Мистецтво масок для обличчя

Маски для обличчя вже давно вважаються не лише ефективними засобами догляду за шкірою, але й справжнім ритуалом краси та релаксації.

З величезним розмаїттям видів і складів, маски для обличчя здатні вирішувати різні проблеми шкіри та дарувати їй здорове сяйво.

Розгляньмо детальніше, що ж являє собою така косметика для обличчя як маски, які є маски для обличчя та як правильно їх використовувати. 

Що таке маска для обличчя?

Маска для обличчя - це косметичний засіб, який наносять на шкіру обличчя для досягнення різноманітних цілей: зволоження, очищення пор, живлення, вирівнювання тону шкіри тощо. Вони містять у складі активні компоненти, наприклад, вітаміни, екстракти рослин, гідролізовані білки тощо, які поглиблюють дію доглядових засобів та підсилюють їх ефективність.

Види масок для обличчя

Існує дуже велика кількість видів цих косметичних засобів і вони поповнюються весь час, але серед найпопулярніших можна назвати такі:

  • глиняні маски - вони ефективно вбирають забруднення з пор, очищують шкіру від зайвого жиру та регулюють виділення себуму;
  • гідрогелеві маски - містять гідрогель, мають зволожуючу і освіжаючу дію. Вони добре пристосовані до контуру обличчя та забезпечують максимальне зволоження шкіри;
  • тканинні - це тканинні або бавовняні маски, просочені поживними рідинами, які підвищують зволоження, живлять та пом'якшують шкіру;
  • ексфоліюючі - маски з ексфоліюючими компонентами (наприклад, фруктові кислоти або ензими) допомагають видаляти омертвілі клітини, покращують текстуру шкіри та збільшують її свіжість.

Плюси та мінуси

До очевидних плюсів масок для обличчя віднесемо наступні:

  1. Підвищення зволоженості шкіри.
  2. Очищення пор та видалення забруднень.
  3. Покращення тону шкіри та її текстури.
  4. Зменшення виразних ознак втомленості та стресу на обличчі.
  5. Запобігання появі вугрів та запалень.

Є декілька невеликих мінусів:

  1. Наявність у людини алергії на окремі компоненти.
  2. Не завжди можуть дати миттєвий результат, особливо при рідкісному використанні.

Як їх використовувати?

Існує певна схема використання масок:

  1. Очищення шкіри - перед тим, як наносити маску важливо підготувати шкіру, очистивши її від забруднень та макіяжу.
  2. Нанесення маски - потрібно рівномірно розподілити маску по всьому обличчю, крім зон навколо очей та губ.
  3. Час дії - дотримуйтеся вказаних на упаковці маски часу дії. Зазвичай це 10-20 хвилин. Багато хто думає, що чим довше витримувати маску, тим краще, однак це не так, оскільки це може мати зворотний ефект.
  4. Зняття маски - після закінчення часу дії змийте маску теплою водою або видаліть залишки за допомогою вологої серветки.
  5. Завершення догляду - закінчіть процедуру нанесенням тонізуючого або зволожуючого крему.

Маски для лиця - це не лише ефективний засіб догляду за шкірою, але і приємний спосіб розслабитися та насолодитися моментом самопіклування. Вони допомагають шкірі виглядати здоровою, свіжою та сяючою, тому включіть їх у свій регулярний догляд за шкірою і насолоджуйтесь результатом.

Реклама


24.04.2024 591
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

536
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

849
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1197 5
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2622
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1970
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2206

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

274

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

411

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1356

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1330
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

171
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18105
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1065
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3410
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

771
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10540
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6263
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

886
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

196
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

423
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3025
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

740