Зростання цін на продукти харчування, медикаменти, знецінювання реальних доходів пересічних громадян України призводить до зубожіння людей похилого віку, оскільки вони є найвразливішою ланкою. БФ «Карітас Івано -Франківськ УГКЦ» впродовж двадцяти років опікується знедоленими верствами населення, а це і люди похилого віку, і інваліди, і одинокі важкохворі, і жертви тоталітарних режимів. Всіх їх об'єднує потреба в матеріальній стабільності.
За даними обласного управління Пенсійного фонду в 2010 році в Івано-Франківській області середній розмір пенсії становив 987,27 грн на місяць. Отримавши такі не значні доходи, люди похилого віку перш за все витрачають їх на оплату комунальних послуг, а потім все, що залишається, розприділяється на придбання продуктів харчування, медикаментів.
Додатково підтримати людей похилого віку в складній життєвій ситуації намагається Карітас. З 20 травня цього року у фонді розпочав роботу проект «Розширення спектру соціальних послуг для одиноких та малозабезпечених людей похилого віку шляхом надання адресної соціальної допомоги у вигляді продуктів харчування та медикаментів».
Завдяки фінасовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» 200 одиноких малозабезпечених людей похилого віку, що пропоживають в м. Івано-Франківську та області отримають одноразову благодійну допомогу у вигляді медикаментів та продуктів харчування. Загальна сума допомоги становитеме 62,5тис.грн. Медикаменти, крупи, макаронні вироби, олія, різноманітні консерви будуть адресно доставлені осціальними працівниками Карітасу до 26 сіл в Богородчанському, Тисменицькому, Галицькому, Калушському районах Івано-Франківської області та безпосередньо в м. Івано-Франківську.
29-30 червня 2011 року адресну допомогу на суму 8050,55грн отримали 27 одиноких людей похилого віку, що проживають в с. Космач Богородчанського району. Окрім продуктів харчування, люди похилого віку отримали консультації та поради з профілактики хронічних захворювань, корекції способу життя, харчування від працівників Інформаційно-консультативного центру медико-соціального підроздлу «Домашня опіка». Забезпечення фізіологічних потреб - харчування, медикаменти та засоби догляду, - сприятиме покращенню фізичний стан здоров'я та якості життя людини похилого віку загалом.