Михайло Вишиванюк: Прикарпатці, як і донеччани, хочуть миру, злагоди і спокою у суспільстві

 

14-19 серпня на Прикарпатті перебуватиме делегація Громадської ради при Донецькій обласній державній адміністрації. Сьогодні з делегацією донеччан, що складається з трьох осіб, зустрівся у своєму робочому кабінеті голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. Також у цій зустрічі взяв участь заступник голови ОДА Роман Іваницький.



«Дуже мудро ви зробили, що прийняли запрошення нашої Громадської ради і приїхали в наш край, -зазначив Михайло Вишиванюк, вітаючи гостей з «роботящого шахтарського краю». – Усупереч тим, хто говорить про якесь там розз’єднання, усе це від лукавого, ви переконаєтеся, що на Прикарпатті живуть нормальні, гостинні люди, які, як донеччани, хочуть миру, злагоди і спокою в суспільстві».

 

За словами голови ОДА, «тема «Схід-Захід разом» була і залишається актуальною». Михайло Вишиванюк пригадав успішний виступ на сцені Івано-Франківського обласного академічного муздрамтеатру ім. Івана Франка колективу Донецького національного академічного театру опери і балету ім. Анатолія Солов’яненка під керівництвом художнього керівника, засновника і директора міжнародного фестивалю «Зірки світового балету» Вадима Пісарєва і теплий прийом артистів Івано-Франківської обласної філармонії на Донеччині. Як відомо проект «Схід-Захід разом» проходив під патронам дружини Президента України Людмили Янукович.

 

«Разом прикарпатці і донеччани співали «За Україну, за її волю, за честь, за Славу за народ», - з гордістю каже Михайло Вишиванюк.

 

Голова облдержадміністрації окреслив гостям напрямки співпраці між Івано-Франківщиною і Донецьким краєм: у галузі сільськогосподарської кооперації, обміну досвідом між медиками, педагогами, а також працівниками культури і мистецтва. Актуальною, за словами Михайла Вишиванюка, залишається його пропозиція, озвучена на одному із засідань Ради регіонів, про створення на Івано-Франківщині Карпатського «Артеку». І в цьому, мовляв, роль громади двох областей, яку представлять Громадські ради при обласних державних адміністраціях, «також має бути».

 

Голова Громадської ради при Донецькій ОДА Володимир Донець подякував Михайлу Вишиванюку «за добрі щирі слова про людей Донбасу» і висловив побажання «підтримати добру справу, яка себе виправдала» - щоб керівництво «Укрзалізниці» відновило пряме сполучення з Прикарпаттям –потяг «Донецьк-Київ-Ворохта».

 

Михайло Вишиванюк як завше твердо сказав: «Я буду тільки за, бо від цього прямого сполучення потягом з Донецька гуцули – ворохтянці лише виграли». Він дав доручення нашій Громадській раді, що при обласній державній адміністрації, і яку очолює голова ОО Товариства Червоного Хреста Валерій Старченко, «розробити спільний план дій двох громадських рад, аби співпраця між двома областями, які свого часу мали між собою підписану угоду, була конкретною і продуктивною».

 

Потім заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій головували на «круглому столі» за участю делегації гостей -членів Громадської ради при Донецькій ОДА.

 

На важливості тісної співпраці між Громадськими радами при Івано-Франківстькій та Донецькій облдержадміністраціях наголосив Роман Іваницький, висловивши сподівання, що ці консультативно-дорадчі ради будуть «добрими помічниками влади у вирішенні соціально-економічних питань двох областей». Василь Гладій поінформував про роботу Громадської ради при обласній раді та запросив гостей з Донеччини взяти участь в урочистій сесії обласної ради, до 20-річчя незалежності України, що відбудеться 18 серпня.

 

У програмі перебування гостей з Донеччини на Прикарпатті – сьогодні відвідування Центру надання адміністративних послуг в м. Івано-Франківську, Дозвільного центру в Державній податковій адміністрації та ознайомча екскурсія по вечірньому Івано-Франківську. Завтра донеччани побувають у Старому Угриневі на Калущині, в музеї Степана Бандери, відвідають Меморіальний комплекс «Дем’янів Лаз». У Богородчанському районі вони ознайомляться з роботою компресорної станції УМГ «Прикарпаттрансгаз», здійснять екскурсію в Скит Манявський.

 

У середу, 17 серпня, представники Громадської ради з Донецька візьмуть участь у конференції з нагоди 20-річчя незалежності України у смт.Верховині, побачать ТК «Буковель». У Коломиї наступного дня - відвідають музей Писанки та національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського.

 

Довідково.

Окрім згаданого голови Громадської ради при Донецькій ОДА гостями Прикарпаття є голова постійної комісії з питань міжнародних зв’язків та євроінтеграції ГР В’ячеслав Редько і прес-секретар ГР Сергій Бондаренко.


15.08.2011 2317 3
Коментарі (3)

Андрій 2011.08.15, 16:42
А при чім тут хліб сіль? високопосадовці, що минулого тиждня обізвали Стуса фашистом і що він убивав їх дідів можуть претендувати хіба що на ознаки дЕбілізму а не на хліб сіль. А ще для того, щоб писати про Донбас, треба там бувати, це я до коментатора.
андрійкові 2011.08.15, 16:38
а може варто починати з хліба солі а не з сокири в спину?
Андрій 2011.08.15, 15:41
А як ж з "Стусом-фашистом которий убівал іх дєдов", за словами місцевих донецьких депутатів, які в свою чергу отримали мандат від місцевого населення? І все це раптом минулого тиждня, коли хотіли отримати дозвіл, щоб повісити меморіальну дошку на школу де викладава цей великий УКРАЇНЕЦЬ. Про яку адекватність може йти мова?
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

741
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2307
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2026
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2043
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6176 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2329 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

201

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1024

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1012

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1272
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

120
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

500
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1959
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26385
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

447
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10361 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7901
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

454
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

301
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

456
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

532
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1466