Літній відпочинок у Буковелі 2015 – залиште лижі вдома

 

Буковель більше відомий як найбільший український гірськолижний курорт. Але відпочинок у Буковелі влітку не менш цікавий: незвичайна краса карпатської природи, захоплюючі екскурсії, водний і гірський екстрим, нові враження.

 

Знаходиться курорт в Івано-Франківській області, у 35 км від Яремче, в оточенні п'яти гір. Цей універсальний курорт досить молодий, його історія почалася у 2000 році, але він дуже швидко завоював популярність. Отже, чим же зайнятися під час літнього відпочинку у Буковелі 2015?

 

Розваги на відпочинку в Буковелі влітку

1.Екскурсія і піші походи

Буковель – це не тільки сніг і лижі. Улітку Карпати зачаровують погляд зеленими полонинами і дарують довгоочікувану прохолоду. А велика кількість пам'яток і розваг не залишать байдужим нікого. З Буковеля літом і взимку організовують багато захоплюючих екскурсій і походів:

  • Знайомство з регіоном, з самобутньою культурою Гуцульщини, підйоми на Говерлу та інші вершини, мальовничі панорами Карпат, каскади гірських річок та водоспадів.
  • Можна побувати на скелях Олекси Довбуша – легендарного лідера антифеодального руху опришків. За легендами, у скелях заховані скарби.
  • Відвідайте Коломию з музеєм «Писанки», у якому налічується понад 10 тисяч експонатів.
  • У селищі Верховина, яке називають столицею Гуцульщини, загляньте у будинок-музей знаменитого фільму «Тіні забутих предків». Тут під час зйомок проживав його режисер Сергій Параджанов.
  • Помилуйтеся старовинними храмами у національному заповіднику «Давній Галич» та розкішною архітектурою Івано-Франківська.
  • У Яремче подивіться вольєри з оленями і косулями та унікальний дерев'яний ресторан, зроблений без цвяхів.
  • А побувавши у селі Ділове на Закарпатті, ви опинитеся у географічному центрі Європи.

Не забудьте придбати на пам'ять сувеніри народного мистецтва.

Джерело фото: panoramio.com, автор: sv1809.

2. Озера і спорт

У Буковелі є два озера. Одне з них – найбільше штучне озеро в Україні з кришталево чистою водою. Порадує обладнаний пляж, а пересування на водних лижах і швидких гідроциклах подарує незабутні враження.

Джерело фото: panoramio.com, автор: Helgi Alex.

Вартість входу на велике озеро Молодості становить 20 грн – дорослий квиток і 10 грн – дитячий. Для тих, хто проживає у готелях «Буковель», «VIP-резиденція» і «Шелтер», вхід на пляж безкоштовний.

Оренда шезлонга біля озера Молодості: 40–85 грн. Орендувавши шезлонг, вхід на пляж безкоштовний.

Виловлену під час спортивної риболовлі гірську форель можна випустити, а можна, заплативши, забрати і самостійно приготувати або замовити приготування у кафе.

З 14 років можна зайнятися дайвінгом, після навчального заняття проходить занурення на 8 метрів. Вартість – 400 грн. Якщо ви сертифікований дайвер, прокат обійдеться у 250 грн.

«ФлайСерф» – новий неймовірний атракціон для екстремалів. Завдяки йому можна буквально літати у повітрі. Техніки безпеки і польоту навчають.

Ніякої особливої підготовки не потрібно для рафтингу – сплаву по гірських річках на надувних човнах.

3. Велопарк

Майже 50 км трас для гірського велоспорту та 10 маршрутів різної складності. Абонемент на підйомник обійдеться у 200 грн на день, п'ять підйомів – 100 грн.

Джерело фото: grigoryev.net, автор: Олег Григорьїв.

4. Скалодром

8-метровий тренажер для скелелазіння, що імітує рельєф справжньою скелі і мотузковий екстрім-парк – канатні тарзанки, мости, сходи, гойдалки – все на висоті від 1,5 до 6 метрів.

Джерело фото: geolocation.ws, автор: SergeyUA.

5. Прогулянки верхи

На витривалих конях покататися гірськими і лісовими дорогами (ближче до осені) або поганяйте крутими підйомами і спусками на квадроциклах.

Джерело фото: bukovel.com.

6. Розваги у колективі

Пейнтбол, а також боулінг, більярд, міні-гольф, теніс, баскетбол, міні-футбол, волейбол та ін. Для яскравих вечорів і ночей приготовлені тематичні вечірки, ді-джеї, дискотеки, бармен-шоу, караоке.

Джерело фото: x-sport.org.

7. Дитячий відпочинок

Багато місць відпочинку для дітей: басейн, надувна гірка, майданчики, ігрові автомати та ін. А ще у красивому парку біля підніжжя гори Буковель є «Артек-Буковель»: традиції артеківської школи, оздоровлення та активний відпочинок дітей у екологічно чистих Карпатах.

Джерело фото: volynnews.com.

Де зупинитися у Буковелі влітку

Для проживання є затишні дерев'яні котеджі, готелі, апартаменти, 4 і 5 зіркові вілли-шале. Найвища вартість у липні–серпні: у 2-місних номерах «економ» і «стандарт» проживання становить близько 400 грн на добу; у 2-х місцевих «люксах» – близько 1000 грн.

Для поселення 5–8 чоловік у двоповерхових шале потрібно викласти від 2–6 тис. грн на добу. Існують знижки для дітей. Більш дешеве житло можна знайти у приватному секторі регіону.

У вересні–листопаді «економ» – від 200–300 грн, «люкс» – від 450–600 грн.

Забронювати готель у Буковелі можна тут.

Харчування: для швидких перекусів, рясних обідів і романтичних вечерь є кафе, ресторани, корчма, піцерія, паб, бар-гриль, лаунж-зона. 

Як дістатися у Буковель

  • Автобусом або поїздом до Івано-Франківська, Львова, Чернівців або Тернополя. Від Івано-Франківська до Буковеля ходить автобус.
  • Літаком до Львова чи Івано-Франківська.
  • На автомобілі доїхати до Івано-Франківська, а звідти – у Буковель. На курорті є безкоштовна автостоянка.

 

ua.igotoworld.com


21.07.2015 5085 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2453
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19583
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1752
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1227 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2270
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3880

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

145

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2015

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

699

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1315
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

383
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

911
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24407
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

641
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

615
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

752
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1646
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8059
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

499
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

783
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2062 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

741