мова про фракцію щебня, лещатність... Ми впевнені у тому, що працюємо саме з такими матеріалами і гарантуємо якість продукції нашим замовникам», - говорять на заводі.

Уся сировина проходить ретельну перевірку у сертифікованих лабораторіях Івано-Франківська та Львова, що забезпечують виконання усіх необхідних нормативних вимог до виробництва асфальтобетону.

«Після того як ми провели дослідження дорожнього стану, прийняли проектне рішення, - визначаємося з маркою і типом асфальту, які найкраще підійдуть для даної ділянки дороги. І тоді вже лабораторія нам визначає підбори, за якими ми виготовлятимемо продукт», - пояснюють фахівці.

Відтак, на заводі пропонують усі види асфальтобетону.


Коли логістика має значення

У минулому році в Україні змінили державні будівельні норми, за якими визначили допустимий час на транспортування асфальтобетону для будівництва  доріг. Тепер він становить не більше 3 годин.

За підрахунками експертів, це сприятиме підвищенню якості дорожнього покриття в цілому на 30%, продовжить строк служби таких доріг та мінімізує появу вибоїн, тріщин та бітумних плям.

Від моменту випуску до моменту укладання асфальтобетонної суміші має минути не більше трьох годин, тоді дорожнє покриття буде якісним.

Місце розташування заводу «ДС-185» гарантує добру логістику роботи і забезпечує вчасний довіз асфальтобетонних сумішей з відповідною температурою для укладання в усі куточки Прикарпаття.

«Коли йде виробництво асфальту, важливо його доставити при відповідній температурі на ділянку облаштування. Тому тут вигідне розташування, як ніколи грає на руку заводу і нашим замовникам», - відзначають на підприємстві.

Парк техніки АБЗ «DS-185» - машини та механізми відомих світових виробників. Відтак завод гарантує не тільки вчасне доставлення, але й має всю необхідну техніку для укладання асфальту.

Варто додати й те, що завод оснащений прогресивним та ефективним обладнанням, автоматизованими вузлами та комп'ютерними програмами. Виробництво виконується за допомогою сучасного змішувача та є екологічно чистим.

Замовлення та консультації за номером телефону: +380 (96) 749 97 61 (Іван, менеджер зі співпраці з замовниками).


23.06.2020 Марія Лутчин 15040
Коментарі ()

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

244
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

396
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2270
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1684
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1976
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5586 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1081

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1094

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1609

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1090
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

840
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

703
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14514
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

492
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10361
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6028
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

586
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7351
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2636
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

480
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

589
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

422