На Прикарпатті розподілили ліміти на заготівлю природних рослинних ресурсів

Відбулося засідання обласної комісії з розподілу лісових ресурсів місцевого значення за участі першого заступника голови облдержадміністрації Василя Плавюка, начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олексія Голубчака, членів комісії, представників районів області.

 

Про це сьогодні, 14 липня, ФІТРЦІ повідомили в прес-службі ОДА.

 

На засіданні йшлося про розподіл лімітів на заготівлю природних рослинних ресурсів місцевого значення між підприємствами області, які задіяні у сфері заготівлі і переробки продукції побічного користування. Олексій Голубчак провів детальний аналіз використання затвердженого ліміту ресурсів місцевого значення за попередні роки і на підставі цього пропонував провести розподіл лімітів на заготівлю природних рослинних ресурсів місцевого значення між підприємствами області, які задіяні у сфері заготівлі і переробки продукції побічного користування і які подали в обласне управління лісового та мисливського господарства відповідні заявки.

 

В обговоренні умов надання ресурсів місцевого значення взяли участь заступник голови Верховинської райдержадміністрації В.Кімейчук, директор ТзОВ «Топ-Трейд» В.Копійчак, директор ТзОВ «ТОРРО» О.Осипов, члени комісії.

 

За результатами засідання вирішили:

1. Відповідно до Положення про порядок розподілу лімітів на використання лісових ресурсів місцевого значення, затвердженого розпорядженням облдержадміністрації від 18.06.2008 року №362, розподілити ліміти на обсяги заготівлі природних рослинних ресурсів місцевого значення по ягодах і грибах згідно з додатком.

2. За клопотанням суб’єктів підприємницької діяльності, після використання виділеного їм ліміту, управління лісового та мисливського господарства в 3-х денний строк готує пропозиції щодо виділення нерозподіленої цим протоколом частини ліміту.

3. Усім постійним лісокористувачам забезпечити своєчасну видачу лісових квитків тимчасовим лісокористувачам.

4. Взяти до уваги, що плата за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення вноситься тимчасовими лісокористувачами до місцевого бюджету за місцем заготівлі (закупівлі) в розмірі 100% до отримання лісового квитка на весь виділений ліміт.

5. Суб’єктам підприємницької діяльності, яким виділені обсяги заготівлі лісових ресурсів місцевого значення, в 10- денний термін виписати лісові квитки в державних лісогосподарських підприємствах, в зоні діяльності яких виділено їх використанню.

6. Державним лісогосподарським підприємствам 21 липня направити обласному управлінню лісового та мисливського інформацію про обсяг не виписаного розподіленого ліміту лісових ресурсів для проведення комісією додаткового розподілу.

7. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства:

7.1. Направити усім державним лісогосподарським підприємствам та заявникам листи про розподіл лімітів на використання лісових ресурсів місцевого значення.

7.2. Висвітлити результати розподілу лімітів на використання лісових ресурсів місцевого значення на власній веб-сторінці та веб-сторінці облдержадміністрації. 8. Головному управлінню правової роботи та внутрішньої політики облдержадміністрації надати обґрунтування відповідності до чинного законодавства п. 3.15 Положення про порядок розподілу лімітів на використання лісових ресурсів місцевого значення, затвердженого розпорядженням облдержадміністрації від 18.06.2008р № 362 «Про спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення» щодо надання Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в області дозволу на експорт заготовлених не деревних лісових продуктів.

8. Державній податковій адміністрації в області провести роботу стосовно перевірки повноти сплати за використання ресурсів місцевого значення у 2011 році.

9. Державній екологічній інспекції в області, райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування, районним відділам внутрішніх справ та постійним лісокористувачам, забезпечити контроль за використанням тимчасовими лісокористувачами затвердженого ліміту природних ресурсів місцевого значення та обсягами їх заготівлі.


14.07.2011 2312 0
Коментарі (0)

05.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

893
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

1484
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

3316 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2599
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3472
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

3016

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

359

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

822

Християнство називають релігією любові, і здається, ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

824

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

1446
06.02.2025

У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вмістом жирів. Якщо у вас високий кров'яний тиск, то не обов'язково жертвувати вуглеводами.  

3263
01.02.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

20764
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

989
07.02.2025

Більшість (54%) громадян зазначають, що стосунки між вірянами різних церков та релігій у місцевості, де вони живуть, є спокійними.  

517
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

585
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

1146
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5844
10.02.2025

KOZAK SIROMAHA — артист, який поєднує автентичну козацьку спадщину з сучасним звучанням. Його пісні проникають прямо в серце та надихають пам’ятати, хто ми є.  

280
07.02.2025

Звернення ухвалили під час загальних зборів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.  

3648 1
05.02.2025

Україна готова до закінчення гарячої стадії війни з росією, втім без правових компромісів щодо окупованих територій.  

697 1
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

1026
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1373 2