Микола Семенишин: Громада має контролювати діяльність міліції

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/medium/ctvbybiby%20(7).jpg

 

Керівники прикарпатської міліції зустрілися з громадськими активістами, обговорили результати соціологічних опитувань населення щодо діяльності правоохоронців, довели до громадськості оперативну обстановку в краї, визначили пріоритетні напрямки в службі над якими необхідно невідкладно працювати.

 

Розпочали із слухання питання про результати соціологічного дослідження, щодо оцінки роботи прикарпатської міліції, яку проводила піар-агенція «PR-Energi» у першій половині лютого.

 

Як зазначила у своєму виступі її директор Ганна Крисюк: «Рівень довіри до міліції був мінусовий, але він змінився. У Грузії, наприклад, рівень довіри до міліції вищий, ніж до патріарха, тому потрібно шукати компромісів, щоб і у нас ця довіра була вищою. Варто зазначити найприємніше, що люди відмітили, що безпечно себе почувають у своєму населеному пункті 90,5% респондентів в денний час, 31,67% - у вечірній час та 21,5% - у нічний час. Зі всіх підрозділів міліції найкращий рейтинг у працівників оперативних служб потім дільничних, патрульно-постової служби, слідчих органів і т.д. З детальними результатами опитувань громадяни можуть ознайомитися на наших відомчих сайтах в інтернет-мережі».

 

Начальник УМВС в області підполковник міліції Микола Семенишин погодився з думкою, що громада має контролювати діяльність міліції, що і відбувається, оприлюднювати результати діяльності, відверто говорити про наболіле та проводити конструктивний діалог з громадськістю щодо вирішення суперечливих чи інших питань що стосуються безпосереднього розгляду відомством.

 

Від представників громадськості звучали запитання щодо кадрових призначень окремих керівників підрозділів, зокрема що стосується особистих рішень начальника, якими критеріями він керується, коли призначає на вищі посади, або ж навпаки, коли звільняє.

 

На що Микола Олександрович відповів, що: «Є керівники, які працюють і понині, які були призначені ще до мого приходу, але якщо я безпосередньо виявляю непрофесійність у роботі чи їхню некомпетентність моє рішення в таких випадках однозначне – звільнення». Також громадські активісти цікавилися розкриттям справ по підпалах транспортних засобів громадських активістів, по виявленню та затриманню псевдо волонтерів, справами по шахрайству, взаємодією з адресним бюро тощо.

 

На що отримали вичерпні відповіді, проте начальник вказав: «Саме ці питання на сьогоднішній день є дійсно актуальними і потребують контролю та вирішення. Але поряд з тим ми маємо вагомі результати у розкритті злочинів. Наприклад, за останні дні ми затримали 5 злочинних угрупувань, які займалися квартирними крадіжками, а це позитивно. Зараз проводяться слідчі дії і головне, над чим ми працюємо, щоб повернути крадене майно громадянам, які потерпіли від рук злодіїв».

 

Обговорювалися і інші актуальні питання наприклад яким чином збільшити кількість відеотехніки, оскільки як наголосив начальник: «Це є важливим питанням, адже переважна більшість злочинів розкривають при перегляді записів відеоспостереження і поки що це найрезультативніший із методів розкриття злочинів з участю автотранспорту».

 

Світлана Олексин


23.02.2015 293 0
Коментарі (0)

28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

644
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1090
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2172
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2031
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

1974
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

5984

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1189

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

1922

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2679

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

2613
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи надають поради про особливості харчування після операції

122
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

367
20.09.2024

У серпні приріст споживчих цін до попереднього місяця на 0,2–1,2% зафіксували у всіх регіонах України.  

812
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15074
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2537
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

832
14.09.2024

Про значення свята журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2783
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26269 1
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

394
21.09.2024

"За" звернення проголосували 56 депутатів, один — утримався, семеро — не голосували.  

846
19.09.2024

Верховна Рада 19 вересня ухвалила постанову про перейменування понад 300 населених пунктів та районів.  

927
16.09.2024

Більшість опитаних (від майже 40% до 50%) має нейтральну оцінку схвалення діяльності місцевої влади.  

1150