
Загальна вартість усіх робіт, пов’язаних з відновленням роботи обладнання, становить близько 2 млн грн. Інвестиції у обладнання здійснила компанія ДТЕК, яка керує Бурштинською ТЕС з 2012 року.
Всього у підготовку Бурштинської ТЕС до зими 2014-2015 років ДТЕК спрямувала 270 млн грн. Через дефіцит генеруючих потужностей в енергетичній системі України, безперебійна робота Бурштинської ТЕС вкрай важлива для України.
"Два блоки зараз постійно завантажені на об‘єднану енергосистему України. Інші – працюють на Бурштинський енергоострів, забезпечуючи при цьому електроенергією повністю Закарпатську область, південну частину Львівської області та західну частину Івано-Франківської області, а це майже 3 мільйони населення", - розповіли у прес-службі ДТЕК "Західенерго".
Старий трансформатор вийшов з ладу ще на початку 2014 року внаслідок зовнішньої причини – короткого замикання в мережі 110 кВ.
Впродовж цього часу працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС разом із енергетиками Прикарпаттяобленерго та Івано-Франківських магістральних електромереж забезпечили постачання електрики мешканцям регіону транзитом від підстанції 220 кВ «Калуш». ДТЕК Бурштинська ТЕС доклала максимум зусиль для відновлення живлення даного енергетичного вузла.
«Щоб забезпечити українців електричною і тепловою енергією в зимовий сезон, фахівці електростанції провели всі необхідні ремонти загальностанційного обладнання, тепломереж, головного корпусу і приміщень, будівель та споруд, а також капітальні, середні та поточні ремонти енергоблоків. Вартість інвестицій у ці заходи в 2014 році становила 270 млн грн. Також ми робимо все можливе для забезпечення безаварійної роботи Бурштинської ТЕС, щоб працювати надійно і без втрат. Зараз всі ресурси ДТЕК спрямовані на підтримку роботи енергетичної системи України, яка працює на межі можливостей, щоб забезпечувати людей світлом і теплом», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.
Через дефіцит генеруючих потужностей в енергетичній системі України, безперебійна робота ДТЕК Бурштинської ТЕС вкрай важлива для України. Два блоки зараз постійно завантажені на об'єднану енергосистему України. Інші – працюють на Бурштинський енергоострів, забезпечуючи при цьому електроенергією повністю Закарпатську область, південну частину Львівської області та західну частину Івано-Франківської області, а це майже 3 мільйони населення.