Львівська залізниця відремунтувала на Прикарпатті два залізничних переїзди

 

 

Наприкінці минулого тижня спеціальна комісія на чолі з начальником Львівської залізниці Богданом Піхом оглянула та прийняла в експлуатацію три залізничні переїзди на лінії Львів-Чернівці, два з яких на території Прикарпаття.

 

Усі три переїзди відкрито після капітального ремонту. Тут виконано увесь комплекс заходів для забезпечення безпечного проїзду як поїздів, так і автотранспорту. Також тепер тут створено комфортні умови для роботи чергових по переїзду, повідомляє прес-служба залізниці.

 

Перший з прийнятих в експлуатацію переїздів розташовано на перегоні Бурштин–Галич Івано-Франківської дистанції колії. Переїзд обслуговує черговий працівник, тут обладнано світлофорну сигналізацію та напівавтоматичні шлагбауми, що перекривають проїжджу частину на всю ширину автодороги. Через цей переїзд поїзди рухаються зі швидкістю 100/80 км/год., а також протягом доби переїзд перетинають в середньому 9,5 тисяч автомобілів. Саме через велику інтенсивність руху та малий кут перетину залізничної колії з автодорогою для забезпечення більш тривалої експлуатації автодороги залізничники запроектували влаштування на підходах до переїзду в межах ділянки обслуговування залізниці двошарового асфальтобетонного покриття на залізобетонній монолітній основі.


Окрім значного комплексу власне ремонтних робіт, у комплексі з капітальним ремонтом переїзду було проведено ремонт поста чергового по переїзду, зокрема було проведено заміну дахового покриття на металочерепицю, ремонт та утеплення фасаду, заміну дверей та вікон на металопластикові, заміну підлоги, встановлено кахельну піч на твердому паливі та електроконвектор, встановлено перильне огородження, проведено внутрішні оздоблювальні роботи, благоустрій та озеленення переїзду. В цілому на усі роботи з облаштування цього об’єкта магістраль витратила близько мільйона гривень.


Другий переїзд розташовано на перетині залізничної колії дільниці Коломия-Делятин та автомобільної дороги в межах вул. Петлюри у Коломиї. Зазначений переїзд належить до категорії регульованих переїздів загального користування, обслуговується черговим працівником, обладнаний світлофорною сигналізацією та напівавтоматичними шлагбаумами. Тут поїзди можуть рухатися зі швидкістю 80/60 км/год. За добу цей переїзд проїжджають майже 9 тисяч автомобілів. Також тут постійно курсують рейсові автобуси.


Під час виконання ремонтних робіт фахівці облаштували залізничний переїзд шлагбаумами, що перекривають проїжджу частину на всю ширину автодороги (з повною реконструкцією пристроїв переїзної автоматики); замінили переїзний настил з улаштування монолітного залізобетонного настилу, виготовленого за індивідуальним проектом; замінили рейко-шпальну решітку в районі розташування переїзду; замінили пішохідний настил, металеве перильне огородження; заасфальтували підходи в місцях стикування автодороги; облаштували водовідводи, нове освітлення та провели благоустрій території. До переїзду підведено резервне енергоживлення та проведено заміну усіх мереж.


Тут також для забезпечення більш тривалої експлуатації автодороги було запроектовано облаштування на підходах до переїзду в межах ділянки обслуговування залізниці покриття з гранітної бруківки на залізобетонній монолітній армованій основі.


Третій переїзд відноситься до II категорії. Він розташований на перетині залізничної колії дільниці Ходорів – Тернопіль та автомобільної дороги державного значення Н 09 Львів – Івано-Франківськ – Мукачево, належить до категорії регульованих переїздів загального користування. Обслуговує переїзд черговий працівник. Тут встановлено світлофорну сигналізацію та напівавтоматичні шлагбауми.


На усіх трьох переїздах здійснюється повноцінний автомобільний рух, а залізничники продовжують виконувати Галузеву програму з забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах, у рамках якої виконано роботи на зазначених переїздах.

 


28.10.2014 1378 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

77
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2870
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21027
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1949
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1330 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2344

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

656

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2123

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

802

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1393
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

106
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

452
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

983
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

113
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

734
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

727
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

670
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8189
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

778 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

863
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2146 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

805