Мистецтво масок для обличчя

Маски для обличчя вже давно вважаються не лише ефективними засобами догляду за шкірою, але й справжнім ритуалом краси та релаксації.

З величезним розмаїттям видів і складів, маски для обличчя здатні вирішувати різні проблеми шкіри та дарувати їй здорове сяйво.

Розгляньмо детальніше, що ж являє собою така косметика для обличчя як маски, які є маски для обличчя та як правильно їх використовувати. 

Що таке маска для обличчя?

Маска для обличчя - це косметичний засіб, який наносять на шкіру обличчя для досягнення різноманітних цілей: зволоження, очищення пор, живлення, вирівнювання тону шкіри тощо. Вони містять у складі активні компоненти, наприклад, вітаміни, екстракти рослин, гідролізовані білки тощо, які поглиблюють дію доглядових засобів та підсилюють їх ефективність.

Види масок для обличчя

Існує дуже велика кількість видів цих косметичних засобів і вони поповнюються весь час, але серед найпопулярніших можна назвати такі:

  • глиняні маски - вони ефективно вбирають забруднення з пор, очищують шкіру від зайвого жиру та регулюють виділення себуму;
  • гідрогелеві маски - містять гідрогель, мають зволожуючу і освіжаючу дію. Вони добре пристосовані до контуру обличчя та забезпечують максимальне зволоження шкіри;
  • тканинні - це тканинні або бавовняні маски, просочені поживними рідинами, які підвищують зволоження, живлять та пом'якшують шкіру;
  • ексфоліюючі - маски з ексфоліюючими компонентами (наприклад, фруктові кислоти або ензими) допомагають видаляти омертвілі клітини, покращують текстуру шкіри та збільшують її свіжість.

Плюси та мінуси

До очевидних плюсів масок для обличчя віднесемо наступні:

  1. Підвищення зволоженості шкіри.
  2. Очищення пор та видалення забруднень.
  3. Покращення тону шкіри та її текстури.
  4. Зменшення виразних ознак втомленості та стресу на обличчі.
  5. Запобігання появі вугрів та запалень.

Є декілька невеликих мінусів:

  1. Наявність у людини алергії на окремі компоненти.
  2. Не завжди можуть дати миттєвий результат, особливо при рідкісному використанні.

Як їх використовувати?

Існує певна схема використання масок:

  1. Очищення шкіри - перед тим, як наносити маску важливо підготувати шкіру, очистивши її від забруднень та макіяжу.
  2. Нанесення маски - потрібно рівномірно розподілити маску по всьому обличчю, крім зон навколо очей та губ.
  3. Час дії - дотримуйтеся вказаних на упаковці маски часу дії. Зазвичай це 10-20 хвилин. Багато хто думає, що чим довше витримувати маску, тим краще, однак це не так, оскільки це може мати зворотний ефект.
  4. Зняття маски - після закінчення часу дії змийте маску теплою водою або видаліть залишки за допомогою вологої серветки.
  5. Завершення догляду - закінчіть процедуру нанесенням тонізуючого або зволожуючого крему.

Маски для лиця - це не лише ефективний засіб догляду за шкірою, але і приємний спосіб розслабитися та насолодитися моментом самопіклування. Вони допомагають шкірі виглядати здоровою, свіжою та сяючою, тому включіть їх у свій регулярний догляд за шкірою і насолоджуйтесь результатом.

Реклама


24.04.2024 357
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5197 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1834 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4042 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3168 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7956 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20290 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

816

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1910

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2389
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

185
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

691
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

473
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18376
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

973
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1212 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6097 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23386 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

290
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

986 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1164 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

494