Корпоративні спори: роль оцінки у вирішенні

Як правило, корпоративні спори є простою, але делікатною частиною ведення будь-якого бізнесу.

До них відносяться спори акціонерів, права на майно або непропорційне задоволення від управлінського рішення. Чітке розуміння багатьох аспектів діяльності організації, кожен з яких є ключовим в оцінці корпоративних прав, є головною особливістю у вирішенні такого питання. Вирішення корпоративних спорів часто вимагає допомоги професіоналів, тому оцінка корпоративних прав в Україні стає незамінним інструментом для об'єктивного вирішення конфліктів.

Іншими словами, розуміння цих спорів часто має глибоке значення не тільки для безпосередніх учасників конфлікту, але й для діяльності компанії та її загальної репутації. Однак, повноцінне доказове вирішення спору ґрунтується не стільки на юридичних знаннях, скільки на глибокому розумінні вартості корпоративних активів.

У цьому контексті оцінка корпоративних прав може бути визначена як один з інструментів, що об'єктивно описує вартість акцій між сторонами, які сперечаються, з метою пошуку відповідного адекватного рішення. 


Оцінка корпоративних прав у спорах виконує кілька важливих функцій:


  1. Визначення реальної вартості активів. Реальна вартість активів для корпоративних цілей — це перше і головне завдання, яке ставиться перед оцінкою. Це стає важливим у випадках, коли визначається неправильна вартість або коли спостерігається явне зміщення вартості, що виникає в результаті різних умов.

  2. Ключ до забезпечення прозорості процесу: Гарантувати прозорість у вирішенні корпоративних спорів, оскільки точні дані про вартість активів, які є предметом спору, надаються всім зацікавленим сторонам у зрозумілій та об'єктивній формі, без упередженості та упереджень.

  3. Підстава для переговорів. Загальна вартість об'єктивних активів стане міцною основою для переговорів між сторонами в конфлікті, оскільки сформує міцну базу для переговорів. Кожна сторона зможе працювати з іншою стороною або мати простір для діалогу з метою досягнення компромісу.

  4. Сприяння справедливому вирішенню конфлікту. Дані оцінки можуть бути використані як інструмент для укладення мирової угоди, яка буде справедливою для всіх учасників судового процесу, які стверджують, що вартість їхніх корпоративних прав була реалізована.

Оцінка корпоративних прав є важливою складовою всього процесу вирішення корпоративних спорів в Україні, оскільки вона забезпечує прозорість та об'єктивність оцінки активів і є основою для проведення переговорів на рівноправній і здоровій основі та врегулювання конфлікту. Правильно проведена оцінка дає сторонам конфлікту шанс знайти прийнятний для обох вихід, заснований на реальній вартості корпоративного права.

Об'єктивна оцінка послаблює емоційне загострення між сторонами та переносить центр дискусії з суб'єктивних оцінок на фактичні дані. Це означає, що оцінка корпоративних прав є не тільки фінансовим інструментом, а й механізмом медіації іншого типу, що дозволяє вирішувати спори в більш конструктивному руслі.

Хоча фактори успіху в процесі вирішення спорів у цій сфері вказують на менші витрати, своєчасне врегулювання та збереження відносин, не усвідомлюється той факт, що це значною мірою залежить від кваліфікації професіоналів у сфері оцінки. Правильний вибір професіоналів з багаторічним досвідом та глибоким розумінням у сфері оцінки корпоративних прав призведе до хороших результатів, на які можна покластися.

У зв'язку з цим, оцінка корпоративних прав в Україні є ефективним інструментом, який сприяє управлінню в сфері справедливого вирішення спорів, підвищенню ефективності корпоративного управління та підтримці сталого розвитку компанії.

Більше інформації про оцінку корпоративних прав https://pareto.com.ua/ua/ocinka-korp-prav/ як важливий механізм врегулювання спорів можна знайти на сайті.

Реклама


02.04.2024 150
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2123
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1927
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1933
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5757 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2224 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1569

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

837

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

904

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1129

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1084
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1838
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3756
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10371
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26247
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10265 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7789
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

970
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

347
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

366
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

447
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1358
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

959