На Прикарпатті родина фіналіста "Зважені та щасливі" запустила доставку здорової їжі (фото)

Лише лінивий, напевно, не знає про Романа Яремка з Коломиї, фіналіста шоу “Зважені та щасливі”. Життя чоловіка розділилось на дві частини: “до” та “після” проекту.

Перше, кому допоміг схуднути Роман – це своїй дружині, а саме на 30 кг. Зараз він у тандемі з нею проводить тренування, мають власні спортзали у Коломиї та Косові, а також реалізовують цікаві проекти, інформує Фіртка з посиланням на Дзеркало медіа.

Більше як рік тому до команди подружжя приєдналась дієтолог Тетяна Дришко. Адже пара давно шукала людину, яка змогла б давати їхнім клієнтам рекомендації щодо харчування.

Минулого року, 22 жовтня, Яремки разом з Тетяною провели перший “Табір перевтілення” – на нинішній день відбулося вже сім таких таборів. Суть проекту полягає у тому, що люди їдуть на 21 день у табір у гірській місцевості, де займаються спортом та правильно харчуються. Христина та Роман проводять тренування, Тетяна складає меню та розраховує калорії.

“Багатьом людям спочатку важко, вони не звикли до такої їжі. Але, зате потім вони бачать результат. Наш рекорд на “Таборі перевтілення” – це коли один чоловік скинув 25 кг за 21 день. Дуже помітно втрату ваги в об’ємах, потім люди змушені змінювати гардероб. Ціна перебування у таборі завжди інша, залежить від багатьох чинників: готель, продукти для 5-разового харчування, сауна, басейн», – розповідає наш герой.

“Фішка табору в тому, що людині, яка скидає у відсотках найбільше ваги, повертаються кошти. Це свого роду така мотивація”, – каже Христина Яремко.

А нещодавно, у жовтні, Яремки і їхня дієтолог Тетяна започаткували ще один проект “Доставка здорового харчування”. Христина і Тетяна самостійно складають меню, розраховують калорії і готують три прийоми їжі: сніданок, обід та вечерю. Ціна одного прийому – 100 грн, тобто на день виходить 300 грн. Ціна врахована з доставкою. Їжу готують о п’ятій годині ранку, тільки зі свіжих продуктів. Кажуть, якщо місяць так харчуватися, то виробляються правильні харчові звички. Готують різноманітну їжу: телятину, рибу, індичку, овочі, фрукти, йогурти та навіть корисні десерти.

Тетяна розповідає:

“Люди звикли харчуватися одноманітно. А насправді з різних овочів можна приготувати безліч страв. Взимку це теж не проблема, адже у супермаркетах безліч заморожених овочів”.

Тетяна – лікар-терапевт, але після відпустки по догляду за дитиною змінила вид діяльності. Проходила навчання у Світлани Фус, Олени Юдіної, закінчила приватну школу по дієтології у Києві.

Незабаром подружжя планує відкрити повноцінний заклад здорового харчування, а також новий спортзал у Коломиї, уже навіть мають приміщення.

“Ми готуємо дуже смачну їжу, стараємося прості і звичні у кожній сім’ї страви приготувати на правильний лад: ті ж котлети, ту ж рибу, ті ж сирники”, – каже Тетяна Дришко.

У “Таборі перевтілення” були люди, які мали підвищений рівень цукру у крові.

“Є люди, які наїли собі цукровий діабет – це цукровий діабет другого типу. Це люди, які їдять багато солодощів, мучного, макаронів, картоплі. Але якщо людина починає правильно харчуватися, то рівень цукру падає”, – продовжує Тетяна.

У практиці Яремків був випадок, коли клієнт перейшов з ін’єкцій на таблетки.

“Люди не можуть збагнути, що вони їдять і наскільки це важливо. Взагалі люди, які їдять багато солодощів, просто не виїдають необхідну кількість фруктів за добу. Або в них незбалансоване харчування, немає достатньої кількості білка. Якщо це внормувати, тоді зникає тяга до солодкого. А те, що цукор легкодоступний наркотик, давно визнано у світі. За кордоном навіть лікують цю залежність”, – розповідає Тетяна.

“Харчування можна порівняти з бензином чи дизельним паливом до автомобіля. Ви можете заправити машину поганим паливом, і машина не буде їхати, потрібно буде міняти двигун. Так само і організм людини через неправильне харчування виходить з ладу”, – каже Христина.

Також наші герої звертають увагу на те, що великою проблемою є дитяче ожиріння. Діти ведуть малорухливий спосіб життя, сидять у гаджетах. Батьки купують любов і недостатність своєї уваги солодощами. І якщо дитина хоче випити звичайної води – не потрібно заливати у неї компоти, у яких по 200 грамів цукру. Роман Яремко рекомендує розпочинати свій день зі склянки звичайної води.

Роман каже, що три основні складові стрункості та здоров’я: правильне харчування, сон та тренування.

“Важливо вчасно лягати спати. Ідеальний час для сну з десятої години вечора до четвертої години ранку. Ніхто ще не схуд у спортзалі, худне людина тоді, коли спить, і це за умови, що вона вчасно лягає спати”, – продовжує Роман.

Фотогалерея


23.12.2018 3673 1
Коментарі (1)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1942
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1851
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1844
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5452 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2143 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1500

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

731

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

786

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

985

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

996
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1760
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3669
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10245
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26131
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10171 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7702
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

883
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

178
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

245
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

372
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1266
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

870