Місія здійсненна: покупці «АТБ» допомогли зібрати на допомогу онкохворим дітям Франківщини

В Україні відбулася безпрецедентна за масштабом і соціальною значущістю акція від Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ», лідера вітчизняного ритейлу – компанії «АТБ-Маркет» і фонду «Таблеточки». У межах проєкту «Мене це стосується. А тебе?» зібрано понад десять мільйонів гривень, які спрямували на цільову допомогу онкохворим дітям країни.

На більш ніж 20 тисячах кас супермаркетів «АТБ» у 24 областях України покупцям пропонували за символічну ціну (5 і 7 гривень) придбати акційні шоколадки та пакетики чаю. Ці «добрі» товари складно було не помітити, оскільки їх упакування прикрасили зірки шоу-бізнесу Ольга Полякова та DZIDZIO (Михайло Хома). У скарбничку благодійного проєкту також надходило по 0,5 грн. від вартості позначених спеціальними цінниками акційних товарів від партнерів.

Результат перевершив усі очікування – завдяки зусиллям «АТБ» і чуйності покупців вдалося зібрати 10 488 515 грн. Ці гроші вже спрямували на медикаменти (8,73 млн грн.), а також закупівлю новітнього медичного обладнання для онкологічних центрів країни. Значно збільшилися шанси на одужання у малят, які стійко борються за своє здоров'я в нашому Івано-Франківську, а також Києві, Дніпрі, Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Черкасах...

Онкохворі діти, які лікуються у КНП "Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня", отримали допомоги на 142 тисячі гривень.

“Щодня близько 15 дітей у нашому відділенні отримують інтенсивну хіміотерапію. Це діти, які розпочали лікування раку, діти, які майже рік знаходяться у відділенні, та ті, які скоро випишуться додому. Ми щиро вдячні благодійним фондам і всім українцям, завдяки яким діти з відділення онкогематології та інтенсивної хіміотерапії отримують хіміопрепарати, дороговартісні препарати супроводу, без яких неможливо пролікувати онкохворих дітей, та медичні вироби, з допомогою яких ми можемо вчасно і якісно провести діагностичні обстеження. Бажаємо фондам та всім меценатам, яких ви долучаєте до такої важливої допомоги онкохворим дітям, здоров'я і багато гарних подій у житті! ”, – коментує Алла Іваненко, завідувачка відділення онкогематології та інтенсивної хіміотерапії Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Нагадаємо, під опікою партнера проєкту – благодійного фонду «Таблеточки» перебувають 400 малюків із 21 онкологічного відділення по всій Україні. Фонд допомагає онкохворим дітям з 2011 року. За час його роботи адресну допомогу одержали вже більш ніж 5000 родин. Маленький підопічний БФ «Таблеточки» став першим, кому в Україні провели трансплантацію клітин кісткового мозку від несімейного донора. Ця унікальна операція пройшла в 2020 році в клініці «Охматдит» і стала справжньою перемогою як для дитини, так і для вітчизняної медицини.

Найбільшій українській торговельній мережі вдалося об'єднати та згуртувати українське суспільство навколо рішення загальної серйозної проблеми.

"Це не перша благодійна акція, яку ми реалізуємо останнім часом. Але саме ця – особлива! І за масштабом її проведення, і за залученням до неї українських топзірок, а головне – за значенням цієї місії. Онкохворі діти потребують термінового лікування. Ми щиро вдячні всім партнерам, кожному покупцеві, хто не залишився осторонь, підтримував і брав активну участь у реалізації нашої загальної із благодійним фондом «Таблеточки» ініціативи. Допомагати сьогодні – це дійсно просто, особливо коли це стосується кожного з нас", – сказав голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Благодійність в «АТБ» є пріоритетним напрямком разом із впровадженням інноваційних технологій і динамічним розвитком флагмана компанії – роздрібної мережі магазинів «АТБ-Маркет». Дотримуючись принципів соціально відповідального бізнесу, корпорація «АТБ» у 2017-му заснувала Всеукраїнський благодійний фонд «АТБ», головним завданням якого є всебічна підтримка різних верств населення та допомога їм.

"Неймовірну суму зібрали для дітей українці, купуючи «добрі» товари в «АТБ» у всіх куточках країни. Ці кошти спрямовані на термінові потреби онкохворих дітей, зокрема на ліки. Від імені родин наших підопічних ми нескінченно вдячні кожному, хто приєднався до акції. Ви подарували онкохворим дітям найцінніше – можливість одужати",підкреслила директорка зі стратегічного партнерства фонду «Таблеточки» Світлана Пугач.

Тільки уявіть: щодня три українські родини дізнаються, що в їхньої дитини рак. Не секрет, що лікування онкологічних хвороб коштує вельми дорого. Далеко не кожна родина може собі дозволити препарати та необхідні процедури. Вітчизняна медсистема, основні сили якої вже рік як кинуті на боротьбу з пандемією, не завжди здатна надати дітям своєчасне лікування. Карантинні обмеження минулого року та закриття кордонів зробили недоступними для онкохворих малят життєво необхідні імпортні препарати. Замінити їх було неможливо. Збільшувало проблему те, що хіміотерапія, яка вбиває ракові клітки, завдає шкоди імунітету. Організм стає набагато більш уразливим для будь-яких вірусів та інфекцій.

Проте рак теж можна перемогти. Завдяки мільйонам українців, які підключилися до акції, проведеної в «АТБ», «Мене це стосується! А тебе?», наймаленькі наші громадяни одержали шанс відновити здоров'я, а це найцінніше та найважливіше у житті.

Дитячі онкоцентри України, які одержали допомогу від «АТБ» і фонду «Таблеточки»:

  1. Київський обласний онкологічний диспансер (1 039 057,15 грн.).
  2. Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (1 028 208,55 грн.).
  3. Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня (653 116,79 грн.).
  4. Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня (567 739,01 грн.).
  5. Полтавська дитяча міська клінічна лікарня (478 203,22 грн.).
  6. Рівненська обласна дитяча лікарня (389 834,28 грн.).
  7. Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня (142 139,81 грн.).
  8. Київський міський центр дитячої нейрохірургії (129 452,00 грн.).
  9. Черкаський обласний онкологічний диспансер (26 529,10 грн.).
  10. Національна дитяча лікарня МОЗ України «Охматдит» (5 541 206,4 грн.).

Автор: Лариса Ковальчук

Партнерський матеріал


23.03.2021 768
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

629
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1472 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2209
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2125 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7476
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15200 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

245

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

978

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1053

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1836
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

235
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

611
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

857
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3091
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

867
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1910
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

952
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35097 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

183
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

439
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

581
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

909