Куди зникають українці?

21 рік тому повернувся на Землю після п'ятиденної подорожі в інші світи житель міста Дмитрова Кіровоградської області Г. В. Керносенко. Цей випадок зайняв почесне місце в анналах української уфології - ні науковці, ні родичі, ні скептики, до однозначної думки про пригоди цієї людини до цих пір так і не прийшли.

Щорічно в Україні зникають більше 100 тисяч людей. Вони йдуть з дому і, не залишивши про себе жодної звістки, зникають невідомо де. Суха статистика свідчить: кожен десятий з них стає жертвою вбивць і грабіжників, а кожного п'ятого знаходять у лікарні після дорожньо-транспортної пригоди. Однак не злочин і не трагічний випадок є головною причиною зникнення. Найчастіше люди, не попередивши близьких, кидають будинки в пошуках кращої долі. А бувають випадки і зовсім фантастичні. Як, наприклад, неймовірна подорож кіровоградського пенсіонера до зірок!

14 листопада 2006 журналісти київського телеканалу СТБ в рамках передачі "Правила життя" знімали тематичний випуск "Куди зникають люди?". За рекомендацією Ярослава Сочки вони відшукали Керносенка і запросили для участі у зйомках. Досить впевнений у собі старий, після 20-ти річної "паузи", не відрікся від раніше сказаного і запевнив телеглядачів у своїй подорожі на іншу планету.

 

Фрагмент передачи Правила життя. Куди зникають люди? (СТБ, 14.11.2006):

Нагадаємо історію викрадення: Дружина
Григорія Керносенка попросила його випасти індичат. Ось він і погнав їх до воріт. Раптом ворота відкрилися самі собою, і він побачив за ними дивну споруду, схоже на сріблястий купол. З купола висунулися двоє, одягнені в чорне, і наказали: "Сідай!"

 

- Сів я в якесь зручне крісло. Бачу, поруч сидять в таких же кріслах три людини - двоє одягнених у чорне,  чоловіків і жінка у світлому вбранні. Жінка була дуже красивою, з довгими косами. Один з чоловіків буркнув: "Зараз ти полетиш разом з нами". Не встиг я отямитися, як за ілюмінатором з'явилися зірки. Я сильно розгубився і запитав: - Хлопці, ви повернете мені назад? Жінка сказала: - Де взяли, туди й повернемо.

Летіли ми в повному мовчанні довго, навіть дуже довго. У ході польоту мені кілька разів змазували рот якоюсь білою пастою без смаку і запаху. Нарешті, прилетіли кудись, мені кажуть: - Виходь!

Виходжу, зовсім вже переляканий. Бачу - переді мною розкинувся одноповерхове містечко. Всі будинки - з гострими дахами, і на кожному даху - хрест! А від хрестів виходить сяйво. І ще цвіли там якісь дерева.

Сонця не видно. Погода стоїть похмура. А втім, може бути, це було просто передранковий час ... Не встиг я толком розглянути околиці, як мені кажуть: - Полетіли назад!

Далі нічого не пам'ятаю. За моїми відчуттями весь політ тривав години три-чотири.

Отямився вже в себе у дворі. Йде дощ, ранок, син піднімає мене з землі. Не можу зрозуміти, звідки він взявся, адже синок не з нами, а в Дніпропетровську живе ... Лише потім я дізнався, що був відсутній п'ять діб, і моя дружина послала телеграму синові, мовляв, приїжджай, батя, напевно, помер, хоча і ніхто, включаючи міліцію, не може поки що знайти його тіло ...

 

 

15


06.12.2010 2174 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2427
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19540
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1748
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1221 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2269
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3875

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

140

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2011

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

698

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1312
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

381
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

908
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24404
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

639
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

612
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

748
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1643
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8053
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

492
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

782
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2057 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

739