Літній відпочинок у Буковелі 2015 – залиште лижі вдома

 

Буковель більше відомий як найбільший український гірськолижний курорт. Але відпочинок у Буковелі влітку не менш цікавий: незвичайна краса карпатської природи, захоплюючі екскурсії, водний і гірський екстрим, нові враження.

 

Знаходиться курорт в Івано-Франківській області, у 35 км від Яремче, в оточенні п'яти гір. Цей універсальний курорт досить молодий, його історія почалася у 2000 році, але він дуже швидко завоював популярність. Отже, чим же зайнятися під час літнього відпочинку у Буковелі 2015?

 

Розваги на відпочинку в Буковелі влітку

1.Екскурсія і піші походи

Буковель – це не тільки сніг і лижі. Улітку Карпати зачаровують погляд зеленими полонинами і дарують довгоочікувану прохолоду. А велика кількість пам'яток і розваг не залишать байдужим нікого. З Буковеля літом і взимку організовують багато захоплюючих екскурсій і походів:

  • Знайомство з регіоном, з самобутньою культурою Гуцульщини, підйоми на Говерлу та інші вершини, мальовничі панорами Карпат, каскади гірських річок та водоспадів.
  • Можна побувати на скелях Олекси Довбуша – легендарного лідера антифеодального руху опришків. За легендами, у скелях заховані скарби.
  • Відвідайте Коломию з музеєм «Писанки», у якому налічується понад 10 тисяч експонатів.
  • У селищі Верховина, яке називають столицею Гуцульщини, загляньте у будинок-музей знаменитого фільму «Тіні забутих предків». Тут під час зйомок проживав його режисер Сергій Параджанов.
  • Помилуйтеся старовинними храмами у національному заповіднику «Давній Галич» та розкішною архітектурою Івано-Франківська.
  • У Яремче подивіться вольєри з оленями і косулями та унікальний дерев'яний ресторан, зроблений без цвяхів.
  • А побувавши у селі Ділове на Закарпатті, ви опинитеся у географічному центрі Європи.

Не забудьте придбати на пам'ять сувеніри народного мистецтва.

Джерело фото: panoramio.com, автор: sv1809.

2. Озера і спорт

У Буковелі є два озера. Одне з них – найбільше штучне озеро в Україні з кришталево чистою водою. Порадує обладнаний пляж, а пересування на водних лижах і швидких гідроциклах подарує незабутні враження.

Джерело фото: panoramio.com, автор: Helgi Alex.

Вартість входу на велике озеро Молодості становить 20 грн – дорослий квиток і 10 грн – дитячий. Для тих, хто проживає у готелях «Буковель», «VIP-резиденція» і «Шелтер», вхід на пляж безкоштовний.

Оренда шезлонга біля озера Молодості: 40–85 грн. Орендувавши шезлонг, вхід на пляж безкоштовний.

Виловлену під час спортивної риболовлі гірську форель можна випустити, а можна, заплативши, забрати і самостійно приготувати або замовити приготування у кафе.

З 14 років можна зайнятися дайвінгом, після навчального заняття проходить занурення на 8 метрів. Вартість – 400 грн. Якщо ви сертифікований дайвер, прокат обійдеться у 250 грн.

«ФлайСерф» – новий неймовірний атракціон для екстремалів. Завдяки йому можна буквально літати у повітрі. Техніки безпеки і польоту навчають.

Ніякої особливої підготовки не потрібно для рафтингу – сплаву по гірських річках на надувних човнах.

3. Велопарк

Майже 50 км трас для гірського велоспорту та 10 маршрутів різної складності. Абонемент на підйомник обійдеться у 200 грн на день, п'ять підйомів – 100 грн.

Джерело фото: grigoryev.net, автор: Олег Григорьїв.

4. Скалодром

8-метровий тренажер для скелелазіння, що імітує рельєф справжньою скелі і мотузковий екстрім-парк – канатні тарзанки, мости, сходи, гойдалки – все на висоті від 1,5 до 6 метрів.

Джерело фото: geolocation.ws, автор: SergeyUA.

5. Прогулянки верхи

На витривалих конях покататися гірськими і лісовими дорогами (ближче до осені) або поганяйте крутими підйомами і спусками на квадроциклах.

Джерело фото: bukovel.com.

6. Розваги у колективі

Пейнтбол, а також боулінг, більярд, міні-гольф, теніс, баскетбол, міні-футбол, волейбол та ін. Для яскравих вечорів і ночей приготовлені тематичні вечірки, ді-джеї, дискотеки, бармен-шоу, караоке.

Джерело фото: x-sport.org.

7. Дитячий відпочинок

Багато місць відпочинку для дітей: басейн, надувна гірка, майданчики, ігрові автомати та ін. А ще у красивому парку біля підніжжя гори Буковель є «Артек-Буковель»: традиції артеківської школи, оздоровлення та активний відпочинок дітей у екологічно чистих Карпатах.

Джерело фото: volynnews.com.

Де зупинитися у Буковелі влітку

Для проживання є затишні дерев'яні котеджі, готелі, апартаменти, 4 і 5 зіркові вілли-шале. Найвища вартість у липні–серпні: у 2-місних номерах «економ» і «стандарт» проживання становить близько 400 грн на добу; у 2-х місцевих «люксах» – близько 1000 грн.

Для поселення 5–8 чоловік у двоповерхових шале потрібно викласти від 2–6 тис. грн на добу. Існують знижки для дітей. Більш дешеве житло можна знайти у приватному секторі регіону.

У вересні–листопаді «економ» – від 200–300 грн, «люкс» – від 450–600 грн.

Забронювати готель у Буковелі можна тут.

Харчування: для швидких перекусів, рясних обідів і романтичних вечерь є кафе, ресторани, корчма, піцерія, паб, бар-гриль, лаунж-зона. 

Як дістатися у Буковель

  • Автобусом або поїздом до Івано-Франківська, Львова, Чернівців або Тернополя. Від Івано-Франківська до Буковеля ходить автобус.
  • Літаком до Львова чи Івано-Франківська.
  • На автомобілі доїхати до Івано-Франківська, а звідти – у Буковель. На курорті є безкоштовна автостоянка.

 

ua.igotoworld.com


21.07.2015 4917 0
Коментарі (0)

30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

1013
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2603 1
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2185
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3035
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2641
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

2359 1

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

489

Християнство називають релігією любові, і здається ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

495

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

988

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

2209
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

688
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1957
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

2053
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

227
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

840
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5539
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7404
29.01.2025

У Городенківському Палаці культури вдруге відбулося свято хореографічного мистецтва, присвячене дню народженню народного артиста України Івана Курилюка.  

1416
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

692
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1071 2
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1574 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1431