Михайло Фоменко: На перший план вийдуть морально-вольові якості

 

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко провів традиційну прес-конференцію напередодні матчу відбірного турніру до ЧС-2014 Україна − Молдова.

 

- Хочемо поздоровити вас з перемогою у матчі  зі збірною Польщі. Чи задоволені ви умовами проживання в Одесі?


- Дякую за привітання. Що стосується умов, то живемо у гарному готелі, тренуємося на базі одеського «Чорноморця». На сьогоднішній день погода дозволяє нам тут проводити заняття. Ви всі бачите, які погодні умови зараз в Україні.

 

- Ви викликали Гречишкіна. Чи були інші кандидатури на його позицію? 


- Кожен тренер, який втрачає двох гравців, шукає заміну. Зважаючи на ту інформацію, котра тренерським штабом збірної була отримана в ході перегляду матчів чемпіонату України, ми зупинили свій вибір на Гречишкіні. Враховуючи втрату Ротаня та Гармаша, нам був потрібен ще один опорний півзахисник.

 

- Що можете сказати про суперника?


- Збірна Молдови - непогана команда, яка звичайно не має такої кількості гравців, що виступають у європейських клубах, як, наприклад, команда Польщі, проте більшість футболістів молдовської збірної грають у російській прем’єр-лізі. А це турнір високого рівня.

 

- Які заходи ви будете вживати, щоб не повторилася історія з втратою очок, яка сталася в Кишиневі? 


- Це був негативний досвід. Хлопці прекрасно розуміють, що не можна так налаштовуватися на гру, як у першому матчі проти збірної Молдови. Також вони розуміють, що зараз для нас кожна гра − ключова.

 

- В якому функціональному стані знаходяться футболісти після матчу зі збірною Польщі?


- Так, наші гравці після матчу у Варшаві трохи стомилися, як то кажуть «наїлися». В матчі проти збірної Польщі на футболістів випало високе психологічне навантаження. Отриманні жовті картки − зайве тому підтвердження. Але ви самі бачили, що ми справилися з напругою.

 Важче оговтатись психологічно ніж функціонально. Матч у Варшаві забрав дуже багато емоцій. Але постараємося завтра все це нівелювати. Знову потрібно говорити про те, що в матчі з Молдовою, як і в грі проти Польщі, на перший план вийдуть морально-вольові якості.

 

- Збірній України з Молдовою зручніше грати першим номером?


- Жоден матч не можна провести якимось «одним номером». Перед зустріччю зі збірною Польщі я говорив, звісно, трохи жартома, що ми готові діяти і першим, і другим, і третім номером. Ми готуємо футболістів до того, щоб в залежності від ситуації на полі, вони були готові зіграти за любою схемою. Адже не все залежить тільки від нас, а й від суперника також. Потрібно вміти використовувати всі схеми.

 

- Президент України Віктор Янукович відвідав матч проти збірної Польщі. Також планується його візит і на гру в Одесі. Чи вдалося вам поспілкуватись з Віктором Федоровичем, можливо ви знайомі з ним?

 

- Особисто з Президентом України я не знайомий, але його присутність на матчі позначиться на команді. Ми захищаємо честь усієї країни, й нам буде дуже приємно, що Президент України буде на матчі.

 

Після спілкування з тренером представники ЗМІ відвідали відкрите тренування «жовто-синіх». Погода в Одесі сонячна, але прохолодна, газон на арені «Чорноморець» у доброму стані.

 

Прес-служба ФФУ


26.03.2013 1691 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1334
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2627
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2163
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2235
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6716 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2512 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

401

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1224

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1339

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1477
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

343
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

214
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

630
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

115
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26576
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

595
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10517 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

121
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

145
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

454
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

609
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

667