Малий та середній бізнес може отримати до 150 тисяч доларів фінансової підтримки від США: умови

Український малий та середній бізнес може скористатись програмою партнера Мінекономіки USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та отримати фінансову підтримку до $150 тисяч для розвитку, підвищення конкурентоспроможності своєї продукції та послуг на внутрішньому і зовнішніх ринках.

На сьогодні приймають заявки на отримання грантів за чотирма програмами. 

Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, передає Фіртка.

Програма “Безперервність та відновлення бізнесу” - спрямована на підтримку безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу в умовах війни, розширенням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням.

Діяльність може бути зосереджена на таких потребах: розвиток виробництва; продажі; адаптація продукту чи запуск нового продукту; сертифікація; цифрові та торгові можливості; покращення бізнес-процесів і моделей; розбудова організаційного потенціалу. 

Гранти можуть отримати підприємства, що працюють в секторах:

  • інформаційних технологій та інжинірингу;
  • виробництва (електронне обладнання та прилади, меблі, одяг та взуття, косметичні та інші вироби для здорового життя, продукти харчування, упаковка, іграшки, товари для домашніх тварин, інше виробництво будь-якого товару для продажів);
  • послуг (послуги з автоматизації, проектування, оптимізації виробництв та бізнесу, консалтинг, освіта, комунікації тощо);
  • креативних індустрій (фільми, аудіовізуальні матеріали, мода та виробництво крафтової продукції).

Гранти можуть отримати ФОП, приватні підприємства, ТОВ, АТ, що мають штат до 250 працівників та річний оборот до 50 млн євро.

Сума гранту – від 600 тисяч гривень до 1,2 мільйона гривень.

Заявки приймаються до 24 липня 2023 року.

Гранти для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств - надаватимуться на релокацію бізнесу, відкриття нового напрямку бізнесу, його масштабування на території України, вихід на міжнародні ринки, запровадження інноваційних рішень, оптимізації бізнес-процесів з метою підвищення ефективності. 

Грант можуть отримати підприємства, що працюють в секторах:

  • виробництво косметичних, текстильних виробів, предметів домашнього вжитку;
  •  крафтові виробництва; 
  • переробка харчових продуктів; 
  • IT; 
  • виготовлення меблів та інших продуктів.

Гранти можуть отримати ФОП, приватні підприємства, ТОВ, АТ, що мають штат до 250 працівників та річний оборот до 50 млн євро.

Сума гранту - від $10 000 до $35 000. 

Заявки приймаються до 24 липня 2023 року. 

Гранти для підтримки експортних альянсів - надаватимуться на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів - об’єднань підприємств для спільного просування своєї продукції на експортних ринках, які включають не менше 5 підприємств.  

Заявки прийматимуться від зареєстрованих в Україні неурядових організацій (альянсів, асоціацій, спілок, об’єднань тощо), що представляють підприємства та приватних підприємців певної галузі (сектору) економіки. 

Учасниками експортного альянсу можуть бути ФОП, приватні підприємства, що мають штат до 250 працівників та річний оборот до 50 млн євро.

Сума гранту - від $35 000 до $150 000.

Заявки приймаються до 30 вересня 2023 року. 

Гранти для підтримки участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах - надання грантів сприятиме відновленню та розвитку експортних продажів підприємств, допоможе їм залучити інвестиції, розширити доступ до іноземних ринків, а також відкрити нові бізнес-можливості.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги. 

Сума гранту - від $35000 до $90000.

Заявки приймаються до 15 вересня 2023 року. 

Детальніше ознайомитись з програмами USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та подати заявку на отримання гранту можна за посиланням.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

В Україні відкривається більше нових бізнесів, ніж закривається — Опендатабот

Мобілізація: майже половина бізнесів лишилися без критичних спеціалістів


14.06.2023 5173
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

471
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3020
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21154
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2020
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1532 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2404

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

116

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

772

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2191

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

863
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

200
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

495
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1034
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

195
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

811
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

783
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

715
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8259
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

944 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

909
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2212 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

857