Марія Рудик наполягає на залученні коштів з Держбюджету для будівництва Раковецької школі

 

/data/blog/116867/b2ecb525fdb2ff106f3deaf28c833196.0e1c10eaa43266774c664bdcefae14e9

 

Обласна рада на сесії виділила 1 млн грн на будівництво Раковецької школи. Цих коштів не достатньо, для повноцінного будівництва школи необхідно залучати кошти з державного бюджету, зокрема з фонду регіонального розвитку.

 

На цьому наголосила депутат від партії «ВОЛЯ»  Марія Рудик під час дев’ятої сесії обласної ради 23 вересня.

 

На сесії облради депутати проголосували за виділення 1 млн грн для будівництва школи в селі Раковець Богородчанського району. Марія Рудик повідомила, що на даний час вдалося залучити ще 1 млн грн з Держбюджету, і 500 тис грн співфінансування буде з районного бюджету. Цих коштів недостатньо щоб в повному обсязі здійснити будівництво, адже станом на 2013 рік згідно з локальним кошторисом лише на зведення стін і даху треба було 7,5 млн грн.

 

Марія Рудик наголосила, що зараз основне завдання – продовжити залучення коштів з Державного бюджету, тому що обласний бюджет не в змозі профінансувати повністю будівництво школи. Вона звернулась з проханням включити Раковецьку школу в перелік об’єктів, які подаватимуться на конкурс Державного фонду регоінального розвитку цього року.

 

«Зараз ситуація критична. Люди вийшли на вулицю з вимогою продовження будівництва Раковецької школи, отож я прошу щоб даний об’єкт включили цього року на конкурс ДФРР» - звернулась до керівництва Марія Рудик.

 

Минулого року цей об’єкт був поданий на конкурс ДФРР, за яким мали б виділити 3 млн грн, 300 тис грн тоді було закладено співфінансування в обласному бюджеті. 

 

«Даний об’єкт, пройшовши першу чергу конкурсу і будучи сьомим по рейтингу так і не був поданим на Київ без жодних пояснень» - зазначила Рудик.

 

Голова обласної ради Олександр Сич сказав що «з невідомих причин цей об’єкт випав з переліку».

 

Перший заступник голови облради Василь Гладій сказав, що має надію що даний обє’кт буде включений до переліку на конкурс ДФРР і робота з будівництва буде продовжена.

 

Марія Рудик наголосила, що буде звертатись і до депутатів Верховної ради, і до ОДА щодо відстоювання цього питання на рівні держави.

 

На сесію облради також прийшли батьки учнів, щоб особисто переконатись, що обласна влада виконує свої обіцянки. Запевнили, що діти мріють про нову школу, але не пустити дітей на навчання було вимушеним кроком, щоб влада звернула увагу на їх проблему. Вже вчора діти вперше цього року потрапили до школи, адже проблема будівництва школи зрушила з місця.

 

Як відомо, через аварійний стан школи у Раковці учні навчаються у старих корпусах, класи облаштували навіть у столовій, в приміщенні НВК та сільради. Там складні умови для навчання, щоб їх покращити, за сприяння обласного управління освіти та Марії Рудик, для учнів школи закупили нові парти, також Рудик допомогла з постачанням послуг Інтернету. 

 

Нагадаємо, будівництво нової школи розпочалось в 2011 році. До 2013 року був закладений тільки фундамент, але з початком революції призупинилось. Цьогоріч розлючені батьки вкотре не пустили дітей у школу та навіть перекривали дорогу, бо умови в яких навчаються діти є неприйнятними. Тому питання будівництва школи є важливим для райдержадміністрації, для райради, депутатів всіх рівнів.

 

 

Читайте також:

Кабмін відмовився виділити кошти на добудову школи у Раковці

Журналісти показали на всю країну, як прикарпатські діти вчаться у стайні і глиняній хаті священика замість школи (відео)

На будівництво школи у Раковці виділили мільйон гривень

В одному із сіл Івано-Франківської області не пролунав Перший дзвоник (фоторепортаж+відео)

Скандал на Прикарпатті: Люди не пустять дітей до старої школи поки не почнуть будувати нову (відео+фото)


27.09.2016 607 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

571
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3142
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21262
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2072
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1573 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2442

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

334

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

242

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

831

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2242
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

259
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

529
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1078
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

245
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

859
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

824
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

745
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8307
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

391
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1115 5
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2251 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

950