
Сьогодні, 25 жовтня, відбулась презентація детективного роману Бориса Крамера "Пернач полковника Вухналя".
Борис Крамер (Василь Добрянський) веде читача через довгу інтригу, яка сягає аж Конотопської битви Івана Виговського з московітами, інформує кореспондент Фіртки.
За романом у місті з’являється таємничий лиходій професор Вознесенський, який полює на історичні артефакти. І зразу згорає хата коваля Циганчука, в якій знаходять неопізнаний труп. Починається слідство.
Відірватися від детективу не можна до останньої сторінки. Захоплюючий сюжет закінчується розкриттям убивства.
Варто зауважити, роман відзначений Дипломом міжнародного конкурсу «Коронація слова».
Особливість книги в тому, що автор побачив готову книгу лише після друку на Форумі.
"Побачивши її, свої відчуття передати неможливо. Серце вискакувало. Цей роман я писав місяців три в минулому році. Я запропонував його кільком видавництвам та вони не відповіли. І я відіслав його на «Коронацію слова». І це видавництво через 15 днів відповіло, що беруть його до друку", - розповів письменник.
Роман це своєрідний екскурс у минуле. За словами письменника, екскурс у минуле - необхідна річ, яку сьогодні дуже потребує читач, особливо молодий.
Зазвичай, над романом письменник працює близько півроку, оскільки вважає, коли довго тримати текст він може зіпсуватися.
"Треба писати швидко, цікаво і захоплювати читача", - зазначає Борис Крамер.
Рукопис книги налічував 160 сторінок А4. Проте автора просили скоротити до 50. За словами Бориса Крамера, це було важко, йому вдалось скоротити до 60.
У романі описується невмотивоване вбивство. А це за словами автора, найважче розслідування.
"У будь-якому детективі добро завжди має перемагати зло. Якщо немає покарання для зла, то це недобре. Тоді література перетворюється на знищення суспільної культури. Людська свідомість настільки загадкова, що все, що уявне може бути реальним", - додає письменник.
Дві книги письменник присвятив доньці та сину, третю планує присвятити дружині.
"Знаєте, треба віддати належну шану тим людям, які не зіпсували тобі життя" - резюмував жартома автор.